Editörler : Pangaea

civilbiri
Aday Memur
13 Aralık 2018 17:00

Atanırsam baklava var:)
ceko08, 5 yıl önce

leblebi ve antep fıstıgı ıstıyorum :)

violetter
Şube Müdürü
13 Aralık 2018 17:26

bu ne garanti böyle bilet alınmış hocam puanınız kaç? kesin diyonsunuz yani mülakttayım diye öyle mi ? helal:)

civilbiri, 5 yıl önce
Emin misiniz banada şahsen elden teslim etmeniz gerek dediler ilginç. Neyse postaya bile dönseler bileti aldık bi kere gidip geleceğiz:)

civilbiri
Aday Memur
13 Aralık 2018 17:33

:) hocam 92,56 puanım matematiksel olarak çağrılacak inşaat mühendisi sayısı 38 kadro için 190 kişi ve ilk 190 da olduğum için biletimi aldım yanlış anlaşılmasın :)
violetter, 5 yıl önce

bu ne garanti böyle bilet alınmış hocam puanınız kaç? kesin diyonsunuz yani mülakttayım diye öyle mi ? helal:)

gmgm1999
Memur
13 Aralık 2018 19:47

Aklın yolu bir hocam. Saçmaladıgımı düşünenler de vardı yıl 2018 elden evrak teslim ediyoruz. Mülakat listesi açıklanınca ben de arayacgım kurumu posta kabul ediyorlarsa süper olur

delo, 5 yıl önce

Eğer belgeler gerçekten elden istenecekse tam bir rezalet olur

Dark.N
Kapalı
15 Aralık 2018 10:23

Evet bu kadar çok kişinin çağrılması ilk etapta sana iyi gibi geliyor ama sözlü mülakat kısmında bunun bir dezavantaj olduğunu anlayacaksın

civilbiri, 5 yıl önce
:) hocam 92,56 puanım matematiksel olarak çağrılacak inşaat mühendisi sayısı 38 kadro için 190 kişi ve ilk 190 da olduğum için biletimi aldım yanlış anlaşılmasın :)

Fortnite
Kapalı
15 Aralık 2018 10:55

arkadaşlar mülakat ne zaman yapilacak?

plancıhanım
Kapalı
15 Aralık 2018 11:08

Kurumu aradım ve bana bizim adımıza başka birinin evrakları verebılecegını söyledı ılla kışının kendı olmasına gerek yokmuş.Posta yolunu sormadım çünkü kurumda karışıklık hakkım olacağını düşünüyorum o tarıhler arasında sorun olabılır

civilbiri
Aday Memur
15 Aralık 2018 11:24

Hocam ben avantaj diye bir şey demedim ki sadece neden bu kadar eminsiniz sorusuna cevap verdim yani bana kalsa 38 kadro merkezinden alınsaydı keşke ben gidemesem bile olurdu
Dark.N, 5 yıl önce

Evet bu kadar çok kişinin çağrılması ilk etapta sana iyi gibi geliyor ama sözlü mülakat kısmında bunun bir dezavantaj olduğunu anlayacaksın

öföf
Memur
20 Aralık 2018 13:46

Mülakatta herhangi bir kitap alıp çalışsak nasıl önerileriniz var

Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi