Editörler :
16 Aralık 2018 15:15   

Demiryollari tasimacilik a.s dusunenler

Arkadaslar yeni olusturulan bi birimmis bu vekalet ucretinin ve is yogunlugun nasil olacagi tam bi muamma gibi yazmayi dusununen bu kurum hakkinda bilgisi olan var mi acaba aranizda

16 Aralık 2018 17:31

Çılgın bediş25
Şef

Bende yazmayı dusunuyorm ama kımse galıba net bıse bılmıyo bı senelık bı kurum galıba Bu kurumun avukatı olan sehır ıllakı vardır dıye dusunuyorm yazmayı dusunenler yasadıgı sehrın kurumunuarasa eger sayet avukatı varsa en azından calısma sartarını vekaletını ogrenen bırı bıle cıkıp bılgı verse cok ıyı olur

16 Aralık 2018 17:34

Çılgın bediş25
Şef

Ben kendım de arıcam gerekırse gıdıp konusucam bılmeden tercıh yapıp rıske gırmeyelım bence

16 Aralık 2018 23:03

Hallederiz19
Aday Memur

Ben kendım de arıcam gerekırse gıdıp konusucam bılmeden tercıh yapıp rıske gırmeyelım bence

Çılgın bediş25, 1 ay önce - Alıntıya git
öğrenirseniz haber verebilir misiniz. bağlı avukat olarak çalıştığım için bu işlerle ilgilenme şansım olmuyor şu tercih döneminde
16 Aralık 2018 23:12

Çılgın bediş25
Şef
öğrenirseniz haber verebilir misiniz. bağlı avukat olarak çalıştığım için bu işlerle ilgilenme şansım olmuyor şu tercih döneminde
Hallederiz19, 1 ay önce - Alıntıya git

Öğrenirsem tabıkı bu baslık altına yazarım

17 Aralık 2018 15:24

Çılgın bediş25
Şef
Hallederiz19, 1 ay önce - Alıntıya git

bı arkadasım arayıp tcdd avukatıyla konustu tasımacılıgn henuz avukatı olmadığı için. tcdd genelmudurlukte ise vekalet doluyomus fakat ıl dısı durusmaları oluyomus bolgesel calıstıkları ıcın. bence tasımacılıkta aynı sekıl olur fakat tasımaclıkta kurumun tek avukatı olursunuz atanırsanız veya atanırsak:)

27 Aralık 2018 09:33

Hallederiz19
Aday Memur
rüyamda samsun tcdd çıkıyor bana. ama öyle bir alım yoktu sanırım :D
27 Aralık 2018 11:56

Çılgın bediş25
Şef
rüyamda samsun tcdd çıkıyor bana. ama öyle bir alım yoktu sanırım :D
Hallederiz19, 3 hafta önce - Alıntıya git

samsun hazıne cıkar belkı yazdıysanız:)

27 Aralık 2018 17:06

Hallederiz19
Aday Memur

samsun hazıne cıkar belkı yazdıysanız:)

Çılgın bediş25, 3 hafta önce - Alıntıya git

aynen. yazdım onu. rüyayı böyle yorumlayayım o zaman

:))

27 Aralık 2018 17:11

Özgü123
Aday Memur

aynen. yazdım onu. rüyayı böyle yorumlayayım o zaman

:))

Hallederiz19, 3 hafta önce - Alıntıya git
Sıralamanız kaç samsunu ben de yazdım :)
28 Aralık 2018 10:27

Hallederiz19
Aday Memur
Sıralamanız kaç samsunu ben de yazdım :)
Özgü123, 3 hafta önce - Alıntıya git
260
Toplam 10 mesaj