Editörler : Mehmet Balci
27 Aralık 2018 19:08   

Siyasi parti üyeliği
Bir partide siyasi parti üyeliğim var yarın sildirme için dilekçe vereceğim.1 ay içinde silinecek. sorun olur mu atama açısından?
27 Aralık 2018 19:14

Produss
Şef

İl veya ilçendeki seçim bürolarına gidip dilekçe veriyorsun 1 hafta bilemedin 2 hafta içinde siliyorlar. Memuriyete başladığında üyeliğin yoksa sorun yok demektir. İşçi sınıfındaysan sildirmene gerek yok

27 Aralık 2018 19:23

Aristoteles21
Aday Memur

İl veya ilçendeki seçim bürolarına gidip dilekçe veriyorsun 1 hafta bilemedin 2 hafta içinde siliyorlar. Memuriyete başladığında üyeliğin yoksa sorun yok demektir. İşçi sınıfındaysan sildirmene gerek yok

Produss, 3 hafta önce - Alıntıya git
Sağolun hocam peki güvenlik soruşturmasimda bir sıkıntı olur mu üyelik ile ilgili?
27 Aralık 2018 23:41

Produss
Şef

Olmaz hocam

28 Aralık 2018 00:10

Aristoteles21
Aday Memur

Olmaz hocam

Produss, 3 hafta önce - Alıntıya git
Teşekkür ederim
08 Ocak 2019 23:16

Safiyeuzun1903
Aday Memur
bu konularda biraz cahilim kusura bakmayın birşey sormak istiyorum. Seçim dönemi yoldan geçerken bir partiye seçime katılabilsin diye imza vermiştim. Daha sonra aradılar etkinliklerine davet ettiler ama gitmedim. Arayan kişiye partinize üye değilim dediğimde ekranda göremiyoruz dedi. Üye olmuş olmam imkansız değil mi? Sadece tc ile üyelik olamaz? :/
09 Ocak 2019 00:08

atmemuru
Aday Memur
bu konularda biraz cahilim kusura bakmayın birşey sormak istiyorum. Seçim dönemi yoldan geçerken bir partiye seçime katılabilsin diye imza vermiştim. Daha sonra aradılar etkinliklerine davet ettiler ama gitmedim. Arayan kişiye partinize üye değilim dediğimde ekranda göremiyoruz dedi. Üye olmuş olmam imkansız değil mi? Sadece tc ile üyelik olamaz? :/
Safiyeuzun1903, 1 hafta önce - Alıntıya git
E-devletten sorgulamatmanızda fayda var
09 Ocak 2019 00:30

Safiyeuzun1903
Aday Memur
atmemuru, 1 hafta önce - Alıntıya git
Ne yazarak sorgulatıyorum :/
09 Ocak 2019 00:33

Safiyeuzun1903
Aday Memur
atmemuru, 1 hafta önce - Alıntıya git
bulabildim :) herhangi bir siyasi partiye üyeliğim yokmuş. Teşekkür ederim sayenizde içim rahatladı :)
11 Ocak 2019 21:36

atmemuru
Aday Memur
bulabildim :) herhangi bir siyasi partiye üyeliğim yokmuş. Teşekkür ederim sayenizde içim rahatladı :)
Safiyeuzun1903, 1 hafta önce - Alıntıya git
Rica ederim
Toplam 9 mesaj