Editörler :
24 Ocak 2019 11:47

kadil küdat
Şef

Değerli meslektaşım, bu arkadaşın diyanetle alakalı açılmış olan konuda şöyle bir yorumu mevcut;

"

bırılerının onunu kesmek degıl aksıne amacım bırılerının onunu acmak tabı sız ısızıne geldığı gıbı anladıgınız ıcın eger bu alımda 88 ustu 30 kısı alınmak zorunda kalınırsa 2.merkezı atama da tercıh yapacak kısıler ıcın onlerınden 30 kısı elenır ama 85ler alınırsa kımseye bı faydası olmaz bıraz da tarafsız gozle bakın madem sınav var herkes puanına gore alınsın mulakatı savunmanın hıcbır mantıklı gerekcesı olamaz "

ister istemez onca yoruma rağmen böyle düşününce bize de onun dediği garip geliyor. Dediğimiz gibi hayırlısı olsun :)

lawyer.drogo, 2 ay önce - Alıntıya git

Üstad işte bak atandığı halde bunları yazıyor. Tamamıyla bundan sonraki merkezi atamada tercih yapacak arkadaşların faydasına olsun diye. Yani iyiniyetinden .Yoksa artık onu ilgilendiren herhangi bir durum yok. Dediğim gibi kesin olarak atandı. Hala inanmakta da ısrar edersiniz yaklaşık 2-3 ay sonra atandığı yere gidip arkadaşla görüşebilirsiniz :)

24 Ocak 2019 11:50

lawyer.drogo
Aday Memur

Üstad işte bak atandığı halde bunları yazıyor. Tamamıyla bundan sonraki merkezi atamada tercih yapacak arkadaşların faydasına olsun diye. Yani iyiniyetinden .Yoksa artık onu ilgilendiren herhangi bir durum yok. Dediğim gibi kesin olarak atandı. Hala inanmakta da ısrar edersiniz yaklaşık 2-3 ay sonra atandığı yere gidip arkadaşla görüşebilirsiniz :)

kadil küdat, 2 ay önce - Alıntıya git

İyiniyetinden dolayı hiçbir farkı yok diğer kurumlardan diyerek yanlış mı yönlendiriyor insanları. Tebrik ederim çoooooook iyi niyetli :)

24 Ocak 2019 11:53

Çılgın bediş25
Kapalı

kadil küdat, 2 ay önce - Alıntıya git

gelenle görüşürüm:) yardımcı olabılecegım bısey de olursa seve seve herkese yardımcı olurum jandarmanın alımını da cimere şikayet eden ilk insan olabılırım halen daha mulakatı savunmuyorm umarım puanı en yuksek 3 kısı alınır arkadas da ne kastetmıs anlamadım dedıklerımde o paylastıgı cumlemle neresı celısıyo hala bulamadım ama neyse onemlı degıl umarım her yere hakedenler gırer tek temennım bu

24 Ocak 2019 11:58

Esin2121
Aday Memur

gelenle görüşürüm:) yardımcı olabılecegım bısey de olursa seve seve herkese yardımcı olurum jandarmanın alımını da cimere şikayet eden ilk insan olabılırım halen daha mulakatı savunmuyorm umarım puanı en yuksek 3 kısı alınır arkadas da ne kastetmıs anlamadım dedıklerımde o paylastıgı cumlemle neresı celısıyo hala bulamadım ama neyse onemlı degıl umarım her yere hakedenler gırer tek temennım bu

Çılgın bediş25, 2 ay önce - Alıntıya git

BEDİŞCİĞİM güzel dileklerin için tşkler:)

24 Ocak 2019 16:31

Adamin dibi
Şube Müdürü

Değerli meslektaşım, düşüncene saygı duyuyorum ancak bir kadroyu ileride istifa etmek üzere yakmayı etik-ahlaki-caiz bulmuyorum. Tabiki diğer insanlar beni hiç ilgilendirmez ben 88+'lı puanımla sadece kendimi düşünürüm diyorsanız o da sizin düşünceniz saygı duymak lazım. Ancak şu kesindir ki KURUM AYNI DERECEDE KADROLARA ASLA MUVAFAKAT VERMİYOR. Malesef 88+'lı puanını tekrar kullanamayabilirsin. Ben sadece acaba ilerde alım olur mu puanım başka kurumlara da yetebilir mi? Boşyere işgal etmeyeyim düşüncesindeyim.

lawyer.drogo, 2 ay önce - Alıntıya git

Babanız kaç yaşında emekli oldu bilmiyorum. Burada yazanlar genel olarak 92-96 arası. Emekli olması en yakın olanın yaklaşık 38 yılı var.

Kurumun aynı derecede kadrolara muvafakat vermediğini kendiniz yazmışsınız. Diyelim adam Tunceli'ye atandı. Orada mutsuz. Tayini çıkmıyor, kurumu muvafakat vermiyor.. istifa dan daha mantıklı bir yol söyler misiniz? İntihar, yazmayın.

Toplam 65 mesaj

ANKET
Yeni Zelanda'daki teröriste, 'Hristiyan terörist' denmesini doğru buluyor musunuz?