Editörler : ayşegül bgm

Yasaklı
14 Aralık 2018 16:49

Yeni hemşireleri bekleyen gerçekler

Yeni hemşire olacak olan arkadaşlarımız için feneyimli hemşireler kendi deneyimleri ile hemşirelikteki gerçekleri 14 madde ile özetlemişler

--

14 Aralık 2018 16:51

Merhabalar Almanya ya hemşire ve hasta bakıcı olarak gitmek isteyenlere danışmanlık yapmaktayız

Lise

Yüksekokul

Üniversite mezunları

Dil , denklik , resmi işlemlerden işe yerleşime kadar tüm aşamaları gerçekleştirmekteyiz

Doğru ve güvenilir bilgi almak için ücretsiz danışma birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Servislerimiz :

? Almanya'da dil kursu kaydınızın yapılması

? Vize başvurunuz sırasında destek

? Almanya?da havaalanı karşılama,

? konaklama ayarlama

? İş görüşmelerine hazırlama ve reberlik etme,

? İş yerinin sağlanmasında profesyonel aracılık

? Meslek izni ve çalışma izni alınmasında destek

(hemşirelik ve hasta bakıcılık)

darkwatch
Yasaklı
14 Aralık 2018 16:57

Kardeş az ötede oyna yahu bıktık valla
yutdışıdanışmanlık, 5 yıl önce

Merhabalar Almanya ya hemşire ve hasta bakıcı olarak gitmek isteyenlere danışmanlık yapmaktayız

Lise

Yüksekokul

Üniversite mezunları

Dil , denklik , resmi işlemlerden işe yerleşime kadar tüm aşamaları gerçekleştirmekteyiz

Doğru ve güvenilir bilgi almak için ücretsiz danışma birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Servislerimiz :

? Almanya'da dil kursu kaydınızın yapılması

? Vize başvurunuz sırasında destek

? Almanya?da havaalanı karşılama,

? konaklama ayarlama

? İş görüşmelerine hazırlama ve reberlik etme,

? İş yerinin sağlanmasında profesyonel aracılık

? Meslek izni ve çalışma izni alınmasında destek

(hemşirelik ve hasta bakıcılık)

14 Aralık 2018 17:04

Siz düşünmeye bilirsiniz fakat isteyen ve atanamayan okadar çok hemşire varki sadece yasal prosüdürleri öğrenmek isteyenler ulaşabilir.

Belirttiğim gibi ücretsiz danışmanlık yapıyoruz

İster tek başınıza yolda ilerlersiniz isterseniz profosyonel destek alırsınız.

darkwatch
Yasaklı
14 Aralık 2018 18:56

Yaz buraya kardeşim o zaman madem ücretsiz yaz ne olacak yani şunh yapmanız lazım de. Bir kere almancan olacak yani almanca bilmeyen adama ne umudu verıyosun

Siz düşünmeye bilirsiniz fakat isteyen ve atanamayan okadar çok hemşire varki sadece yasal prosüdürleri öğrenmek isteyenler ulaşabilir.

14 Aralık 2018 19:18

Ciddi olmadığınızı umuyorum

Almanca bilmeden almanyada hemşirelik yapmayı düşünecek biri yoktur sanırım ayrıca yazımı okusaydınız hizmetlerimizin kapsamında dil olduğunuda görmüş olurdunuz

Her neyse sizinle polomiğe girmeyeceğim

İyi akşamlar diliyorum

darkwatch
Yasaklı
14 Aralık 2018 21:39

Kardeşim girme konumuda kirletme al vaadlerini aç konunu ne gelip benim konuma alakasoz şeyler yazıyorsun elini sallasan almanyaya hemşire götürcem diyene çarpıyor. Mültecimiyiz biz

Almanca bilmeden almanyada hemşirelik yapmayı düşünecek biri yoktur sanırım ayrıca yazımı okusaydınız hizmetlerimizin kapsamında dil olduğunuda görmüş olurdunuz

İyi akşamlar diliyorum

darkwatch
Yasaklı
14 Aralık 2018 21:44

Ama diyorsan ki ben viddi bir iş yapıyorum buyur anlat aklına yatan varsa ulaşşın sana. Mesela dil kursunu nerede alacaklar ücreti ne olacak siz kimsiniz.

İyi akşamlar diliyorum

bannedtofrom
Aday Memur
15 Aralık 2018 15:51

hayrına mı çalışıyorsunuz denyo

15 Aralık 2018 18:09

Aynen iade ediyorum

Bide aday memurmuşş siz hayrınızamı çalışıyorsunuz yada iş arıyorsunuz terbiyesiz

Sen memuriyetten paranı kazanmaya çalışıyorsan bende bu işden çoluğuma çocuğuma bakıyorum hadsiz!!!!!

bannedtofrom, 5 yıl önce

hayrına mı çalışıyorsunuz denyo

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi