Editörler :
13 Aralık 2018 14:23   

Zabıta heyet raporu

Merhaba, başvuru sırasında sağlık beyanında bulunduk sonrasında mülakata çağrıldık mülakattan başarılı olunursa heyet raporu isteniliyor mu yoksa bu şekilde göreve başlanılıyor mu ?

13 Aralık 2018 15:44

Mahmut122
Aday Memur

evet tam teşekküllü hastaneden sağlık kurulu raporu istenir,güvenlik araştırması da olumlu sonuçlanırsa göreve başlamak için yazı gönderirler

13 Aralık 2018 16:08

Battal11
Aday Memur

peki hastanede çok sıkı tutuyorlar mı ve işitme testi yapılıyor mu ?

13 Aralık 2018 16:29

Mahmut122
Aday Memur

peki hastanede çok sıkı tutuyorlar mı ve işitme testi yapılıyor mu ?

Battal11, 1 yıl önce - Alıntıya git

Hocam hastaneden hastaneye değişiyor o genelde yoğun hastanedeki doktor bir şikayetin var mı diyor sen yok diyorsun tamam diyor onaylıyor kulak-burun-boğaz için;bazı doktor ise bakabiliyor kontrol amaçlı bu kadarını biliyorum ben de

13 Aralık 2018 17:47

Battal11
Aday Memur

Hocam hastaneden hastaneye değişiyor o genelde yoğun hastanedeki doktor bir şikayetin var mı diyor sen yok diyorsun tamam diyor onaylıyor kulak-burun-boğaz için;bazı doktor ise bakabiliyor kontrol amaçlı bu kadarını biliyorum ben de

Mahmut122, 1 yıl önce - Alıntıya git

teşekkür ederim.

13 Aralık 2018 22:05

hsynkck77
Aday Memur

Mahmut122, 1 yıl önce - Alıntıya git
o işler artık öyle değil doktor sana sağlam verdi diyelim sonrasinda çıkacak tüm sorunlarda tetkikleri isteyen doktor sorumlu.saglik bakanlığı o doktoru denetliyor neden bu adama sağlam dedin yada çürük dedin gel bakalım açıkla diyor.aile hekimi değil bu kaç
Toplam 5 mesaj

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;