Editörler : Lanet

Kapalı
09 Aralık 2018 19:19

Ümraniy mülakat sonuçları tek başlıkta toplanalım

Bu hafta 1 ay olucak mülakatlar biteli halen açıklanmadı , sonuçlar daha uzun sürer mi , yoksa bu hafta açıklanır mı?

zeitnot
Aday Memur
09 Aralık 2018 21:11

Bu hafta diye ümit ediyoruz ama belli de olmaz .

k.oglu.
Aday Memur
09 Aralık 2018 21:34

Tek başlık çift başlık çok farketmiyor sanırım :)) Normalde 100 kişilik bi alımın değerlendirilmesi puanlaması mak. 3 gün sürecek bi iş ama mevzu nedir ne değildir mevzu referansları mı değerlendirmektir yoksa adaylarımı ? Eğer mevzu referansları değerlendirmekse ben giremem arkadaşlar :) ama bizleri değerlendireceklerse büyük ihtimal içerdeyim :) onun için heyecan yapmadan beklenti içine girmeden beklemek daha hayırlı sanki

2.abuziddin
Aday Memur
09 Aralık 2018 21:53

Hakkinda hayirlisi kardeşim inşallah hakeden kazanir refarans sahibi olan değil😉

k.oglu., 5 yıl önce
Tek başlık çift başlık çok farketmiyor sanırım :)) Normalde 100 kişilik bi alımın değerlendirilmesi puanlaması mak. 3 gün sürecek bi iş ama mevzu nedir ne değildir mevzu referansları mı değerlendirmektir yoksa adaylarımı ? Eğer mevzu referansları değerlendirmekse ben giremem arkadaşlar :) ama bizleri değerlendireceklerse büyük ihtimal içerdeyim :) onun için heyecan yapmadan beklenti içine girmeden beklemek daha hayırlı sanki

Zinar25
Kapalı
09 Aralık 2018 23:39

Hangi bölümden başvurdun?
k.oglu., 5 yıl önce

k.oglu.
Aday Memur
10 Aralık 2018 00:15

Amin kardeş cümlemizin hakkında hayırlısı olur inşallah. Ne kadar referans olsa olmada da önce nasip olcak tabi ordan ekmek yazılacak insana :) onun için sende haklısın :))
2.abuziddin, 5 yıl önce

Hakkinda hayirlisi kardeşim inşallah hakeden kazanir refarans sahibi olan değil😉

k.oglu.
Aday Memur
10 Aralık 2018 00:18

Ortaöğretim zabıta zinar25 sen ?
Zinar25, 5 yıl önce
Hangi bölümden başvurdun?

Zinar25
Kapalı
10 Aralık 2018 00:28

Önlisans -
k.oglu., 5 yıl önce
Ortaöğretim zabıta zinar25 sen ?

evren90
Aday Memur
10 Aralık 2018 05:18

Önlisans

Zabitaadayii
Aday Memur
10 Aralık 2018 09:30

adamlar marsa araç göndeririler bu surede bizimkiler daha basvuru bıle degerlendıremez

Eskitbl
Aday Memur
10 Aralık 2018 12:56

açıklamıyorlar niden ? arkadaslar bir duyum aldim.dogrulugunu bilmiyorum sayistay d

Eskitbl
Aday Memur
10 Aralık 2018 12:57

sayistay denetime gelmismi neymis ondan gecikmis
Eskitbl, 5 yıl önce
açıklamıyorlar niden ? arkadaslar bir duyum aldim.dogrulugunu bilmiyorum sayistay d

Zabitaadayii
Aday Memur
10 Aralık 2018 13:45

Yok kardeşim, her belediye geç acıklıyor. sayıştay danıstay bunlar neden engel olsun acıklanmasına. Ortada yolsuzluk yok birşey yok. Daha sonuçlatr acıklanmadı ki bu alımın yapıldıgının devletin haberi dahılınde. Acıklanmamasının tek nedeni komisyon kimi alacagına karar vermedı henuz

Eskitbl, 5 yıl önce
sayistay denetime gelmismi neymis ondan gecikmis

Eskitbl
Aday Memur
10 Aralık 2018 13:54

yani 110 kisiyi puana gore siraya sokmak neden zor olsun ki sonucta puanlari mulakat sirasinda vermiyorlar mi
Zabitaadayii, 5 yıl önce

Yok kardeşim, her belediye geç acıklıyor. sayıştay danıstay bunlar neden engel olsun acıklanmasına. Ortada yolsuzluk yok birşey yok. Daha sonuçlatr acıklanmadı ki bu alımın yapıldıgının devletin haberi dahılınde. Acıklanmamasının tek nedeni komisyon kimi alacagına karar vermedı henuz

Eskitbl
Aday Memur
10 Aralık 2018 13:57

torpilliler varsa bile onlarida siraya sokmak zor olmasa gerek ilginc
Zabitaadayii, 5 yıl önce

Zinar25
Kapalı
10 Aralık 2018 14:26

Arayan var mı , belediyeyi hiç ?
Eskitbl, 5 yıl önce
torpilliler varsa bile onlarida siraya sokmak zor olmasa gerek ilginc

Eskitbl
Aday Memur
10 Aralık 2018 15:00

ariyoruz ama bilmiyoruz deyip kapatiyorlar
Zinar25, 5 yıl önce
Arayan var mı , belediyeyi hiç ?

2.abuziddin
Aday Memur
11 Aralık 2018 11:07

Arkadaşlar aramak yerine ümraniye belediyesinin insan kaynaklari müdürlüğünün gmailine(ümraniye insan kaynaklarinyaziğimizda çikiyo var)hesaba ne zaman açiklanacağini yazıp gönderelim hatirladiğim kadariyla ibb zabita sonuçlarinin ne zmn açiklanacağini böyle öğrenmişlerdi ve o gün açiklanmişti.

Eskitbl
Aday Memur
11 Aralık 2018 13:43

siz yollamiş olmalisiniz geri donus aldiniz mi peki ne dediler merak ediyorum
2.abuziddin, 5 yıl önce

Arkadaşlar aramak yerine ümraniye belediyesinin insan kaynaklari müdürlüğünün gmailine(ümraniye insan kaynaklarinyaziğimizda çikiyo var)hesaba ne zaman açiklanacağini yazıp gönderelim hatirladiğim kadariyla ibb zabita sonuçlarinin ne zmn açiklanacağini böyle öğrenmişlerdi ve o gün açiklanmişti.

2.abuziddin
Aday Memur
11 Aralık 2018 14:58

Evet sabah gönderdim cevap bekliyorum geri dönüş olursa yazacağim çekinmeyin arkadaşlar mağdur olan biziz.

Eskitbl, 5 yıl önce
siz yollamiş olmalisiniz geri donus aldiniz mi peki ne dediler merak ediyorum

Eskitbl
Aday Memur
11 Aralık 2018 15:34

maile ne yazdiniz hocam
2.abuziddin, 5 yıl önce

Evet sabah gönderdim cevap bekliyorum geri dönüş olursa yazacağim çekinmeyin arkadaşlar mağdur olan biziz.

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi