Editörler : asaygin
27 Aralık 2018 11:53   

Hafta sonu boğaz turları

Herkese merhabalar,

Daha önce katıldığım bir etkinlikten bahsedeceğim sizlere.

Arkadaşımın doğum günü kutlamasına davet edildik. Yatla boğaza açılacağımızı duyunca çok şaşırdım. Merakla davete katıldım ve gördüklerim karşısında çok şaşırdım. İstanbul turizminin bu kadar güzel ilerlediğini görünce memleketle gurur duydum açıkçası. Özel yat kiralama hizmeti veren Boğazda gezi şirketi yöneticisiyle doğum günü etkinliğinde tanıştık. Kendisine bu işi ne kadar süredir yaptığını sordum, 10 Yıldır sektörde olduklarını söylediler. 40 Yıllık İstanbulluyum ilk defa duyuyorum diyemedim. Şirket isteğe göre yatları günlük, saatlik, konaklamalı kiralayabiliyor. 4 Saatlik boğaz turu yaptık, Yemeklerimiz harikaydı, Yat kaptanı ve çalışanlar da gerçekten harika. Yerli yabancı turistlere harika misafirperverlik yaptıklarına eminim.Şirketin web adresi: --- Şirketin web sitesini incelediğinizde her kişi sayısına uygun tekne ve yatlarda bir çok organizasyonlar yapılabiliyor. Güzide bir bekar olarak teknede düğün organizasyonları oldukça ilgimi çekti. Önümüzdeki yaz sezonunda farklı etkinlik planlarımı şimdiden kurmaya başladım. Daha önce böyle bir davete katılmadıysanız mutlaka bu daveti siz vermelisiniz. :)

ANKET
Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın, ortak yayın öncesinde bir otelde, görüşmesini etik buluyor musunuz?