Editörler : smtvs
17 Aralık 2018 13:42   

Düz lise mezunuyum 96 puanım var merkezi atamada yazacak yer yok

hocam ben lise kpssden 96 aldım ve düz lise mezunuyum merkezi atamada yazabilceğim yer yok ve çalışmam gerekli hangi kurumlara nerelere başvurabilirim nereleri önerirsiniz

17 Aralık 2018 13:47

Memurolunmali
Aday Memur

Tebrik ederim iyi puan ama su an icin uckisi aliniyomus varmis biri hizmetli... Bu tercihlerde duz liseye pek bisey yok... Ne kadar zaman calistiniz bu puan icin bir sene onceden mi basladiniz

17 Aralık 2018 15:01

olmalıolmalı
Aday Memur
1 aya kalmaz Adalet bakanlığı alım yapacak orada katiplik ve gardiyanlık için basvurabilirsiniz
17 Aralık 2018 15:48

İbrahim 6642
Aday Memur

Tebrik ederim iyi puan ama su an icin uckisi aliniyomus varmis biri hizmetli... Bu tercihlerde duz liseye pek bisey yok... Ne kadar zaman calistiniz bu puan icin bir sene onceden mi basladiniz

Memurolunmali, 3 ay önce - Alıntıya git
ya zaten tarihe coğrafyaya flan ilgim vardı yaz tatilinde 3 ay sıkı bi şekilde çalıştım aldım yani dediğim gibi altyapım vardı ayrıca çalışmam gerekli şu sıralar onu da hedef edindim ve onun hırsıyla çalıştım sıkı bi şekilde
17 Aralık 2018 15:50

İbrahim 6642
Aday Memur
1 aya kalmaz Adalet bakanlığı alım yapacak orada katiplik ve gardiyanlık için basvurabilirsiniz
olmalıolmalı, 3 ay önce - Alıntıya git
teşekkürler inşallah olur ya
17 Aralık 2018 16:52

Maxxm.sdj
Memur
Adalet bakanlığı alımlarını bekle mutlaka kazanırsın mubasirlik ve ikmyi dene klavyende iyi ise katipliği deneyebilirsin
18 Aralık 2018 11:30

İbrahim 6642
Aday Memur
Adalet bakanlığı alımlarını bekle mutlaka kazanırsın mubasirlik ve ikmyi dene klavyende iyi ise katipliği deneyebilirsin
Maxxm.sdj, 3 ay önce - Alıntıya git
sağolun hocam
19 Aralık 2018 23:26

bugrayldrm01
Aday Memur

Memurolunmali, 3 ay önce - Alıntıya git
hizmetli ne oluyor masa basi memurluk falan mi
20 Aralık 2018 11:59

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı
hizmetli ne oluyor masa basi memurluk falan mi
bugrayldrm01, 3 ay önce - Alıntıya git

Bildgmz hizmetli işte, her türlü işe koşan kişi

27 Aralık 2018 13:59

fthz85
Aday Memur

Tebrikler, bende 83 puan aldım ve düz lise mezunuyum. Her gün takipteyim. Devlet personel başkanlığı ve işkur'un sitesinde kpss'li ve kpss'siz ilanlar hemen hemen her gün yenileri eklenerek yayınlanıyor. Ancak orada bile düz lise mezunu için (p94) ilan zor çıkıyor. Şu an yanlış hatırlamıyorsam mersin ve rize'de var. Sözleşmeli alacak belediyeler ise birkaç yıl ikamet şartı ve 30 yaş altı adaylar istiyor genelde.

Toplam 9 mesaj

ANKET
Yeni Zelanda'daki teröriste, 'Hristiyan terörist' denmesini doğru buluyor musunuz?