Editörler : Mehmet Balci
24 Aralık 2018 22:40   

İçişleri yedek olup çağrılan var mı?

İçişleri nüfus müdürlüğü istanbul dışında yedek olup çağrılan var mı arkadaşlar, hangi il kaçıncı yedeğe sıra geldiğini nasıl öğreneceğiz?

24 Aralık 2018 23:22

Selindbs
Kapalı

Aynen cagirilanlar bu postun altina yazabilir mi? Birden bi sessizlik olustu.

24 Aralık 2018 23:23

Selindbs
Kapalı

Gerci benim yedek oldugum sehire daha asiller cagirilmamis.yilbasindan sonra baslatirlar heralde.

26 Aralık 2018 11:43

gunmma
Aday Memur

Aynen cagirilanlar bu postun altina yazabilir mi? Birden bi sessizlik olustu.

Selindbs, 2 ay önce - Alıntıya git

Evet ne olduysa essizlik oluştu...

26 Aralık 2018 16:23

Selindbs
Kapalı

Bizim asillar dun goreve baslamis.

27 Aralık 2018 11:05

vedat kara35
Kapalı

atanan herkes teker teker siteyi terk etti? hak mı şimdi bu, biraz anlatın çalışma şartları nasıl, memnun musunuz, maaşlar nasıl, şehir dışındna gelmeye değer mi vs...

15 Ocak 2019 12:21

gunmma
Aday Memur

Yok mu arkadaşlar yeden olup çağrılan???

15 Ocak 2019 12:35

mucizi
Kapalı

Yok mu arkadaşlar yeden olup çağrılan???

gunmma, 1 ay önce - Alıntıya git

hangi ilde kaçıncı yedeksin

15 Ocak 2019 23:43

gunmma
Aday Memur

hangi ilde kaçıncı yedeksin

mucizi, 1 ay önce - Alıntıya git

Ne fark eder ki? Sadece yedek olup yeni çağrılan var mı diye açtım konuyu.

16 Ocak 2019 21:45

mucizi
Kapalı

Ne fark eder ki? Sadece yedek olup yeni çağrılan var mı diye açtım konuyu.

gunmma, 1 ay önce - Alıntıya git

ilk 5 yedekde bile çok az şans görüyorum şuana kadar pek kimse çağırılmamış belliki, merkezi atama olmasına rağmen, yani demem oki ilk 5de değilseniz şuan için vaziyet kötü gibi duruyor buna bnde dahilim:(((

16 Ocak 2019 21:47

mucizi
Kapalı

tekli rakamlı bir yedekseniz önünüzde ki adaylara ulaşmak daha mantıklı, genel durumlarını öğrenmek adına liste belli zaten

17 Ocak 2019 11:25

gunmma
Aday Memur

tekli rakamlı bir yedekseniz önünüzde ki adaylara ulaşmak daha mantıklı, genel durumlarını öğrenmek adına liste belli zaten

1. yedeğim, arayan soran yok hatta ben aradım bütün asiller başladı dediler, ama hangi il olduğunu yazmayacağım 10'dan az alım yapılan bir il batı bölgesinde.

17 Ocak 2019 18:38

Selindbs
Kapalı

Istanbul ankara gibi sehirlere cok alim oldu ve istanbulda 28. Yedegi almislar.gecen yil tollam 1 yil icinde o kadar kisi alinmisti.simdi 1 ay icinde alindi.bide tercih edilen sehire bagli.mesela zonguldak karabuk sehirlerde 1. Yedegin bile sansi yok.ama mesela ben eskisehiri sectim.6 yedek olarak ama umut verici konusuldu.cunku eskisehir ankara istanbul gibi yogun bi sehir sadece alimi az.ankaradaki yedekler kadar sans var.

17 Ocak 2019 18:44

Selindbs
Kapalı

Son 2 gundur icimde cok buyuk bi umut var.sanki.olcak gibi hissediyorum.

17 Ocak 2019 18:46

mucizi
Kapalı

Istanbul ankara gibi sehirlere cok alim oldu ve istanbulda 28. Yedegi almislar.gecen yil tollam 1 yil icinde o kadar kisi alinmisti.simdi 1 ay icinde alindi.bide tercih edilen sehire bagli.mesela zonguldak karabuk sehirlerde 1. Yedegin bile sansi yok.ama mesela ben eskisehiri sectim.6 yedek olarak ama umut verici konusuldu.cunku eskisehir ankara istanbul gibi yogun bi sehir sadece alimi az.ankaradaki yedekler kadar sans var.

Selindbs, 1 ay önce - Alıntıya git

nasıl istanbulda yedek mi çağırılmışşşş, işe başladıktan sonra

17 Ocak 2019 18:49

Selindbs
Kapalı

nasıl istanbulda yedek mi çağırılmışşşş, işe başladıktan sonra

Evet 28. Yedegi cagirmislar.hatta gecenlerde ikm aciklandi.yedeklerden aranip feragat edenler oldu.whaatsap istanbul yedekler grubundayim.ordan biliyorum.

17 Ocak 2019 18:51

Selindbs
Kapalı

Ben mart nisan gibi ariycam.yedek alindi mi vs...

17 Ocak 2019 18:57

Selindbs
Kapalı

Ayriyetten gecen hafta 7 kisi istifa etmis.

17 Ocak 2019 18:59

mucizi
Kapalı

Ayriyetten gecen hafta 7 kisi istifa etmis.

neden istifa etmişler yaaa biz niye istanbulu tercih etmedik ya hem işkurda hemde nufüsda baya aranna oluyor

17 Ocak 2019 19:05

Selindbs
Kapalı

Demek ki sartlar o kadar zor ki istifa ediliyor.bu kadar istifa normal degil.pisman degilim.istanbula atanmis olsaydin senin istifa etmeyeceginin garantisi yok.millet o kadar emek veriyo atanmak icin.onlarda ataniyimda zor olursa olsun diyolardi.

17 Ocak 2019 19:11

mucizi
Kapalı

Demek ki sartlar o kadar zor ki istifa ediliyor.bu kadar istifa normal degil.pisman degilim.istanbula atanmis olsaydin senin istifa etmeyeceginin garantisi yok.millet o kadar emek veriyo atanmak icin.onlarda ataniyimda zor olursa olsun diyolardi.

doğru hem şehir dışı hemde yoğunluk olması istifa için yeterli olabiliyor maalesef

Toplam 69 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?