Editörler : supporters.

Kapalı
24 Aralık 2018 16:43

2019 Kaymakamlık sınavı

İlgili arkadaşlar toplansın

matrixnity
Aday Memur
24 Aralık 2018 18:22

hop geldim

kadraktrk
Kapalı
24 Aralık 2018 18:31

Çalışmaya başlayan ve kaynakları temin etmiş olan varsa neler olduğunu söyleyebilir mi?

civicakan
Kapalı
25 Aralık 2018 01:13

Evet lütfen
kadraktrk, 5 yıl önce

Çalışmaya başlayan ve kaynakları temin etmiş olan varsa neler olduğunu söyleyebilir mi?

erkan355
Şef
25 Aralık 2018 05:30

acaba ne zaman alım yapılır

matrixnity
Aday Memur
25 Aralık 2018 13:32

çaluşmaya başlamadım bu kurs ile başlayacağım kaynaklar bumlar şu an yds hazırlanıyorum

https://sorubankasi.net/kaymakamlik-2019

kadraktrk, 5 yıl önce

kadraktrk
Kapalı
25 Aralık 2018 16:35

Büyük ihtimalle yine Eylül ayında olur, ilerleyen zamanlarda netleşir.

erkan355, 5 yıl önce
acaba ne zaman alım yapılır

kadraktrk
Kapalı
25 Aralık 2018 16:55

Online kurs işi iyiymiş, aklımızda bulunsun, sağolsun.

matrixnity, 5 yıl önce

çaluşmaya başlamadım bu kurs ile başlayacağım kaynaklar bumlar şu an yds hazırlanıyorum

https://sorubankasi.net/kaymakamlik-2019

matrixnity
Aday Memur
25 Aralık 2018 17:33

aynen hocam iyi oluyor maddi açıdan da zaman açısından da

kadraktrk, 5 yıl önce

Online kurs işi iyiymiş, aklımızda bulunsun, sağolsun.

CEVVALİNİZ
Aday Memur
30 Aralık 2018 11:51

Online denedim bu sene. Bende zaman kaybı diye düşünüyordum. En yakın arkadaşım başkent kariyere gitti onlara sordum online var mı diye. olmayınca kendim buldum. sonuç mu? arkadaşım şimdi mülakat sonucu bekliyor ben de Ocak da başkent kariyer de kursa başlıyorum. zaman kaybını kursa gitmememekle yapmışım asıl.

kung585
Memur
30 Aralık 2018 14:35

açıktan işletme mi yoksa kamu mu daha avantajlıdır kaymakamlık için sizce

meshetyali
Aday Memur
30 Aralık 2018 17:50

Mülakatlar hangi tarih de yapıldı bilginiz var mı acaba?

CEVVALİNİZ, 5 yıl önce

Online denedim bu sene. Bende zaman kaybı diye düşünüyordum. En yakın arkadaşım başkent kariyere gitti onlara sordum online var mı diye. olmayınca kendim buldum. sonuç mu? arkadaşım şimdi mülakat sonucu bekliyor ben de Ocak da başkent kariyer de kursa başlıyorum. zaman kaybını kursa gitmememekle yapmışım asıl.

31 Aralık 2018 02:23

5 yıllık memur olma şartı kalktı mı acaba

jack1905
Aday Memur
31 Aralık 2018 19:37

Allah aşkına güncel alınabilecek kitap listesi yazabilecek olan var mı bu sınav için ?

yakubcelik
Aday Memur
21 Ocak 2019 00:32

1)Türkçe: KPSS düzeyinde anlatım yapan konu anlatımlı ve soru bankası Türkçe kitaplarına çalışmanız yeterli olacaktır. Fakat sınava kadar düzenli olarak Türkçe paragraf ve dil bilgisi sorusu çözmenizi öneriyoruz.

2)İnkılap Tarihi: Özellikle bir yayın ismi vermeyeceğiz. Sınav konuları Trablusgarp Savaşı?ndan itibaren başlamaktadır. Fakat benimhocam.com adresine giderek Ramazan YETGİN?in Tarih konu anlatımı videolarını (Trablusgarp Savaşı itibariyle) izlemenizi tavsiye ediyoruz.

3)Türkiye Ekonomisi: Konu anlatımı olarak Yasin ÇOBAN?ı, soru bankası olarak da Politicus?u tercih edebilirsiniz.

4)Anayasa Hukuku: Ahmet NOHUTÇU veya Zehra ODYAKMAZ?ı tercih edebilirsiniz. Fakat Anayasa Hukuku?nda önerimiz Ahmet NOHUTÇU olacaktır.

5)İdare Hukuku: Ahmet NOHUTÇU veya Zehra ODYAKMAZ?ı tercih edebilirsiniz. Fakat İdare Hukuku?nda önerimiz Zehra ODYAKMAZ olacaktır.

6)İktisat: Konu anlatımında tercih sizin fakat soru bankasında Zeynel DİNLER?in setini çözmeniz kesinlike faydanıza olacaktır.

7)İnsan Hakları: Konu anlatımı olarak Sosyal AYGÜN veya Kutlay KARARLI?nın kitaplarına çalışabilirsiniz. Soru bankası olarak ise önerimiz Politicus olacaktır.

Eğer tüm dersler olarak konu anlatımı arıyorsanız ?Kaymakamlık Kampı?nı alabilirsiniz. Soru bankası olarak ise önerimiz KAS olacaktır.

kadraktrk
Kapalı
22 Ocak 2019 18:20

Eyvallah dostum sağolasın

yakubcelik, 5 yıl önce

1)Türkçe: KPSS düzeyinde anlatım yapan konu anlatımlı ve soru bankası Türkçe kitaplarına çalışmanız yeterli olacaktır. Fakat sınava kadar düzenli olarak Türkçe paragraf ve dil bilgisi sorusu çözmenizi öneriyoruz.

2)İnkılap Tarihi: Özellikle bir yayın ismi vermeyeceğiz. Sınav konuları Trablusgarp Savaşı?ndan itibaren başlamaktadır. Fakat benimhocam.com adresine giderek Ramazan YETGİN?in Tarih konu anlatımı videolarını (Trablusgarp Savaşı itibariyle) izlemenizi tavsiye ediyoruz.

3)Türkiye Ekonomisi: Konu anlatımı olarak Yasin ÇOBAN?ı, soru bankası olarak da Politicus?u tercih edebilirsiniz.

4)Anayasa Hukuku: Ahmet NOHUTÇU veya Zehra ODYAKMAZ?ı tercih edebilirsiniz. Fakat Anayasa Hukuku?nda önerimiz Ahmet NOHUTÇU olacaktır.

5)İdare Hukuku: Ahmet NOHUTÇU veya Zehra ODYAKMAZ?ı tercih edebilirsiniz. Fakat İdare Hukuku?nda önerimiz Zehra ODYAKMAZ olacaktır.

6)İktisat: Konu anlatımında tercih sizin fakat soru bankasında Zeynel DİNLER?in setini çözmeniz kesinlike faydanıza olacaktır.

7)İnsan Hakları: Konu anlatımı olarak Sosyal AYGÜN veya Kutlay KARARLI?nın kitaplarına çalışabilirsiniz. Soru bankası olarak ise önerimiz Politicus olacaktır.

Eğer tüm dersler olarak konu anlatımı arıyorsanız ?Kaymakamlık Kampı?nı alabilirsiniz. Soru bankası olarak ise önerimiz KAS olacaktır.

heyyyo
Şef
22 Ocak 2019 20:43

Arkadaşlar var mı başka kaynak öneribilecek

Birde ilk defa girmeyi düşünüyorum şunu sormak istiyorum

Türkiye idariyapısı ve Türkiye mahallli idari yapısı

İdare kitabının alt dalları değil mi ?

heyyyo
Şef
22 Ocak 2019 21:20

Birde farklı kitap almaya gerek var mı ?

24 Ocak 2019 21:17

Çeko mezunuyum ben girebilir miyim acaba bölüm bölüm sayılmış yazmıyor çeko ?
25 Ocak 2019 08:39

Bilgilendirme için teşekkürler.

yakubcelik, 5 yıl önce

25 Ocak 2019 15:42

umudum öyle kırıldı ki artık ilanlara bile bakmıyorum.

Toplam 117 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi