Editörler :
27 Aralık 2018 17:21   

İhl meslek öğretmenliğine öabt sınavı geldi

Bu yeni sistem daha iyi en azından adaylar seçecekleri alan için baştan ayrışacak. Bazı muammalar kalkmış oldu. Sıralamam kaç? Önemdekiler acaba p10 puanı ile mi yoksa p121 puanı ile mi tercih yapacak muamması olmayacak.

31 Aralık 2018 11:01

ddddddd
Aday Memur

öabt ihl sınav konularınıda açıklasalar iyi olur. dikapla aynı konulara llave konular var mı acaba.

31 Aralık 2018 20:33

Ynsdrmz
Aday Memur
O konu hakkında bi açıklama yok. Ayrıca durumu cimerden sordum 2018 p10 puanımız 2019 KPSS sınavından sonra geçerli olacak mı diye aldığım cevap şu oldu "Başvurunuz incelenmiştir. Bakanlığımızca 2019 KPSS den sonra bir öğretmen ataması planlanması halinde yayımlanacak duyuruda gerekli açıklamaya yer verilecektir. Bilgilerinizi rica ederiz."
14 Ocak 2019 02:57

figo102009
Şube Müdürü
O konu hakkında bi açıklama yok. Ayrıca durumu cimerden sordum 2018 p10 puanımız 2019 KPSS sınavından sonra geçerli olacak mı diye aldığım cevap şu oldu "Başvurunuz incelenmiştir. Bakanlığımızca 2019 KPSS den sonra bir öğretmen ataması planlanması halinde yayımlanacak duyuruda gerekli açıklamaya yer verilecektir. Bilgilerinizi rica ederiz."
Ynsdrmz, 6 ay önce - Alıntıya git

İHL için öabt konuları neler acaba? Neyden ne çalışacağız onu bile bilemiyoruz. Haliyle herkes Dikab'a yüklenerek çalışacaktır :)

31 Ocak 2019 17:33

Ynsdrmz
Aday Memur
Kimse pek ilgilenmiyor ama ben yine cimere yazdım bu defa bu cevabı aldım BAŞVURUNUZ İNCELENMİŞTİR. 2019 KPSS İLE ATAMAYA YAPILANA KADAR DİĞER İKİ YILIN (2017-2018) KPSS PUANLARI GEÇERLİ OLMAKTADIR.
Toplam 4 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?