Editörler : Mehmet Balci
«567891011121314151617
09 Mart 2019 09:59

nar.enciye
Aday Memur

ilk önce 8 30 sizi toplantı salonunda topluyorlar bi aday bilgi formu dolduruyorsunuz onlar onemli çünkü komisyonun önüne gidiyor soruyorlar bunu neden boş bıraktın ( kardeşlerinin dogum tarihleri ve adresleri falan )yani hepsini eksizsiz doldurun üşenmeyin yani önemseyin

kurum cok misavirperver ilgileniyorlar çaylar simitler yemekler

gelgelelim mülakata ilk önce bilgisayarlara oturuyorsunuz herkese ayrı bir soru mantik soruları gibi toplam 60 soru var bu kişilik envarteri testi imiş

daha sonra bizde iki komisyon vardı sırayla çağırıyorlar

ilk odaya girdiğinde verdiğin bilgileri sana soruyorlar konuşturuyorlar nerede yaşıyon işin kardeş evli misi bekar mısın felan filan

daha sonra botaş ile ilgili soru soruyorlar

1-botaş hakkında ne düşünüyorsun

2-botaşın yaptıgın uuluslararsı projeler

3-türkiye nin dogalgaz ulaşmadığı il hangisi dir

4-lng ne demek anlat (ben lng çalışacagım diye alan sorusu)

5-radyoaktif maddeleri say

6-dogalgaz ortam sıcaklıgı hakkında ne düşüyorsun

7-botaş gaz aktarımı nasıl olur

ben kimyager oldugum için böyle sordular öyle genel kültür falan yok

alan ve botaşın sitesini iyi çalışın projeler falan

hakkımızda hayırlısı

kimyager54ahmet, 2 hafta önce - Alıntıya git

Yazdıklarınız için teşekkürler.

Taahhüt ile alakalı bir şey konuşuldu mu acaba

09 Mart 2019 12:39

kimyager54ahmet
Aday Memur

Yazdıklarınız için teşekkürler.

Taahhüt ile alakalı bir şey konuşuldu mu acaba

nar.enciye, 2 hafta önce - Alıntıya git

yok söylemediler

09 Mart 2019 22:14

ysfakya
Aday Memur
ya mülakata gidecek birileri varsa oradakilere bı sorsalar mülakat ne zaman açıklanır diye daha 2. liste yayınlanmamış 2. liste yayınlanmadan açıklarlar mi??
12 Mart 2019 09:34

Endüttürü Müh
Aday Memur

arkadaşlar botaşta istihdam edilen kapsam dışı mühendisler 2 senede bir enflasyon zammını ypk nın belirlediği orana göre alıyormuş, bu doğru mu ? ayrıca bu miktar 657 nin 2 senelik zam oranının altında mı kalıyor ?

12 Mart 2019 22:04

cengiz.yilmaz
Aday Memur

arkadaşlar botaşta istihdam edilen kapsam dışı mühendisler 2 senede bir enflasyon zammını ypk nın belirlediği orana göre alıyormuş, bu doğru mu ? ayrıca bu miktar 657 nin 2 senelik zam oranının altında mı kalıyor ?

Endüttürü Müh, 1 hafta önce - Alıntıya git

ypk daha düşük oran mı belirliyor?

13 Mart 2019 08:16

Endüttürü Müh
Aday Memur

ypk daha düşük oran mı belirliyor?

cengiz.yilmaz, 1 hafta önce - Alıntıya git

bimiyorum hocam ben de öğrenmek için yazmıştım.

13 Mart 2019 11:35

hukukmezunu
Aday Memur

arkadaşlar botaş tekrar ilan açmış. ama bizim sonuçların daha çabuk açıklanacağını düşünebilir miyiz? mülakat listeleri çıktığında ikinci listeyi henüz yayınlamamışlardı acaba sonuçlar için o mülakatların da bitmesini bekleyecekler mi, bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

15 Mart 2019 16:54

Endüttürü Müh
Aday Memur

Arkadaşlar botaşta uzman yardımcıları mühendislerden daha mı fazla alıyorlar ?

18 Mart 2019 20:56

kimmuhhh
Memur
Arkadaşlar birşey sormak istiyorum, botaş güvenlik soruşturmasına önden mi başlıyor, bilgisi olan var mı?
19 Mart 2019 23:48

endmüh23

Güvenlik soruşturması asıl listede çıkanlardan evrak isteyecekler ondan sonra yapılacak şuan kimsenin soruşturması yapılmamış

20 Mart 2019 10:52

Civilelite
Aday Memur

Ya kardesim biri diyor botas onceden baslatmis bir yakinimi aradilar diyor digeri asil listeden sonra diyor . Valla yeter ya. Yapacaginiz isin ..

20 Mart 2019 11:15

endmüh23

Ya kardesim biri diyor botas onceden baslatmis bir yakinimi aradilar diyor digeri asil listeden sonra diyor . Valla yeter ya. Yapacaginiz isin ..

Civilelite, 9 saat önce - Alıntıya git

Ben mülakata gittiğim zaman bizimle ilgilenen personele sordum neden önceden güvenlik soruşturması yapalım kazananlarınkini yapacağız demişti ayrıca biz güvenlik soruşturma formu göndermedik geçmiş alımları araştırırsanız linkten https://www.botas.gov.tr/docs/duyurular/2017/duyuru_26052017_1/duyuru_v2.pdf bakarsanız liste açıklandıktan sonra istedikleri belgeler arasında güvenlik soruşturmasınıda istemişler

20 Mart 2019 14:21

kaotikk
Aday Memur

Arkadaşlar ben geçen sene de girmiştim. Evet geçen sefer güvenlik soruşturmasını yapıp öyle açıklamışlardı. Bu sene güvenlik soruşturması yapılmadan açıklanır, sonra yapılır.Çünkü Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu istenmedi.

20 Mart 2019 15:05

endmüh23

Arkadaşlar ben geçen sene de girmiştim. Evet geçen sefer güvenlik soruşturmasını yapıp öyle açıklamışlardı. Bu sene güvenlik soruşturması yapılmadan açıklanır, sonra yapılır.Çünkü Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu istenmedi.

kaotikk, 6 saat önce - Alıntıya git

Geçen yıldan tecrübeli olarak mülakat sonuçlarını ne kadar süre içinde açıkladılar bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz

20 Mart 2019 16:25

kaotikk
Aday Memur

1 ayı bulmuştu.

Toplam 335 mesaj
«567891011121314151617

ANKET
Yeni Zelanda'daki teröriste, 'Hristiyan terörist' denmesini doğru buluyor musunuz?