Editörler :
10 Aralık 2018 17:35   

Karayolları inşaat mühendisi alımı mülakat

Arkadaşlar Karayollarının inşaat mühendisi alım mülakatına nasıl hazırlanmak gerekir? Ne gibi konulardan soru sorarlar bilgi sahibi olan tecrübesi olan yazabilir mi ?

10 Aralık 2018 18:39

nickthecooper
Kapalı
Alima mi çıkacak
10 Aralık 2018 23:15

turanmhnds
Aday Memur

Puan kaç kardeş kpss ve yds

10 Aralık 2018 23:31

Miss.Civilengineer
Aday Memur
ankara merkez basvuracaklar puanlarini yazabilir mi ? az cok fikir sahibi olmak adına
11 Aralık 2018 22:36

Xyzabc16
Aday Memur

Karayolları mülakat ile almıyor ki, ösym üzerinden kpss puanı ile alıyor sen hangi mülakatdan bahsediosun birader merak ettim?

21 Aralık 2018 22:17

Miss.Civilengineer
Aday Memur
listeler aciklanmis ancak il bazinda degil genel siralama yapilmis. insaat muhendisi olarak ankara genel merkeze giren en yuksek ve en düşük puan forumda var mi?
21 Aralık 2018 22:19

primasos
Aday Memur
listeler aciklanmis ancak il bazinda degil genel siralama yapilmis. insaat muhendisi olarak ankara genel merkeze giren en yuksek ve en düşük puan forumda var mi?
Miss.Civilengineer, 6 ay önce - Alıntıya git

Bence ilk 9 direk Ankara icindir.

21 Aralık 2018 22:24

Miss.Civilengineer
Aday Memur

Bence ilk 9 direk Ankara icindir.

primasos, 6 ay önce - Alıntıya git
hoca ankara min. 80 yds istiyordu. diger iller 70 yani en dusuk puan bile ankara olabilir
21 Aralık 2018 22:47

primasos
Aday Memur

Ben kendi puanimi soyleyim 92 kusuratlilardan biri benim Ankara icin tek tercih yapmistim.

21 Aralık 2018 22:53

Miss.Civilengineer
Aday Memur

Ben kendi puanimi soyleyim 92 kusuratlilardan biri benim Ankara icin tek tercih yapmistim.

primasos, 6 ay önce - Alıntıya git
ben de ankara tek tercihti. hayirlisi olsun insallah o zman hepimiz icin.
22 Aralık 2018 10:05

sivilmühendis07
Aday Memur

Kazananların puanlarını yazabilir misiniz? Özellikle Burcu Kelleci, Murat Taşkan, İlhami Taştemir, Ufuk Turan, Aysu Vapur yerleşti mi? Önümüzden kaç kişi yerleşti bizim için de takibi kolay olur. Paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

22 Aralık 2018 11:49

turanmhnds
Aday Memur

Hocam ben aim yazdım merkeziden gelirse gitmeyeceğim kgm mülakatına

22 Aralık 2018 12:07

Miss.Civilengineer
Aday Memur

turanmhnds, 6 ay önce - Alıntıya git
hangi il için basvurmustunuz hocam
22 Aralık 2018 13:08

unemployed engineer
Aday Memur

Vay be hayatımda ilk defa takım elbise giyeceğim bu mülakat için. Takım elbise almam lazım tabii önce.

Aslında zorunlu değil fakat herkes giydiği için otomatik olarak giymeyenler için bir eksi puan oluyor sanırım.

22 Aralık 2018 13:10

turanmhnds
Aday Memur
hangi il için basvurmustunuz hocam
Miss.Civilengineer, 6 ay önce - Alıntıya git

Ankara

22 Aralık 2018 15:03

sivilmühendis07
Aday Memur

turanmhnds, 6 ay önce - Alıntıya git

Usta aim den nereleri yazdın batı yazdıysan zor. Ben de 93.89 la aimleri yazdım ama bu sene 95.5 in altına düşmesi imkansız gibi (doğu dahil).

23 Aralık 2018 03:00

unemployed engineer
Aday Memur

Diploma'nın aslı gibidir olmasına gerek yok değil mi?

24 Aralık 2018 17:38

hendeselii
Aday Memur
+
24 Aralık 2018 17:39

hendeselii
Aday Memur
+
hendeselii, 6 ay önce - Alıntıya git
Arkadaşlar mülakatta neler sorarlar, yardımcı olsaniz cok iyi olur
24 Aralık 2018 17:53

İnsmühhhh
Memur
Arkadaşlar sizler dilden iyi puanlar alan arkadaşlarımızsınız.Ben de sizlerle meslektaşım ancak dil puanım yok sıfır değilim grammer alt yapım var tavsiyeniz nedir yardımcı olur musunuz kısacık?
24 Aralık 2018 18:42

unemployed engineer
Aday Memur
Arkadaşlar sizler dilden iyi puanlar alan arkadaşlarımızsınız.Ben de sizlerle meslektaşım ancak dil puanım yok sıfır değilim grammer alt yapım var tavsiyeniz nedir yardımcı olur musunuz kısacık?
İnsmühhhh, 6 ay önce - Alıntıya git

Ben özel olarak bir şey yapmadım.

Lise 1'de 10 saat ingilizce, üniversitede hazırlık ve erasmus sayesinde böyle oldu.

Kursların bir işe yaradığına inanmıyorum. Nice kursa gidip iki kelimeyi yan yana getiremeyen arkadaşım var.

İlla kurs istiyorsanız youtube üzerinden izleyin veya türkçe konuşmanın yasak olduğu yatılı kurslara yönelin. (Böyle bir şey var mı emin değilim, lisede hocam söylemişti)

Toplam 86 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?