Editörler : nayzen
25 Mayıs 2019 17:54

KAPTAN7
Aday Memur
önerine ben de katılıyorum.gerçekleşirse pek çok haksızlık ortadan kalkar.
25 Mayıs 2019 18:02

KAPTAN7
Aday Memur
önerine ben de katılıyorum.gerçekleşirse pek çok haksızlık ortadan kalkar.
KAPTAN7, 4 hafta önce - Alıntıya git
aslında bu konu çerçevesinde yükseköğretim kurumları tarafından konu ile ilgili bir açıklama yapılmış olsa ve toplumu , tarafları aydınlatsa nasıl olur.eğer düşüncelerini belirtme arzusu varsa.?
13 Haziran 2019 14:47

KAPTAN7
Aday Memur
savunduğun konuya katılıyorum ancak memleketimiz kamu çalışma hayatında işler senin savunduğun gibi düz mantıkta gitmiyor malisef.bir örnek vermek gerekirse görevde yükselme sınavlarında ön lisans tarım mezunu yazılı sınav birincisi işletme mezununu geçebiliyor burdan hareketle diplomaya ve puana bakanın olmadığı anlamı çıkarıyorum ya siz .normal uygulama senin hatlarını çizdiğin şekilde olmalıdır.ama uygulayan otorite bizim gibi düşünmüyor.napıcan peki.
13 Haziran 2019 15:01

vurgun42
Aday Memur

Arkadaşlar kusura bakmayın sınavsız unvan değişikliğine kimleri etkiliyorsa etkilesin hepsine karşıyım.Sınavsız memuriyet hakkı verildi. ( Helali Hoş olsun) Bunun üstüne birde unvan değişikliği hakkı tanımak haksızlığa hukuksuzluğa cilasını sürmektir.

İsraf olarak ifade edilen sınavlarda devlet kazanç elde etmekte. Bu sebeple yetkililerin israf kavramını çokta umursayacaklarını sanmıyorum.

Sınavsız Unvan değişikliği yerine Belli zaman aralıklarında sınavın açılması yönünde talepler de bulunulması daha makul.

13 Haziran 2019 16:58

azad2107
Aday Memur

En azından sınav yapsınlar geçtik artık hakkı hukuku

Toplam 25 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?