Editörler : crops35
22 Aralık 2018 20:47

69 Puanla ne yapacağımı bilmiyorum

69 Puan aldım kpss den büro yönetimi atanabilir miyim? Gerçi kadrolar yok denecek kadar az çıktı.

Ya da bekçilik, zabıtalık, pttde çalışan vs dışarıdan alımları mı beklemeliyim. Umut yok mu?

1 yıl olacak işsizim. Ne olacak halimiz?

Elentrik
Aday Memur
22 Aralık 2018 21:06

69 ile merkezi atama yok yani açıktan alımları takip edin keşke 70 falan olaydı katiplik ikm falanda denerdiniz Allah yardımcınız olsun

hasanarslan22
Aday Memur
22 Aralık 2018 21:07

O zaman ya bekçi ya da zabıtalık düşünülebilir. Fakat alım yok nedense.

Mehmett063
Aday Memur
22 Aralık 2018 22:40

Eğer imkanın varsa tekrar hazırlan 1 sene işe girer çalışırsın 1 senede kpss çalışırsın bende 68 almıştım bu sene 90 aldım sıkı çalışmayla yada askerliğini yap gel kafanı dağıtırsın ben öle yapmıştım askere gittim gelip tekrar hazırlandım hem ailem sürekli dert yanmasından kurtuldum gelincede hazırlanıp kazandım 1 senede

hasanarslan22
Aday Memur
23 Aralık 2018 15:02

Onun yerine gidip sözleşmeli asker olarak çalışırım daha iyi. Artık çekemiyorum bu sınavları. Lise 1 den Hakkı arkadaşım vardı yabancı dil bölümüne yazıldı liseyi bitirdi. Üniversite de yabancı dil ile ilgili bir bölüm okudu kalktı Amerika'ya gitti. Üstüne ev araba aldı. Şimdi villasında oturuyor. Biz burada sözel bölümü mezunu olarak KPSS ile uğraşıyoruz şu işe bak. Başından düşünemedim ben bunu. Gel demişti. Kafama yatmamıştı.

Mehmett063, 5 yıl önce

Eğer imkanın varsa tekrar hazırlan 1 sene işe girer çalışırsın 1 senede kpss çalışırsın bende 68 almıştım bu sene 90 aldım sıkı çalışmayla yada askerliğini yap gel kafanı dağıtırsın ben öle yapmıştım askere gittim gelip tekrar hazırlandım hem ailem sürekli dert yanmasından kurtuldum gelincede hazırlanıp kazandım 1 senede

debug
Genel Müdür
24 Aralık 2018 10:46

69 puanla pek bişey yapamazsın zaten... Sağlam torpil bulursan puan şartı düşük mülakatlı yerlere başvur

Selindbs
Kapalı
24 Aralık 2018 11:37

Once boyle onerilerde bulursunuz sonrada 69 puanli adam hakkimi yedi diye beddua edersiniz.degisiksiniz yani.

debug, 5 yıl önce

69 puanla pek bişey yapamazsın zaten... Sağlam torpil bulursan puan şartı düşük mülakatlı yerlere başvur

hasanarslan22
Aday Memur
24 Aralık 2018 16:58

Arkadaşın demesiyle olmuyor maalesef. Belediyelerde torpil var. Özellikle bulunmuş olduğum belediyede kesinlikle torpil var. Sorsan torpille girmedi ama referans gösterdik derler. Torpilin adı referans göstermek olmuş maalesef.

Selindbs, 5 yıl önce

Once boyle onerilerde bulursunuz sonrada 69 puanli adam hakkimi yedi diye beddua edersiniz.degisiksiniz yani.

Selindbs
Kapalı
24 Aralık 2018 18:40

Caresiz bi insana denilcek laf mi? Bi insan torpile karsidir hak yemek istemiyodur.aklinin ucunda bile yoktur.birisi gelip boyle bisey soyleyip resmen aklina sokuyo.bu forumdaki yazilari binlerce kisi okuyo.

Selindbs
Kapalı
24 Aralık 2018 18:44

Zaten torpille hic bir ilgisi olmayan birine torpilci desen bile onun aklinda olmayan seyi aklina sokmus olursun.bana dediler mesela.sonradan yapsam mi diye dusundum ama o islere bulasmadim.kimsenin hakkina giremem.

Selindbs
Kapalı
24 Aralık 2018 18:57

Bana torpilci dediklerinde 2010 dan beri kpss ye girip hicbir mulakata basvurmayan biriydim.hayatimda ilk kez bu yil icisleri mulakatina girdim.onda da 8 kisilik alima 6. Yedegim.

marmelad
Aday Memur
25 Aralık 2018 09:15

Hocam merhaba 68 den 91 puana nasıl çıktınız bu başarıyı nasıl elde ettiniz rica etsem detaylı anlatabilirmisiniz ?

Mehmett063, 5 yıl önce

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi