Editörler : ayşegül bgm
12 Aralık 2018 21:13

Lisans hemşire

2019'un ilk atamasında lisans hemşire kaç binlere kadar alım olur?

ertugrul3207
Memur
12 Aralık 2018 22:11

(Alım sayısı)x1.3-1.4 branş sırasına gelir ama istanbul hakkari şırnak tabi son atananlar atıyorum 3bin kişi alındı 4bine sıra gelebilir ama istanbul şırnak hakkari olur tabi Alım sayısını bilmeden kimse bilemez şuan puan kaça düşer

hemsire.d.
Aday Memur
12 Aralık 2018 23:34

2016 nın ilk atamasında branş sıralamasına göre ilk atamada kaç bin atandı peki bilginiz varmı?

Hayalperesthemşire
Müsteşar
13 Aralık 2018 00:02

İlk alım kadrolu oldu 800 lisans hemsıre alındı sıralama 2500 lere indi doğu illeri Şırnak falan 79a yakın kapatmıştı, ama 80 üstü çok kişi terch vermedi orda örnek ben, istedgm iller olmadığı için kadrolu da terch vermedm böyle olanlar baya vardı

hemsire.d., 5 yıl önce

2016 nın ilk atamasında branş sıralamasına göre ilk atamada kaç bin atandı peki bilginiz varmı?

Türkiyelii
Aday Memur
13 Aralık 2018 01:20

Kadrolu alın kalkmadı mı ?
Hayalperesthemşire, 5 yıl önce

İlk alım kadrolu oldu 800 lisans hemsıre alındı sıralama 2500 lere indi doğu illeri Şırnak falan 79a yakın kapatmıştı, ama 80 üstü çok kişi terch vermedi orda örnek ben, istedgm iller olmadığı için kadrolu da terch vermedm böyle olanlar baya vardı

Hayalperesthemşire
Müsteşar
13 Aralık 2018 09:52

Kalktı da son kadrolu atamada 2016 ilk atama ile yapıldı, yani 2016 ilk puan 2016 ekimde ki kadrolu da kullanıldı, arkds ilk alımda kaç kişi alındı nekdr düşme oldu sıralamalar da onu sorduda

Türkiyelii, 5 yıl önce
Kadrolu alın kalkmadı mı ?
14 Aralık 2018 16:53

Merhabalar Almanya ya hemşire ve hasta bakıcı olarak gitmek isteyenlere danışmanlık yapmaktayız

Lise

Yüksekokul

Üniversite mezunları

Dil , denklik , resmi işlemlerden işe yerleşime kadar tüm aşamaları gerçekleştirmekteyiz

Doğru ve güvenilir bilgi almak için ücretsiz danışma birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Servislerimiz :

? Almanya'da dil kursu kaydınızın yapılması

? Vize başvurunuz sırasında destek

? Almanya?da havaalanı karşılama,

? konaklama ayarlama

? İş görüşmelerine hazırlama ve reberlik etme,

? İş yerinin sağlanmasında profesyonel aracılık

? Meslek izni ve çalışma izni alınmasında destek

(hemşirelik ve hasta bakıcılık)

Oguz Alperen
Aday Memur
15 Aralık 2018 09:56

3.sınıflar ve bekleyenler olacak atananlar oldu bu sıralamalarda 5000 sıralama kaç bine denk gelir ilk atama da ??
ertugrul3207, 5 yıl önce
(Alım sayısı)x1.3-1.4 branş sırasına gelir ama istanbul hakkari şırnak tabi son atananlar atıyorum 3bin kişi alındı 4bine sıra gelebilir ama istanbul şırnak hakkari olur tabi Alım sayısını bilmeden kimse bilemez şuan puan kaça düşer

Leylanur.biderci
Aday Memur
01 Mart 2019 12:48

3 AY ÖNCEKİ HAYALLER, PLANLAR, UMUTLAR. YAZIK BİZLERE.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi