Editörler : smtvs
26 Aralık 2018 10:54   

Hemşirelik okumak

lise mezunu hemşireyim 2 yıl oldu mezun olalı.2018 KPSS Sıralamam 4269 atanma şansım çok az hatta yok.şu an aöf lisans sosyal hizmet okuyorum.bu yıl hemşirelik lisans tercih etmeli miyim yoksa özelde çalışıp 2020 kpssye mi hazırlanmalıyım?

26 Aralık 2018 12:17

Elek.Elektrn.Müh
Aday Memur
Hemşirelikte geçen atamada bütün atamanın yarısını lisans hemşireden aldı.Yanlış anlamadıysam üni sınavına hazırlanıp lisans hemşire mi seçmeliyim diye sordunuz.Doğru anladıysam üni sınavına hazırlanırken her derse çalışacağınız için kpssde çalışmış olursunuz aşağı yukarı.Lisans hemşireliği atanma şansı daha çok verilen kadro sayısının oranına göre.Bu benim fikrim yinede karar kendi düşüncenize göre karar verin derim.
26 Aralık 2018 18:15

bicerdöver31
Aday Memur
hem çalışıp hem sınava hazırlanmak imkansız gibi bişey eğer devlette istihdam edilmek istiyosan ziraat mühendisliği okumalısın çünkü cok aşırı sağlığ yükleniliyor sen lisans hemşireliği kazanıp bitirene kadar oranın sonu da ort. hemşirelik gibi olacak
27 Aralık 2018 20:16

ilyascakirbeyli
Kapalı

branş bazında kaçıncısın o önemli

28 Aralık 2018 16:01

Aslıhan71
Aday Memur
4269
02 Ocak 2019 17:14

ilyascakirbeyli
Kapalı

Ümidinizi yitirmeyen atanırsınız inş. Fakat yinede 2020 kpss te çalışcam diyorsanız bence üniye çalışın derim ona çalışınca ona da faydası oluyor(yine de tarih coğ vat için ayrıca çalışmanız gerekebilir bazı bölümlere

13 Ocak 2019 04:42

Sümeyra Kaya
Aday Memur
Üniversite hastanelerine başvur bakanlık zor olabilir İstanbul üni 100 ortaöğretim alıyor bak şuan
13 Ocak 2019 04:43

Sümeyra Kaya
Aday Memur

Ümidinizi yitirmeyen atanırsınız inş. Fakat yinede 2020 kpss te çalışcam diyorsanız bence üniye çalışın derim ona çalışınca ona da faydası oluyor(yine de tarih coğ vat için ayrıca çalışmanız gerekebilir bazı bölümlere

ilyascakirbeyli, 2 hafta önce - Alıntıya git
Evet arkadaş çok haklı ben KPSS ye 2 ay kala başladım 87 aldım dershaneye falan da gitmedim KPSS kolay oluyor sen branşında yükselmeye bak bence lisans alımları daha fazla ve bildiğin işi yapmak her zaman daha iyi
14 Ocak 2019 11:44

ATT FATIHh
Aday Memur
Bende att mezunuyum.Bir yil mezuna kaldim universte sinavina calistim Insaat muhendisligini okuyorum suan.uni sinavindan 3 ay sonra kpss var birakmadim calismayi 3 ayda sadece bir ay calisabildim.89 aldim.Yani ikisini birlikte goturebilirsin.
14 Ocak 2019 12:55

ilyascakirbeyli
Kapalı
Bende att mezunuyum.Bir yil mezuna kaldim universte sinavina calistim Insaat muhendisligini okuyorum suan.uni sinavindan 3 ay sonra kpss var birakmadim calismayi 3 ayda sadece bir ay calisabildim.89 aldim.Yani ikisini birlikte goturebilirsin.
ATT FATIHh, 2 gün önce - Alıntıya git

Çok iyi puan almışsınız. Hangi üniversiteyi kazandınız

14 Ocak 2019 18:15

ATT FATIHh
Aday Memur

Çok iyi puan almışsınız. Hangi üniversiteyi kazandınız

ilyascakirbeyli, 2 gün önce - Alıntıya git
teknik universitde okuyorum.
Toplam 10 mesaj