Editörler : smtvs
21 Aralık 2018 15:13   

Btk hukuk uzman yardımcılığı sınavı hatalı sorular

Arkadaşlar BTK?nın hukuk uzman yardımcılığı sınav sorularını maalesef teknik açıdan zayıf buldum ve bence hatalı sorular vardı. Sorular yayınlanmadığından bu hatalı sorular için nereye nasıl itiraz edebiliriz fikri olan ya da itiraz etmeyi düşünen var mı?

21 Aralık 2018 20:04

AdaymemurAdayi
Memur

iibf de ayni sekilde hatali,anlasilmaz sorular barindiriyordu.Benim dusuncem,bilgi sorusu sor,bilgiyi yorumlama sorusu sor ya da problem sor.acikcasi BTK'nin sorularinin en az 10 tanesi bu 3 kategoriye de girmiyordu,sacma sapan sorular kategorisi olsaydi,ona rahatlikla girerdi..

23 Aralık 2018 20:53

cengiz.yilmaz
Aday Memur

bilişimde de bi tane soru vardı hatalı olan.

23 Aralık 2018 23:06

Emuemu-94
Aday Memur

Sonuçlar ne zaman açıklanır sizce ?

24 Aralık 2018 17:09

halilp
Aday Memur
bilisimde lojik kapi sorusumuydu
25 Aralık 2018 16:12

hisliperi
Aday Memur

Sınavı ösym yapsa çok rahat iptal edilebilecek en az 5 soru vardı bence, çünkü ösym sınavları bu kadar amatörce hazırlanmış hatalı soruları kaldıramaz. Zorluğundan kolaylığından bahsetmiyorum. Zor olsun ama net olsun, tartışmaya mahal vermesin. Adamların her sorusu öyleydi nerdeyse. Ama gelin görün ki soruları dahi açıklamayan kurum hiç bir itiraza kulak vermez bildiğini okur malesef. Hoş nereye nasıl itiraz edeceğimi de bilmiyorum ya.

26 Aralık 2018 11:23

cengiz.yilmaz
Aday Memur

Evet lojik kapı sorusu hatalıydı

26 Aralık 2018 20:25

Askme1
Kapalı
bilişim sorularını nerden bulabilirim
01 Ocak 2019 19:22

bil-muh
Aday Memur

evet lojik sorusun cevabı şıklarda yoktu.

01 Ocak 2019 19:36

taka6161
Aday Memur

evet lojik sorusun cevabı şıklarda yoktu.

bil-muh, 3 ay önce - Alıntıya git

aynen. kaç defa çözdüm çıkmadı. inşallah biri itiraz etmiştir.

Toplam 9 mesaj

ANKET
Yeni Zelanda'daki teröriste, 'Hristiyan terörist' denmesini doğru buluyor musunuz?