Editörler : ayşegül bgm
06 Aralık 2018 11:32

Kafalar karisik

4/b li olarak bi universite hastanesine atandim sozlesme yaptim baska bi uni hastanesinede basvurmustum ordanda cagrildim calistigim uni hastanesinden istifa edip diger uni hastanesine cezasiz gecis hakkim var mi

antinkuntin26
Aday Memur
06 Aralık 2018 11:35

yeni cagrildigim yer memleketime daha yakin o yuzden orayi istiyorum

antinkuntin26
Aday Memur
06 Aralık 2018 12:01

benim bildigim uni hastanesinden istifa edip saglik bakanliginin atamasiyla atanmak bi yil cezali olmuyo ama uniden uniye gecmekde cezali mi lutfen cvp verin yav
antinkuntin26, 5 yıl önce
yeni cagrildigim yer memleketime daha yakin o yuzden orayi istiyorum

Hayalperesthemşire
Müsteşar
06 Aralık 2018 12:06

Böyle bir geçiş yok, üniversitede basvuru şartlarında yazıyor zaten

antinkuntin26
Aday Memur
06 Aralık 2018 18:06

demek istedigim iki yerede basvurmusum bi yer daha once aldi yerlesti sozlesmeyi yaptim ama sonradan aciklayan yer daha cok istedigim bi yerdi calistgim yerden istifa edip o aciklanmis yere evet gelicem desem olur mu bundanda bi yil ceza var mi
Hayalperesthemşire, 5 yıl önce

Böyle bir geçiş yok, üniversitede basvuru şartlarında yazıyor zaten

Hayalperesthemşire
Müsteşar
06 Aralık 2018 18:12

Demek istedginin farkındaym zaten, git istifanı et denemek bedava, siz orayı oyun alanı sanıyorsunz herhalde istifa edip direk diğer üniversiteye geçiş yok 1 yıl ceza alırsın, , istemiyorsan o ile gitmicktn istedgn il için beklicektiniz

antinkuntin26, 5 yıl önce
demek istedigim iki yerede basvurmusum bi yer daha once aldi yerlesti sozlesmeyi yaptim ama sonradan aciklayan yer daha cok istedigim bi yerdi calistgim yerden istifa edip o aciklanmis yere evet gelicem desem olur mu bundanda bi yil ceza var mi

fhoroz
Aday Memur
06 Aralık 2018 18:32

Calistiginiz kuruma sozlesmen bitmeden 1 ay oncesinden sozlesmeyi yenilemeyeceginize dair dilekce vermis olsaydiniz o sekilde ceza yemeden yeni atandiginiz universiteye gidebilirdiniz. Tabi yeni atandiginiz universite 1 ocaga kadar sizi beklerse. Ama 1 ay onceden dilekce vermeyip sozlesmeyi yenilemezseniz 1 senelik cezaya tabi tutulacaksiniz.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi