Editörler : F16 Gökçen
08 Aralık 2018 11:44

Yerel seçimde yaşa takılan herkes akparti karşıtı chp ye oy versin. hükümet zaten akparti de.belediy

zaten fazla bir yetkisi yok. devir akpartiye ders verme devri. akparti̇ seçmeni̇ne sahi̇p çikmayi unutmuş hatirlatilmali.

hertai
Aday Memur
08 Aralık 2018 11:46

belediye başkanlarının fazla bir yetkisi kalmadı.

teslimatmakbuzu
Aday Memur
08 Aralık 2018 11:49

isteyen genel seçimde gene akpartiye oy verir. seçmen oy sliahını kullansın

Rabken
Yasaklı
08 Aralık 2018 22:03

dalga mı geciyosun ne chp si. chp çok mu bi sey yapabilir sence.

xentiuserda
Aday Memur
09 Aralık 2018 10:02

senden çok şey yapar

Rabken, 5 yıl önce
dalga mı geciyosun ne chp si. chp çok mu bi sey yapabilir sence.

Rabken
Yasaklı
09 Aralık 2018 12:35

iyide ben bi sey yapicam diye bi sey söylemedim ki :D chpnin başındaki adama güvenecek kadar caresizlesmissiniz Allah yardimciniz olsun
xentiuserda, 5 yıl önce

senden çok şey yapar

esamaesi okunmayan
Aday Memur
09 Aralık 2018 18:40

yazılanı anlamaktan acizsin

Rabken, 5 yıl önce
iyide ben bi sey yapicam diye bi sey söylemedim ki :D chpnin başındaki adama güvenecek kadar caresizlesmissiniz Allah yardimciniz olsun

Rabken
Yasaklı
09 Aralık 2018 20:35

aynen aynen siz bu sekilde devam edin yakinda hdpyde verirsiniz akp karsisina geçmek icin. niye chp mhpye verin o zaman. ama ne diceksiniz bahcelide artik akpye geçti falan felan bu yolda devam edin chpnin faydasını görürsünüz. bende istiyorum eyt lilerin mağdur edilmemesini yazik gunah insanlara ama bunu çözebilecek parti ne yazik ki chp degol
esamaesi okunmayan, 5 yıl önce

yazılanı anlamaktan acizsin

venüsten gelen
Aday Memur
09 Aralık 2018 21:47

ne hdpsi ne sayıklıyorsun sen. yazılanları 100 kere oku belki anca anlarsın

Rabken, 5 yıl önce
aynen aynen siz bu sekilde devam edin yakinda hdpyde verirsiniz akp karsisina geçmek icin. niye chp mhpye verin o zaman. ama ne diceksiniz bahcelide artik akpye geçti falan felan bu yolda devam edin chpnin faydasını görürsünüz. bende istiyorum eyt lilerin mağdur edilmemesini yazik gunah insanlara ama bunu çözebilecek parti ne yazik ki chp degol

Rabken
Yasaklı
09 Aralık 2018 22:01

kardeşim yazılanı anladım ben. diyorum ki akpye ders vermek icin chpye oy vermek saçma akp ders almicak chp bosu bosuna kazanacak. hukumette akp var belediye koyar mi sence anca chpyi sevindireceksiniz. aman ne yaparsanız yapın umarim sorununuz çözülür ama chp kazanirsa belediyelerde ve çözüm bulamazsan seçimlerden sonra bu başlıkta tekrar konuşuruz. hayırlı akşamlar
venüsten gelen, 5 yıl önce

ne hdpsi ne sayıklıyorsun sen. yazılanları 100 kere oku belki anca anlarsın

istemi han
Aday Memur
09 Aralık 2018 22:11

yaşa takılanları emekli yapmayan kimse ona oy vereceğim

Rabken
Yasaklı
10 Aralık 2018 08:57

niye bencil misin. bu söz bu sekilde söylenmez bende chpye verilmesine karşıyım ama bu sekilde emekli yapmayan kimse ona oy verecegim felan demek ayıp kac yasinda insanlar hala çalışıyorlar benim anlatmak istedigim chp den medet umulmasinin hata olduğuydu
istemi han, 5 yıl önce

yaşa takılanları emekli yapmayan kimse ona oy vereceğim

10 Aralık 2018 15:23

Ak partiye ders vereceğiz diye teröristlerle ittifak yapanlara mı vereceğiz oyu

metalik para
Aday Memur
10 Aralık 2018 15:38

akp oy aldığı seçmenin değer yargılarına aksi yönde hareket ediyor. faiz kumar, adaletsizlik, debdebe almış başını gitmiş. seküler görüşlü insanlara değer veriliyor. devlet onlara göre yönetiliyor ama oy müslümanlardan isteniyor. gerçek bir müslümanın şu dönemde kimseye oy vereceğini düşünmüyorum

ononbirhasanpaşa
Aday Memur
10 Aralık 2018 19:42

sen bencil misin

Rabken, 5 yıl önce
niye bencil misin. bu söz bu sekilde söylenmez bende chpye verilmesine karşıyım ama bu sekilde emekli yapmayan kimse ona oy verecegim felan demek ayıp kac yasinda insanlar hala çalışıyorlar benim anlatmak istedigim chp den medet umulmasinin hata olduğuydu

Rabken
Yasaklı
10 Aralık 2018 20:52

sizde ne emmeye geliyosunuz ne gommeye ben kötü bi sey söylemedim adam eytlileri kim emekli yapmazsa ona oy vercem yazmış neye verirse versin ama insanlari kizdircak sekilde yazmış. akpden öc alcaksiniz diye gaf ustune gaf yapan bir lidere sahip partiye oy vermeyi dusunuyosunuz sizin kafalar karışmış biraz Allah akıl fikir versin
ononbirhasanpaşa, 5 yıl önce

sen bencil misin

10 Aralık 2018 20:55

Allah sana akıl fikir versin

Rabken, 5 yıl önce
sizde ne emmeye geliyosunuz ne gommeye ben kötü bi sey söylemedim adam eytlileri kim emekli yapmazsa ona oy vercem yazmış neye verirse versin ama insanlari kizdircak sekilde yazmış. akpden öc alcaksiniz diye gaf ustune gaf yapan bir lidere sahip partiye oy vermeyi dusunuyosunuz sizin kafalar karışmış biraz Allah akıl fikir versin

Rabken
Yasaklı
10 Aralık 2018 20:56

istediğiniz partiye oy verin kimseyi ilgilendirmez ama son pismanlikta fayda etmeyecektir bilesiniz. chp kendi derdini çözemiyor sizin derdinizi nasil çözsün. bıkmadan usanmadan cimere yazin milletvekillerinden randevu alin gidin konusun he illa ki baska bir partiyse mhpye verin inanin chp bi sey yapamaz yani basindaki adam degil baska biri olsa tamam
Rabken, 5 yıl önce

dombilixa
Aday Memur
10 Aralık 2018 20:58

sen ana fikri kaçırıyorsun,ders vermek

Rabken, 5 yıl önce
istediğiniz partiye oy verin kimseyi ilgilendirmez ama son pismanlikta fayda etmeyecektir bilesiniz. chp kendi derdini çözemiyor sizin derdinizi nasil çözsün. bıkmadan usanmadan cimere yazin milletvekillerinden randevu alin gidin konusun he illa ki baska bir partiyse mhpye verin inanin chp bi sey yapamaz yani basindaki adam degil baska biri olsa tamam

Rabken
Yasaklı
10 Aralık 2018 20:58

aklımda fikrimde çok şükür yerinde ben size kötü bi sey söylemedim ama o kadar kararmissiniz ki her yazdığımı kötü okuyosunuz sizin lehinize konustum onu bile kotu algilamissiniz. bu kafayla bu isler cok zor ne yazik ki
iştebizimgüneşimiz, 5 yıl önce

Allah sana akıl fikir versin

teslimatmakbuzu
Aday Memur
10 Aralık 2018 21:00

sen bu kafayla zor ebe olursun

Rabken, 5 yıl önce
aklımda fikrimde çok şükür yerinde ben size kötü bi sey söylemedim ama o kadar kararmissiniz ki her yazdığımı kötü okuyosunuz sizin lehinize konustum onu bile kotu algilamissiniz. bu kafayla bu isler cok zor ne yazik ki
Toplam 46 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi