Editörler :
21 Aralık 2018 12:29   

Kapalı
Eti maden yazanlar

meraba eti maden yazanların sıralaması kac acaba benım 141 ılk 4 tercıhım etı maden 1- bıgadıc 2- ankara 3- eskısehır 4- kütahya

21 Aralık 2018 13:11

hkukcu11
Aday Memur

Tayin imkani zor oldugundan ben yazmadim rahat bi kurum oldugunu duydum ama forumda yazan yok herald

21 Aralık 2018 13:30

Çılgın bediş25
Kapalı

Tayin imkani zor oldugundan ben yazmadim rahat bi kurum oldugunu duydum ama forumda yazan yok herald

hkukcu11, 3 ay önce - Alıntıya git

ankara eti maden yazan çok duydum da eskişehir bigadiç kütahya görmedim daha

22 Aralık 2018 13:31

Muhterem Gatsby
Aday Memur

ben de hepsini yazdım fakat sıralamam 266 olduğu için geleceğini sanmıyorum.

22 Aralık 2018 13:36

Çılgın bediş25
Kapalı

ben de hepsini yazdım fakat sıralamam 266 olduğu için geleceğini sanmıyorum.

Muhterem Gatsby, 3 ay önce - Alıntıya git

Bende gelecegını sanmıyorm her ne kadar kutahya eskısehır balıkesırdekı kadrolar ilçe de olsa da batı oldugu ıcın ragbet cok olmustur dıye dusunuyorm

22 Aralık 2018 13:48

Muhterem Gatsby
Aday Memur

Bende gelecegını sanmıyorm her ne kadar kutahya eskısehır balıkesırdekı kadrolar ilçe de olsa da batı oldugu ıcın ragbet cok olmustur dıye dusunuyorm

Çılgın bediş25, 3 ay önce - Alıntıya git

aynen üstelik vekalet doluyor ve eti maden yerleşmiş,güzel bir kurum. hayırlısı artık :)

22 Aralık 2018 15:19

Emuemu-94
Aday Memur

91.45 puanla 4 eti madeni de yazdım. Ama şu an hiçbiri gelmeyecek gibi. Çünkü ankara eti madeni biri 70 küsür sıralama ile ilk tercihe yazdı. Eskişehir 91.57 ile biri yazacaktı. Balıkesir eti maden de gelmeyecek. Çünkü Çılgın bediş yazdı.Küçük bi ihtimal kütahya gelebilir. Ama o da %10 ihtimal.

22 Aralık 2018 17:01

Çılgın bediş25
Kapalı

91.45 puanla 4 eti madeni de yazdım. Ama şu an hiçbiri gelmeyecek gibi. Çünkü ankara eti madeni biri 70 küsür sıralama ile ilk tercihe yazdı. Eskişehir 91.57 ile biri yazacaktı. Balıkesir eti maden de gelmeyecek. Çünkü Çılgın bediş yazdı.Küçük bi ihtimal kütahya gelebilir. Ama o da %10 ihtimal.

Emuemu-94, 3 ay önce - Alıntıya git

Bana da gelmıcek yuzde 90 ılk 4 sıraya yazdım ama havada kapmıslardır 92 93ler

23 Aralık 2018 00:22

Emuemu-94
Aday Memur

Bana da gelmıcek yuzde 90 ılk 4 sıraya yazdım ama havada kapmıslardır 92 93ler

Acaba 5. Tercihe ne yazdınız. Ankara'daki cogu kurumi yazdınız diye biliyorum.Gsb yazdınız mı acaba ? Şu an orası için dua ediyorum şahsen . Sıralamalar çok yakın sizce gelir mi ?

23 Aralık 2018 11:10

Çılgın bediş25
Kapalı

Acaba 5. Tercihe ne yazdınız. Ankara'daki cogu kurumi yazdınız diye biliyorum.Gsb yazdınız mı acaba ? Şu an orası için dua ediyorum şahsen . Sıralamalar çok yakın sizce gelir mi ?

Evey ankaradakı kurumları yazmıstım ama sonradan son gun degısıklk yapıp arkaya attım:) genclık spor da yazmıstım dırek sıldım cevre sehırı bıle 15e yaZdm 5.tercıhım de samsun hazıne arkasında da duzce rıze artvın hazıne dıye devam ettm:) ankaradakı kurumlardan cevre sehır tcdd tedas etı maden yazdım fakat etı maden hrıc hepsı gerılerde

23 Aralık 2018 11:12

Çılgın bediş25
Kapalı

Forumda ankara 91e 92ye duser dıyolardı genclık sporun bence sıze gelme olasılıgı var fakat bana sankı ankara 92.5un altına dusmez gıbı gelıyo hala

23 Aralık 2018 11:15

Emuemu-94
Aday Memur

Forumda ankara 91e 92ye duser dıyolardı genclık sporun bence sıze gelme olasılıgı var fakat bana sankı ankara 92.5un altına dusmez gıbı gelıyo hala

Gsb yi silmenizin sebebi vekalet dolmaması mı ? Gsb den sonra çevre şehircilik yazdım ama o gelmez herhalde. Sonra gelme ihtimali olduğunu düşündüğüm malatya tcdd var. Malatyanin önündeki yerler gelmeyecek gibi yorumlardan almadığım kadarıyla

23 Aralık 2018 11:18

Emuemu-94
Aday Memur

Sonlara doğru istanbul ve sosyal bilimler üni var. Onlar gelir diye düşünüyorum. Sizce oralar da yüksek kapatır mı ?

23 Aralık 2018 12:14

Çılgın bediş25
Kapalı

Gsb yi silmenizin sebebi vekalet dolmaması mı ? Gsb den sonra çevre şehircilik yazdım ama o gelmez herhalde. Sonra gelme ihtimali olduğunu düşündüğüm malatya tcdd var. Malatyanin önündeki yerler gelmeyecek gibi yorumlardan almadığım kadarıyla

Hazıne felan yazmadınız mı ben 30 tercıhı de doldurdum malatya tcdd gelebılır bencede yanı evet genclık sporu vekalet yuzunden sıldım ama kyk felan baglanmıs dolar dedıler yanı

23 Aralık 2018 12:15

Çılgın bediş25
Kapalı

Sonlara doğru istanbul ve sosyal bilimler üni var. Onlar gelir diye düşünüyorum. Sizce oralar da yüksek kapatır mı ?

Ya puanınız ıyı sanmıyorm ben oraların yuksek kapatacagını acıkcası :)

23 Aralık 2018 13:19

Emuemu-94
Aday Memur

Ya puanınız ıyı sanmıyorm ben oraların yuksek kapatacagını acıkcası :)

Bir çok yer beklediğimizden yüksek kapatacak muhtemelen ben artık neresi düşük neresi yüksek olur kestiremiyorum. Bandırma da düşük olur diyordum. 50 sıralamalarda biri ilk tercihe yazmış mesela.

23 Aralık 2018 13:58

Çılgın bediş25
Kapalı

Bir çok yer beklediğimizden yüksek kapatacak muhtemelen ben artık neresi düşük neresi yüksek olur kestiremiyorum. Bandırma da düşük olur diyordum. 50 sıralamalarda biri ilk tercihe yazmış mesela.

Bende bandırma unı oldugu ıcın dusuk kapatır dıyodm demekkı yazan yazıyo bellı olmuyo fakat2016/2 de 51 kısılık kadroyla en son sartsızlarda 140.nın gırdıgını dusunursek bence sımdı de en kotu ıhtımal 220.nın gırmesı lazım gıbı ama

Toplam 16 mesaj

ANKET
Yeni Zelanda'daki teröriste, 'Hristiyan terörist' denmesini doğru buluyor musunuz?