Editörler : Mehmet Balci
04 Aralık 2018 15:23

nickthecooper
Kapalı
dpb da kapanıyor yavas yavas sinavida kaldirirlar
04 Aralık 2018 15:25

memur olsam yeter
Daire Başkanı
dpb da kapanıyor yavas yavas sinavida kaldirirlar
nickthecooper, 9 ay önce - Alıntıya git

Sınavı kaldırmazlar hocam ya sanmıyorum. Kişi başı 100 lira alıyor niye kaldırsın ki? Göstermelik de olsa yapar bir sınav.

04 Aralık 2018 15:26

laekk
Aday Memur
Arkadaşlar biraz alakasız olacak ama, dünden beri iphone ve Macbooktan dpb'nin anasayfasına girebiliyorum ama ilanlara erişemiyorum. Tıkladığımda yeni sekmede ya açılmıyor ya da tıklanmıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?
04 Aralık 2018 15:28

sonersonersoner
Aday Memur
Arkadaşlar biraz alakasız olacak ama, dünden beri iphone ve Macbooktan dpb'nin anasayfasına girebiliyorum ama ilanlara erişemiyorum. Tıkladığımda yeni sekmede ya açılmıyor ya da tıklanmıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?
laekk, 9 ay önce - Alıntıya git
aynen
04 Aralık 2018 15:42

bhdrkkck
Aday Memur

Önce haberi oku o zaman bak bakalım neyle ilgili sonra paylaş. Bu arada üslubun çok güzelmiş. Tebrikler böyle devam et.

04 Aralık 2018 15:46

azimliyazici
Kapalı

Önce haberi oku o zaman bak bakalım neyle ilgili sonra paylaş. Bu arada üslubun çok güzelmiş. Tebrikler böyle devam et.

bhdrkkck, 9 ay önce - Alıntıya git

haberi aç bak arkadaşların dediği gibi bir başlık var ı ancak e devletten girince görüyorsun kalbimi kırdığın için sert çıktım k.b iyilik yapmak istedim S A D E C E

04 Aralık 2018 15:50

Y.EmrEem
Aday Memur

Önceki alımlara baktığımızda 2017/1 ve 2018/1 alımları tercih başladığı gün yayınlanmış, 2016/2 ve 2017/2 alımları ise tercihten 4-5 gün önce açıklanmış bu durumda gözüken bu cumaya kadar açıklanması, sonuçlar ise tercihler bittikten en geç 2 hafta sonra açıklanmış

Herkes için hayırlısı olsun

04 Aralık 2018 16:07

muhendisamca
Kapalı
ben ilanlara da erişebiliyorum
04 Aralık 2018 16:12

dsn1
Kapalı

Birileri DPB nin bilgisayarlarının takvimi ile oynamış, bilgisayarlarda sapıtmış sanırım. İlan ın açıklanma tarihi 10 Aralık 2018 yazıyor

04 Aralık 2018 16:14

laekk
Aday Memur
ben ilanlara da erişebiliyorum
muhendisamca, 9 ay önce - Alıntıya git
Iphone kullanıcısısınız diye tahmin ediyorum cevaptan. Normal safari üzerinden mi giriyorsunuz? Benim aksi gibi bilgisayarim da mac, sorun safaridedir belki diye bilgisayarda chromedan deniyorum, onda da açılmıyor.
04 Aralık 2018 16:15

ankaral06
Aday Memur

Kadroları 11 aralıktan önce açıklamayacak. son iki alımdır böyle

04 Aralık 2018 16:22

muhendisamca
Kapalı
Iphone kullanıcısısınız diye tahmin ediyorum cevaptan. Normal safari üzerinden mi giriyorsunuz? Benim aksi gibi bilgisayarim da mac, sorun safaridedir belki diye bilgisayarda chromedan deniyorum, onda da açılmıyor.
Nokia kullanıcısıyım. siteye girdikten sonra kpss a kpss b sözleşmeli kısımlarına tıklayınca ilan gözüküyor
04 Aralık 2018 16:23

dsn1
Kapalı
Nokia kullanıcısıyım. siteye girdikten sonra kpss a kpss b sözleşmeli kısımlarına tıklayınca ilan gözüküyor

Onemli olan ilanın içeriği. Oraya kadar herkes görüyor ama daha ileri gitmiyor

04 Aralık 2018 16:25

laekk
Aday Memur
Teşekkürler. Dediğiniz şekilde tıklıyorum daha önce sorunsuz girebiliyordum ama sorun var sanirim su an. Belki dns1 in bahsettiği tarih hatasindan dolayı açmıyordur. Benim gibi sorun yaşayan ve çözüm bulan olursa yazarsa sevinirim.
04 Aralık 2018 16:29

muhendisamca
Kapalı

bence kadroları yüklüyorlardır

04 Aralık 2018 16:37

Muh34benten
Kapalı

Dpb' nin bu hafta kadroları ilan etmesi lazim

04 Aralık 2018 18:57

eem2020
Aday Memur

Cuma edilecektir

04 Aralık 2018 18:59

umudunordusu
Şef
7 aralıkta ekpss tercihleri bitiyor ve araya haftasonu giriyor. Pazartesi açıklanır büyük ihtimal
05 Aralık 2018 12:21

Zey006
Aday Memur

Cuma edilecektir

eem2020, 9 ay önce - Alıntıya git
Kesin mi
05 Aralık 2018 12:34

çılgıninşaatçı
Memur

11 Aralıkta tercihin ilk günü yayınlanacak.

Toplam 81 mesaj

ANKET
3 HDP'li belediyeye kayyum atandı. Bu kararı;