Editörler :
16 Aralık 2018 17:02   

İlk 50 inş müh ilk tercihleri

Hepimiz Ankara DHMİ isteriz ama 1 yada 2. yerleşecektir oraya.

Benim sormak istediğim

'' Kardeş ben 12.sıradayım ama ankara falan yazmıcam evim giresun,kars,artvin,urfa da falano yüzden buraları ilk tercihime yazacağım.'' diyen kişiler var mı ? ''

Şahsen ben 23.yüm Eskişehir yer almış olsa kadrolarda gözü kapalı yazacaktım, tercihlerimi yapacağım ne yazık kiöteki tercihlerde nasıl bi kadro açılacağını tahmin edemediğim ve artık 25 yaşında birisinin işsiz kalıp ailesi yaşamaya devam etmesine dayanamadığım için yazıp gitmeyi düşünüyorum.

Sonraki tercihlerde eskişehir kadrosu açılırsa puanımı boşa harcamış gibi hissedip baya üzüleceğim ama napalım artık kader diyeceğiz İnşaat sektörünün komple dolduğu ve kriz içerisinde olduğu bir dönemde kpss'e hazırlandık.

16 Aralık 2018 17:05

İnsmühhhh
Memur
Kardeş seni anlıyorum yarınımızın ne olacağı belli değil iyi puan aldım bekliyim demek de yanlış kaderine razı olup yaşamak lazım.Bu işsiz durumundan her zaman daha iyidir doğuya da gitsen.
16 Aralık 2018 18:05

Maykilsikkofaylt
Aday Memur
sen bilirsin ama 23. tek çok iyi bir abi maşallah.özel bir durumun yoksa sırf yazıp gitmek için biraz daha düşün bence hala 3 gün var.bu arada 118 urfa
16 Aralık 2018 18:18

Mahirkaraa49
Memur
Maşallah tebrikler iyi derece.
Toplam 3 mesaj

ANKET
Sadece kadın öğrencilerin kabul edileceği kadın üniversiteleri kurulması fikrini;