Editörler :
08 Aralık 2018 12:20

MaDMaxiBo
Şef

3binlik alim. sana bana yedirirler mi :D enaz yarisi torpillidir. bkz. 2004-2013

iMAJJJ TURK, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hepsidir o, yarısı olsa duramazsın.

08 Aralık 2018 13:15

Barret50cal
Aday Memur

La gavat ne diye boy sınırı koymuş adamlar o zaman ? Demek bi fark var bi artisi var. İçişleri Bakanlığı ayrım yapıyor demek mi istiyorsun?

08 Aralık 2018 13:17

PerrierWater
Memur

La gavat ne diye boy sınırı koymuş adamlar o zaman ? Demek bi fark var bi artisi var. İçişleri Bakanlığı ayrım yapıyor demek mi istiyorsun?

Barret50cal, 1 hafta önce - Alıntıya git

hemşerim dediği adam 168 değilde 166 olsa o zaman haklıydı . biraz beyin lütfen

08 Aralık 2018 13:35

feodalizm
Aday Memur

hemşerim dediği adam 168 değilde 166 olsa o zaman haklıydı . biraz beyin lütfen

PerrierWater, 1 hafta önce - Alıntıya git

kardeşim senin sıkıntını cidden çözemedim :) Bu kalın kafalılığın nedenini de anlayamadım. Muhtemelen mevcut iktidara gönül vermiş bir kardeşimizsin. Çünkü görmek istediğini görüyor, anlamak istediğini anlıyorsun. Ben onu yalnızca ayrıntı olarak verdim. Beni neden almadılar bu boyla onu niye aldılar kısa boylu gibilerinden bir şey yazmış mıyım? Hayal aleminden çık lütfen. Alenen çocuğun torpille kazandığını elimde de kanıtları olduğunu söylemek için yazdım sadece. Adalet bir gün herkese lazım olacak. Şu kalın kafalılığı bırak ve yazdığım yazıda ki asıl önemi anla lütfen.

08 Aralık 2018 13:49

Kaaris
Şef

kardeşim senin sıkıntını cidden çözemedim :) Bu kalın kafalılığın nedenini de anlayamadım. Muhtemelen mevcut iktidara gönül vermiş bir kardeşimizsin. Çünkü görmek istediğini görüyor, anlamak istediğini anlıyorsun. Ben onu yalnızca ayrıntı olarak verdim. Beni neden almadılar bu boyla onu niye aldılar kısa boylu gibilerinden bir şey yazmış mıyım? Hayal aleminden çık lütfen. Alenen çocuğun torpille kazandığını elimde de kanıtları olduğunu söylemek için yazdım sadece. Adalet bir gün herkese lazım olacak. Şu kalın kafalılığı bırak ve yazdığım yazıda ki asıl önemi anla lütfen.

feodalizm, 1 hafta önce - Alıntıya git

biraderim evet haklısınız ama bence söylemek istediklerinizi yazıya yanlış aktarmışsınız. İfademizi yazıya dökerken duyguları yansıtamadığımız dan yanlış anlaşılmanız olası. O yüzden hani orda karşılaştırma yaptığınızdan dolayı öyle cevap vermesi normal. Çünkü bende başta onun gibi düşündüm siz öyle yazınca. Zaten torpili kimse savunmuyor. Ama şu bir gerçek ki devlet dairesinde hdp tutanlar iktidar partisinde olanlardan daha fazla emin olduğuna eminim.

08 Aralık 2018 13:54

Dsgagabsabababaahab
Aday Memur

Abi ortası yok bu durumun kaybeden herkes kazanana Torpil diyor geçmişten günümüze böyle de devam edecek bu durum. İnsan başaramayınca üzülür agresifleşir yediremez bunlar olağan şeyler ama bunun bir orta yolunu bulmak lazım diye düşünüyorum artık. Şimdi şu yazılanları biri okusa ne sizle empati yapar ne size hak verir .

başlıkta geçenleri özetliyeyım.

Malum partiden kazandı ben kazanamadım.

malum memleketi olan kazandı ben kazanamadım.

malum kişinin boyu 160 ben 180 nim o kazandı ben kazanamadım.

Allah aşkına bu nedir ya yönetmelik belli 167 boy index 27 sağlayan herkes komiser polis olabilir.

Şimdi bu hak yemek mi oluyor . Hem sözlü mülakat karşı çıkıyorsunuz hemde alttakı yorumda amir heybetli olmalı emir verirken güçlü olmalı diyorsunuz hemde sözlü mülakatta belki sizden daha gür sesli hitabeti daha düzgün insan gireceğinizi aklınıza getırmıyorsunuz. Az tutarlı olun be

PerrierWater, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hocam kendi adıma konuşuyum zoruma giden ne biliyor musun ? Tanıdığım arkadaşım var asla bu işi yapamayacak biri iyi tanıdığım için biliyorum ama atam referansla kazandı bunuda bildiğim için söylüyorum Böyle gözünün önünde örnek olunca insanın zoruna gidiyo Tabiki herkes torpille girmedi
08 Aralık 2018 15:45

Barret50cal
Aday Memur

Ya kardeş sen ke değişik bi kardessin yav 166 nin sucu ne o zaman? Engellileri de alalim isterbmisin paşam? Lan guvenlik gücü bu torpil yapiyosan yap canin cehenneme de noksan beyinli bahaneler argumanlar sunma karsinda salak yok senin anlatabildim mi? Günü gelir, bugünkü haberlerde olduğu gibi üst kata gelip kelepceyi takan senin arkadaslarin olur. Iyisi mi kapa ceneni

08 Aralık 2018 17:20

asdf77100
Şef

Nerede çokluk orada bokluk diye bir laf vardır.Ne kadar çok kişi olursa o kadar çok referans olayı olacağı aşikardır.Eskiden pmyo da yazılı sınav vardı onu az kişi geçerdi sözlülerinde de iki üç kişiden biri asil olarak kazanırdı.Şimdi fetö metö kalmadı paemde veya pomemde de adayların okuduğunu anlayabilen ve mantık bilgisinden oluşan bir sınava sokarsın 10.000 kişi sınava giriyorsa ilk 5.000 egireni mülakatlara çağırırsın spor ve sağlığı gerçekleştirirsin kalan 3-4 bin kişiyide sözlü sınava tabi tutarsın yarısını asil yarısını yedek yaparsın böyleyece hem okuduğunu anlayamamn ne dekafası çalışmayan adamları elersin ve neticede nerede azlık orada daha az bokluk olur.

Ayrıca boy kilo konusu o kadar önemli değil Özel kuvvetler komutanlığına girmiyorsun polis okuluna giriyorsun, zamanında pmyoda 39 saniye ile 100 almış hatrı sayılır bir zaman kadarda spor ve vücut geliştirme yapmış 191 boyu 95 kilosu olan fit bir insan olarak bunları söylüyorum.Benim için hiçbir artısı olmadı ve birdahaki pomem alımına başvuracağım onda da bir artısı olamayacak.Çünkü polislik mesleğinin Vasıfları sandığınız kadar güç gösterisine dönüşecek bir olay değil.Yaşadığım şehirde ortalık göbekli polis memurlarıyla dolu.

09 Aralık 2018 23:00

polis17
Memur

Gitti pensilvanya geldi menzilvanya.

ikisini de gördüm meslekte.

görmeye de devam edeceğim nitekim biri bitmeden biri başlıyor.

şahit olun. aralık 2018de bunu yazdım.

aralık 2028de birileri yine kandırılmış olucak.

Toplam 69 mesaj

ANKET
2018/2 KPSS'de yer alan kadro sayısından memnun musunuz?
Deka - Paykasa - Ucuz Paykasa Güvenli Ödeme Sistemleri