Editörler : "eskiyara"Pangaea
12 Aralık 2018 21:02

Adalet öğretmenliğine alan değişikliğiyle geçiş ile ilgili soru var?

Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunuyum.Kadrolu Fen Bilgisi Öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Ayrıca Anadolu Üniversite İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi mezunuyum. Mebbisime işlenmiştir.

Tarihi Öğrenim Durumu Okul Bölüm Açıklama

02/07/2005 Lisans İnönü Üniversitesi İlköğretim Bölümü

03/06/2013 Ön Lisans/Yüksekokul Anadolu Üniversitesi Hukuk

25/05/2015 Lisans Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Alan değişikliğiylw Adalet Öğretmenliğine geçmek istiyorum.Başvuru ekranı girdiğinde

Öğrenim bilgilerinize göre geçebileceğiniz alan bulunmamaktadır. Mezuniyet durumunuz uygun olmasına rağmen başvuru yapamıyorsanız öğrenim bilginiz; eksik,hatalı veya atanmak istediğiniz alana ilişkilendirilmemiş olabilir. İl/İlçe Millî Eğitim Müdürlüğüyle irtibata geçiniz. yazısı çıkıyor. Mezuniyetime göre başvurmak istiyorum seçeneğini tıklayın onaylandığımda

Başvuru Yapmanız Mümkün Değildir. !

Hizmet süreniz sıfır gelmektedir.Bilgilerinizi düzelttirdikten sonra tekrar giriş yapınız!

Branş seçimini boş geçemezsiniz.Tekrar başvuru yapınız.! yazısı çıkıyor ne yapmam lazım.

mavi_düs_38
Şube Müdürü
12 Aralık 2018 21:10

öncelikle mezuniyete göre seçeneği ardından lisans programını seçiyorsunuz sonra alan seçip onayliyorsunuz hocam hangi il bu arada ben de adalet e geçiş yapmak istiyorum

ahtunc
Şube Müdürü
12 Aralık 2018 21:16

Mezuniyetime göre başvurmak istiyorum seçeneğini tıklayın onaylandığımda

Başvuru Yapmanız Mümkün Değildir. !

Hizmet süreniz sıfır gelmektedir.Bilgilerinizi düzelttirdikten sonra tekrar giriş yapınız!

Branş seçimini boş geçemezsiniz.Tekrar başvuru yapınız.! yazısı çıkıyor ne yapmam lazım

ahtunc
Şube Müdürü
12 Aralık 2018 21:17

Diyarbakır

mavi_düs_38
Şube Müdürü
12 Aralık 2018 21:21

anladim hocam sorun sistemsel olabilir yarın tekrar deneyin yine olmazsa ilçe ya da il ile irtibata gecin

ahtunc
Şube Müdürü
12 Aralık 2018 21:27

sizde de aynı sorun var mı?

mavi_düs_38
Şube Müdürü
12 Aralık 2018 21:30

ben de sorun olmadı onayladi

kankurt77
Aday Memur
13 Aralık 2018 10:51

bende de aynı sorun var ilçe meb te uğraştım ama olmadı çözemediler

ahtunc
Şube Müdürü
14 Aralık 2018 09:07

İlçe Mem e gittim.Diplomam mebbiste kayıtlı olup olmadığına baktılar.Dipplomam kayıtlıydı.Bişey yapamadılar.Bende 444 0 632 Meb iletişim hattını aradım.Talep oluşturdum.3 iş günü içinde cevaplayacsğız dediler talep numarası verdiler.Mesaj gelecek dediler.E devlettende takip edebilirsiniz dediler.Gelen bişey yok pazartesi tekrar arayacağım.

CARESERKO
Aday Memur
14 Aralık 2018 14:51

İlde belki boş norm yoktur hocam.

CARESERKO
Aday Memur
14 Aralık 2018 14:52

Hangi ilde alan değişikliği yapacağımızı da yazabiliriz.Ben İstanbulda Adalat alanına geçmek için ba

ahtunc
Şube Müdürü
15 Aralık 2018 17:03

Arkadaşlar siz aöf Kamu Yönetimi mezunu musunuz? Ben af den iktisat Fak. Kamu Yönetimi mezunuyum.mebbiste de kayıtlı ama başvuru yapamadım?

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi