Editörler :
07 Ocak 2019 22:02

Keenlemyekün27
Aday Memur

10 katı diye aklımda kalmiş yani 30 kişi çağrılıp 3 kişi alınacak

efulim9, 2 hafta önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim cevabınız için.

07 Ocak 2019 22:12

samarra1994
Aday Memur

Kesinlikle beklemek çok zor .İnşallah olur .Jandarma bugün yarın aciklanacakmis face biri aramis

jandarma zor olur diyolar askeri disiplin hissediliyormus ama pekde seçme sansım yok acıkcası şu an bakalım kımın kısmetı ıse o uc kısı kazanacak zaten:)

olmazsa başka yerleri zorlıcaz artık sizede başarılar.

07 Ocak 2019 22:25

sahinabdurrahim

Arkadaşlar kusura bakmayın başlık dışı olacak biraz ama . Bu diyanet avukatlığı ile ilgili bilgi eda

07 Ocak 2019 22:26

sahinabdurrahim

Arkadaşlar kusura bakmayın başlık dışı olacak ama , diyanet avukatlığı ile ilgili Bilgi edinebilen var mı

07 Ocak 2019 22:46

efulim9
Aday Memur

jandarma zor olur diyolar askeri disiplin hissediliyormus ama pekde seçme sansım yok acıkcası şu an bakalım kımın kısmetı ıse o uc kısı kazanacak zaten:)

olmazsa başka yerleri zorlıcaz artık sizede başarılar.

samarra1994, 2 hafta önce - Alıntıya git

Benim tek endişem maaş :/ umarim diger kurumlardan farki yoktur.Çünkü daha sonra kurum değişikliği için uğraşmak istemiyorum.

10 Ocak 2019 16:02

arm.01
Aday Memur

Benim tek endişem maaş :/ umarim diger kurumlardan farki yoktur.Çünkü daha sonra kurum değişikliği için uğraşmak istemiyorum.

maşallah atama kesinleşti herhalde, kurum değişikliği safhasına geçtiniz :)

10 Ocak 2019 16:45

efulim9
Aday Memur

maşallah atama kesinleşti herhalde, kurum değişikliği safhasına geçtiniz :)

arm.01, 1 hafta önce - Alıntıya git

:)haklısınız

18 Ocak 2019 14:43

efulim9
Aday Memur

:)haklısınız

efulim9, 1 hafta önce - Alıntıya git

Mülakata girecek arkadaşlar ,mülakat öncesi sınav hakkında bilginiz var mı ? Ayrıca maaş ve tayin zorluğuna rağmen mülakata girecek misin ?

Bir de benim katılma durumum kesin değil ama inşallah bunun için araya birilerini sokma gibi fikirleriniz yoktur

18 Ocak 2019 15:53

Çılgın bediş25
Şef

Mülakata girecek arkadaşlar ,mülakat öncesi sınav hakkında bilginiz var mı ? Ayrıca maaş ve tayin zorluğuna rağmen mülakata girecek misin ?

Bir de benim katılma durumum kesin değil ama inşallah bunun için araya birilerini sokma gibi fikirleriniz yoktur

efulim9, 2 gün önce - Alıntıya git

Sıze daha once de jandarma avukatı tanıyorm maası 4450 dememe ragmen ( su an zamla 4800 olmustur) maasa ragmen nıye dıyosunuz kı normal kurum ıste bu baska kurumlarda 10 bın alınıyo sanıyosunuz galıba:) ayrıca kurumu mulakat oncesı kotulemenız de hos degıl sız burda kotu bıse yazınca ınsanlar gırmıcek degıl

18 Ocak 2019 16:00

efulim9
Aday Memur

Sıze daha once de jandarma avukatı tanıyorm maası 4450 dememe ragmen ( su an zamla 4800 olmustur) maasa ragmen nıye dıyosunuz kı normal kurum ıste bu baska kurumlarda 10 bın alınıyo sanıyosunuz galıba:) ayrıca kurumu mulakat oncesı kotulemenız de hos degıl sız burda kotu bıse yazınca ınsanlar gırmıcek degıl

Çılgın bediş25, 2 gün önce - Alıntıya git

Kurumu kötülemek gibi niyetim yok .Jandarmanın geçmiş yıllardaki alimlarla ilgili tüm yorumları okudum diyebilirim. Ve ciddi anlamda iyi yorum yok ,tayin zor maaş düşük denilmiş hep ,hep ama istisnasi bu seneki alima ait ve sizsiniz:).Bunlardan ötürü tercih edilmeyen kurummus nitekim bu sene 81.5 kapattı. Söylediğim gibi kurumu kötüleme gibi niyetim yok olanı konuşulanı paylasiyorum.

18 Ocak 2019 16:02

efulim9
Aday Memur

Kurumu kötülemek gibi niyetim yok .Jandarmanın geçmiş yıllardaki alimlarla ilgili tüm yorumları okudum diyebilirim. Ve ciddi anlamda iyi yorum yok ,tayin zor maaş düşük denilmiş hep ,hep ama istisnasi bu seneki alima ait ve sizsiniz:).Bunlardan ötürü tercih edilmeyen kurummus nitekim bu sene 81.5 kapattı. Söylediğim gibi kurumu kötüleme gibi niyetim yok olanı konuşulanı paylasiyorum.

ve doğal olarak o kadar yorumdan sonra sizin maaş yorumunuz beni rahatlattirmadi yukarlardabahsetmistim zaten

18 Ocak 2019 16:06

Çılgın bediş25
Şef

Kotuleme amacınız yoksa lafımı gerı alıyorm maas konusunda da herkes rahat olabılır zamsız halı 4450ydı vekalet de yıllık 10 bın dırek jandarma avukatı soyledıgı ıcın kesın ve net bılgı yogunluk olarak da somucta mesaı saatı var

18 Ocak 2019 16:09

efulim9
Aday Memur

ve doğal olarak o kadar yorumdan sonra sizin maaş yorumunuz beni rahatlattirmadi yukarlardabahsetmistim zaten

Şimdi bi düşündüm de hem kotulesem size ne ,belki begenmiyorum,kurumun faaliyetlerinden vs memnun değilim elestiriyorum burda Aaa ne var yani? mülakat öncesi diye elestiremeyecek miyiz hoş değilmiş garip :) Zaten dediginiz gibi insanlar kendileri karar verirler.

Toplam 33 mesaj