Editörler : Pangaea
16 Aralık 2018 10:51

Dhmi memurluk
93.2 puanım var dhmi memurluk yazmayı düşünüyorum. Gelme ihtimali nedir arkadaşlar?

hericey
Aday Memur
16 Aralık 2018 11:36

iibfli misiniz hocam ?

Hall01
Aday Memur
16 Aralık 2018 12:07

Fizyoterapist im

alissama
Kapalı
16 Aralık 2018 12:08

Her yeri yazdıysanız bir ihtimalle gelebilir

Hall01
Aday Memur
16 Aralık 2018 12:10

Hakkari hariç yazmayı düşünüyorum

benerenim
Kapalı
16 Aralık 2018 12:50

o puanla kendi atamanizdan atanamiyor musunuz hocam kaçla kapatıyor sizin bölüm? soruya gelince doğu gelebilir 93e

tiger006
Memur
16 Aralık 2018 13:45

Valla 4001 hep dhmi olduğu için talep çok. O yüzden yüksek kapatabilir. Fakat bu ilk atama olduğu için çevre baskısı ve bıkkınlık çok oluyor. Neresi olursa olsun gibi bir yaklaşımla kendinizi mutsuz olacağınız bir pozisyonda bulabilirsiniz. Özellikle yüksek puanlı arkadaşlarım bence sırf dhmi diye önüne geleni yazmamalılar. Gerçekten yaşamak istediğiniz ya da yaşamayı göze aldığınız yerleri yazın. Sonuçta direk olarak geleceğimizi etkileyen bir durum. Kit e atanınca 3 yıl tecih yapamıyorsunuz. Dayınız yoksa başka şehir için bekletebildikleri kadar bekletirler. Buraya atanırken her şeyi bilerek geldin gibi bir yaklaşım söz konusu imiş. Sonrasında hayal kırıklığı yaşamamanız adına her şehir gelebilecekmiş gibi kendinizden eminseniz yazın. Sonrası nasip kısmet zaten.

Zey006
Memur
16 Aralık 2018 13:53

Olur mu DHMİ ya herkes heryerini yazar millet akbaba gibi. Ne dhmiymiş ya
tiger006, 5 yıl önce

Valla 4001 hep dhmi olduğu için talep çok. O yüzden yüksek kapatabilir. Fakat bu ilk atama olduğu için çevre baskısı ve bıkkınlık çok oluyor. Neresi olursa olsun gibi bir yaklaşımla kendinizi mutsuz olacağınız bir pozisyonda bulabilirsiniz. Özellikle yüksek puanlı arkadaşlarım bence sırf dhmi diye önüne geleni yazmamalılar. Gerçekten yaşamak istediğiniz ya da yaşamayı göze aldığınız yerleri yazın. Sonuçta direk olarak geleceğimizi etkileyen bir durum. Kit e atanınca 3 yıl tecih yapamıyorsunuz. Dayınız yoksa başka şehir için bekletebildikleri kadar bekletirler. Buraya atanırken her şeyi bilerek geldin gibi bir yaklaşım söz konusu imiş. Sonrasında hayal kırıklığı yaşamamanız adına her şehir gelebilecekmiş gibi kendinizden eminseniz yazın. Sonrası nasip kısmet zaten.

tiger006
Memur
16 Aralık 2018 14:06

Valla bence doğrusu bu. Bu sitede açıkça bir yönlendirme var dhmi ye. Böylece yüksek puanlı kimse kalmayacak. Diğer atamalar birçok kişi için daha rahat geçecek :) Kadro açılan yerler geçen seneler gibi ankara istanbul felan değil ki. Ben emin olamayan insanların bu eki altında kalarak kendilerine uygun olmayan yerleri de yazma gafletine girebileceklerini düşünüyorum. Bu yüzden özellikle yüksek puanlı arkadaşlar mutlaka her tercihleri gelebilecekmiş gibi düşünüp yazmalılar. Gerçekten yazdıkları şehirlerde yaşamayı göze alıp almadıklarını kendilerine sormalılar. Kendilerinden emin arkadaşlar istedikleri yeri yazsınlar zaten.

İnşallah herkes için hayırlı mutlu sonla biter

Zey006, 5 yıl önce
Olur mu DHMİ ya herkes heryerini yazar millet akbaba gibi. Ne dhmiymiş ya

Hall01
Aday Memur
16 Aralık 2018 17:54

Fizyoterapistlerin neden düz memurluk yazdığı merak eden arkadaşlar

Hall01
Aday Memur
16 Aralık 2018 17:56

5 yıl önce 9 olan okul sayısı 60 a çıktı inanılmaz bir yığılma var , atama çok az oluyor ve Özel sektör maaşları asgari ücrete çekmeye çalışıyor

Quetzicoatl
Genel Müdür
16 Aralık 2018 18:03

Hocam 93 puana zaten fizyoterapist olarak atanacaksınız. Hele bir de istediğiniz şehirde kadro açılırsa DHMİ kadrosunu yakıp gideceksiniz. Ne yalan söyleyeyim, en doğal hakkınız. Kimse 3 yıl şu yasak, 5 yıl bu yasak gibisinden şeylerle uğraşmak istemez.

Hall01, 5 yıl önce
5 yıl önce 9 olan okul sayısı 60 a çıktı inanılmaz bir yığılma var , atama çok az oluyor ve Özel sektör maaşları asgari ücrete çekmeye çalışıyor

demir. demir
Aday Memur
16 Aralık 2018 18:06

bu ve bundan sonraki atamalarda gelmiş gelebilecek en iyi Yer dhmi dir ben daha iyi bir kadro acilacagini dusunmuyorum
16 Aralık 2018 18:26

ben 89.8 puanla düşünüyorum ama gelmez

Fatmayar
Aday Memur
16 Aralık 2018 18:54

puanım 87,4 dhmi düz memurluk gelmez miiii

Hall01
Aday Memur
16 Aralık 2018 19:41

Sonuçlar ne zaman a açıklanır ?

alissama
Kapalı