Editörler :
04 Aralık 2018 19:33   

Ankara adalet bakanlığı nöbet

merhaba arkadaşlar ben ekpss ile tercih yaptım sadece ankara adalet bakanlığı yazdım benim sorum şu; örgün eğitimde makina mühendisliği okuyorum 3. sınıfım ankara adalet bakanlığında hafta sonu çalşma ve gece nöbeti var mı? varsa benim için çok iyi olur... kendi isteğimle hafta sonu ve gece çalışırım hiç problem değil yeterki okuluma devam edip mezun olabiliyim çünkü engelli de olsam hala hedeflerim var... cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

05 Aralık 2018 21:59

monster060606
Aday Memur

uppp lütfen cevap arkadaşlar cuma günü tercihler bitiyor.

22 Nisan 2019 16:13

monster060606
Aday Memur

hala merak ediyorum bu konuyu kimse yardımcı olmadı

24 Nisan 2019 17:04

Mousa
Aday Memur

hala merak ediyorum bu konuyu kimse yardımcı olmadı

monster060606, 3 ay önce - Alıntıya git

geceleri mesai olmuyor bildiğin üzere, ama örgün okuyanlar nöbet büroda çalışıyor, haftanın belli günleri adliyeye gelip çalışıyorsun diğer günler okuluna gidiyorsun

24 Nisan 2019 17:05

Mousa
Aday Memur

geceleri mesai olmuyor bildiğin üzere, ama örgün okuyanlar nöbet büroda çalışıyor, haftanın belli günleri adliyeye gelip çalışıyorsun diğer günler okuluna gidiyorsun

Mousa, 3 ay önce - Alıntıya git

tabi bu her adliye için geçerli değil, bildiğim kadarıyla sadece Ankara Adliyesinde var.

23 Mayıs 2019 00:51

monster060606
Aday Memur

Mousa, 3 ay önce - Alıntıya git

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

23 Mayıs 2019 00:54

random1
Şef

Kadrolu personel olacağınızdan, eğitim hakkınızın sınırlandırılamayacağını düşünüyorum. Hele bir göreve başlayın yolu bulunur, şimdiden hayırlı olsun.

23 Mayıs 2019 01:25

monster060606
Aday Memur

allah razı olsun arkadaşlar öyle bir stres oluyordum ki sanki bütün emeklerim boşa gidecekmiş gibi geliyordu

Toplam 7 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?