Editörler : crops35
24 Aralık 2018 22:40

İçişleri yedek olup çağrılan var mı?

İçişleri nüfus müdürlüğü istanbul dışında yedek olup çağrılan var mı arkadaşlar, hangi il kaçıncı yedeğe sıra geldiğini nasıl öğreneceğiz?

Selindbs
Kapalı
24 Aralık 2018 23:22

Aynen cagirilanlar bu postun altina yazabilir mi? Birden bi sessizlik olustu.

Selindbs
Kapalı
24 Aralık 2018 23:23

Gerci benim yedek oldugum sehire daha asiller cagirilmamis.yilbasindan sonra baslatirlar heralde.

gunmma
Aday Memur
26 Aralık 2018 11:43

Evet ne olduysa essizlik oluştu...

Selindbs, 5 yıl önce

Aynen cagirilanlar bu postun altina yazabilir mi? Birden bi sessizlik olustu.

Selindbs
Kapalı
26 Aralık 2018 16:23

Bizim asillar dun goreve baslamis.

vedat kara35
Kapalı
27 Aralık 2018 11:05

atanan herkes teker teker siteyi terk etti? hak mı şimdi bu, biraz anlatın çalışma şartları nasıl, memnun musunuz, maaşlar nasıl, şehir dışındna gelmeye değer mi vs...

gunmma
Aday Memur
15 Ocak 2019 12:21

Yok mu arkadaşlar yeden olup çağrılan???

mucizi
Kapalı
15 Ocak 2019 12:35

hangi ilde kaçıncı yedeksin

gunmma, 5 yıl önce

Yok mu arkadaşlar yeden olup çağrılan???

gunmma
Aday Memur
15 Ocak 2019 23:43

Ne fark eder ki? Sadece yedek olup yeni çağrılan var mı diye açtım konuyu.

mucizi, 5 yıl önce

hangi ilde kaçıncı yedeksin

mucizi
Kapalı
16 Ocak 2019 21:45

ilk 5 yedekde bile çok az şans görüyorum şuana kadar pek kimse çağırılmamış belliki, merkezi atama olmasına rağmen, yani demem oki ilk 5de değilseniz şuan için vaziyet kötü gibi duruyor buna bnde dahilim:(((

gunmma, 5 yıl önce

Ne fark eder ki? Sadece yedek olup yeni çağrılan var mı diye açtım konuyu.

mucizi
Kapalı
16 Ocak 2019 21:47

tekli rakamlı bir yedekseniz önünüzde ki adaylara ulaşmak daha mantıklı, genel durumlarını öğrenmek adına liste belli zaten

gunmma
Aday Memur
17 Ocak 2019 11:25

1. yedeğim, arayan soran yok hatta ben aradım bütün asiller başladı dediler, ama hangi il olduğunu yazmayacağım 10'dan az alım yapılan bir il batı bölgesinde.

mucizi, 5 yıl önce

tekli rakamlı bir yedekseniz önünüzde ki adaylara ulaşmak daha mantıklı, genel durumlarını öğrenmek adına liste belli zaten

Selindbs
Kapalı
17 Ocak 2019 18:38

Istanbul ankara gibi sehirlere cok alim oldu ve istanbulda 28. Yedegi almislar.gecen yil tollam 1 yil icinde o kadar kisi alinmisti.simdi 1 ay icinde alindi.bide tercih edilen sehire bagli.mesela zonguldak karabuk sehirlerde 1. Yedegin bile sansi yok.ama mesela ben eskisehiri sectim.6 yedek olarak ama umut verici konusuldu.cunku eskisehir ankara istanbul gibi yogun bi sehir sadece alimi az.ankaradaki yedekler kadar sans var.

Selindbs
Kapalı
17 Ocak 2019 18:44

Son 2 gundur icimde cok buyuk bi umut var.sanki.olcak gibi hissediyorum.

mucizi
Kapalı
17 Ocak 2019 18:46

nasıl istanbulda yedek mi çağırılmışşşş, işe başladıktan sonra

Selindbs, 5 yıl önce

Istanbul ankara gibi sehirlere cok alim oldu ve istanbulda 28. Yedegi almislar.gecen yil tollam 1 yil icinde o kadar kisi alinmisti.simdi 1 ay icinde alindi.bide tercih edilen sehire bagli.mesela zonguldak karabuk sehirlerde 1. Yedegin bile sansi yok.ama mesela ben eskisehiri sectim.6 yedek olarak ama umut verici konusuldu.cunku eskisehir ankara istanbul gibi yogun bi sehir sadece alimi az.ankaradaki yedekler kadar sans var.

Selindbs
Kapalı
17 Ocak 2019 18:49

Evet 28. Yedegi cagirmislar.hatta gecenlerde ikm aciklandi.yedeklerden aranip feragat edenler oldu.whaatsap istanbul yedekler grubundayim.ordan biliyorum.

mucizi, 5 yıl önce

nasıl istanbulda yedek mi çağırılmışşşş, işe başladıktan sonra

Selindbs
Kapalı
17 Ocak 2019 18:51

Ben mart nisan gibi ariycam.yedek alindi mi vs...

Selindbs
Kapalı
17 Ocak 2019 18:57

Ayriyetten gecen hafta 7 kisi istifa etmis.

mucizi
Kapalı
17 Ocak 2019 18:59

neden istifa etmişler yaaa biz niye istanbulu tercih etmedik ya hem işkurda hemde nufüsda baya aranna oluyor

Selindbs, 5 yıl önce

Ayriyetten gecen hafta 7 kisi istifa etmis.

Selindbs
Kapalı
17 Ocak 2019 19:05

Demek ki sartlar o kadar zor ki istifa ediliyor.bu kadar istifa normal degil.pisman degilim.istanbula atanmis olsaydin senin istifa etmeyeceginin garantisi yok.millet o kadar emek veriyo atanmak icin.onlarda ataniyimda zor olursa olsun diyolardi.

mucizi
Kapalı
17 Ocak 2019 19:11

doğru hem şehir dışı hemde yoğunluk olması istifa için yeterli olabiliyor maalesef

Selindbs, 5 yıl önce

Demek ki sartlar o kadar zor ki istifa ediliyor.bu kadar istifa normal degil.pisman degilim.istanbula atanmis olsaydin senin istifa etmeyeceginin garantisi yok.millet o kadar emek veriyo atanmak icin.onlarda ataniyimda zor olursa olsun diyolardi.

Toplam 77 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi