Editörler : Pangaea

Kapalı
20 Aralık 2018 19:54

Lokomotif motor sanayi tülomsaş ve tcdd tayin durumu ?

Arkadaşlar bu iki kuruma yerleşen memurlar tayin durumları çok mu zor hatta imkansız mı? TÜLOMSAŞ sadece Eskişehirde olduğu için geçiş durumu yok diyorlar peki TCDD İçin de geçerli mi bu durum? Eskişehir çok güzel bir yer orda okumuş biri olarak biliyorum fakat yıllar geçer evli çocuklu biri olarak şehir değiştirmek isterse insan başka yolları olmaz mı ? Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ediyorum hayırlı sonuçlar diliyorum.

Dark.N
Kapalı
20 Aralık 2018 20:00

Başka yolu dostum tekrar kpss'ye girer daha iyi bir puan yapar başka bir şehir tercih edersin

güll27
Aday Memur
20 Aralık 2018 20:17

Tülomsaş'a atanırsanız tayin durumu yok. Eğer Tcdd'ye atanırsanız tayin için 3 yıl çalışma zorunluluğu var.

umudunordusu
Kapalı
20 Aralık 2018 20:25

Tcdd 3 değil 5 yıl hocam.
güll27, 5 yıl önce

Tülomsaş'a atanırsanız tayin durumu yok. Eğer Tcdd'ye atanırsanız tayin için 3 yıl çalışma zorunluluğu var.

Taskin7142
Aday Memur
20 Aralık 2018 20:44

tcdd yer alan 7327 özel şartı 5 yıl tayin istememe ve sağlık kriterinden oluşuyor. sağlık muayenesinde renk körlüğü psikoteknik düz memurlara da yapılıyor mu? sadece tekniker makinist filan bunlara mi yapılıyor?

güll27
Aday Memur
20 Aralık 2018 21:25

Teşekkürler düzeltme için karıştırdım evet Tcdd'de 5 yıllık taahhütname imzalattırıyorlar.

umudunordusu, 5 yıl önce
Tcdd 3 değil 5 yıl hocam.
Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi