Editörler :
28 Aralık 2018 00:45   

Gumruk ve ticaret bakanligi ünvan degisikligi sozlu sinav ilan sorunsali

Merhabalar Degerli Arkadas ve Meslektaslarim Gumruk ve Ticaret Bakanligi bu gun Unvan degisikligi sozlu sinav sonuclarini acikladi bunu yaparken kendi Personel Dairesi resmi web sayfasindan acikladi buraya kadar her sey normal degilmi AMA ne tuhaf ki ben bakanlikta hukuk mezunu bir memurum avukatliga yukselmek icin GTB'nin Haziran Ayinda Unvan degisikligi yazili sinavina girdim ve kazandim bundan sonra Yazili Ilan metninde yazan su paragrafa ( x - yazili sinavi kazananlar icin sozlu sinav tarihi ve yerleri ayrica web sayfasindan bildirilecektir - × ) istinaden gerek bakanligin ana web sayfasini gerek yine bakanligin personel dairesi ana sayfasini gunluk takip etmeme ragmen sozlu sinavi kacirarak sinava giremedim ve elendim cunku ne bakanligin ana web sayfasinda nede yine ticaret bakanliginin personel dairesi web sayfasinda sozlu sinavla ilgili hic bir ilan metni yayinlanmadi bunu dileyen herkes GTB'nin resmi Web sayfasiyla Yine GTB'nin Personel Dairesi Resmi Web sayfasina bakarak kontrol edebilir.Niye hep burdan takip ettin diye sorabileceginiz icin soyle soyluyeyim GTB'nin gerek benim girdigim Unvan Degisikligi Gerek Gorevde Yukselme Gibi akliniza gelebilecek tum sinav ve sozlu asamalari yazili sinav ilani olsun yine yazili sinav sonuclari olsun adim adim Ticaret Bakanligi web sayfasindan yayinlarken unvan degisikligi sozlu sinav tarihi ve yerine iliskin hic bir ilani yayinlamadi bu durumu size belirttigim web sitelerine girerek sizlerde acikca gozlemliyebilirsiniz sonra birde ne goreyim bu gece bir baktim ben ŞOK benim haberimin olmadigi ve dolayisiyla giremedigim sozlu sinav yapilmis ve sozlu sinav sonuclarini yayinlanmis ama nerde yine GTB'nin sozlu sinav ilan tarihi yayinlamasi gereken ama yayinlamadigi buna ragmen sozlu sinav sonuclarini yayinlamayi ihmal etmedigi GTB Personel Daire BŞK resmi web sayfasinda gelde simdi DELİ Olma megerse kurum ici belki bilirsiniz sadece kurum bilgisayarlarinda acilan intranet adi verilen uygulamada bu sozlu sinav tarihi ve yeriyle ilgili aciklamada bulunmuslar o kadar simdi hic bu kadar kendimi magdur hissetmemistim yani mulakata gidip elensem sorun degildi ama en ufak bir yaziyi dahi web sayfasindan paylasan GTB boyle bir sinav mulakatini kimsenin aklina kolay kolay gelmiyecek kurum ici intranet sisteminden yayinlayip oldu bittiye getirmesi akillara ziyan veriyo Bu durumla ilgili belki haksiz olabilirim neden intranettende takip etmedin diyebilirsiniz belkide hakli olabilirim ama yasal ve hukuki ne yapabilirim nerelere basvurabilirim bana yardimci olursaniz akil verirseniz ve yahut on ayak olursaniz cok sevinirim

28 Aralık 2018 10:30

trust.111
Şef

Yanlış anlamayın da; avukat olmak için başvuru yapmışsınız lakin başvuru yollarını bir forum sitesine soruyorsunuz. Sizce de bir terslik yok mu?

28 Aralık 2018 12:20

starsın
Şef

Yanlış anlamayın da; avukat olmak için başvuru yapmışsınız lakin başvuru yollarını bir forum sitesine soruyorsunuz. Sizce de bir terslik yok mu?

trust.111, 3 ay önce - Alıntıya git

Estagfurullah ustadim yanlis anlamak ne kelime oncelikle ilgi ve alakaniz icin tesekkur ederim ben soz konusu bakanlikta 15 yildir duz memurum kirk yilin basi boyle firsat geldi yazili sinavida zor bela gectik ama sozlu sinav ilaninin bakanlik resmi web sayfasindan ve yine bakanligin personel dairesi resmi web sayfasindan yayinlanmayip yazili sinavi gecenlerinin maillerine posta atilarak sozlu sinava cagrilmasi ve benim mailime bakmamam neticesinde sozlu sinavdan haberim olmamasi sebebiyle elenmem konusunda yardim talebinde bulunuyorum meslekten uzun yillar boyu uzak kaldim ve yasadigim durum cok spesifik ne yapilir ne edilir hic bir bilgim yok yani acemilik diz boyu anliyacaginiz bana İDARE HUKUKU Konusunda Uzman Bir Avukat Ustad veya Bir Avukatlik Burosu Tavsiyesinde bulunursaniz Şehir fark etmez her sekilde iletişime gecer Buyuklerimizin dedikleri dogrultusunda hareket ederim simdiden cevap ve dusunceleriniz icin Tesekkur ederim

Toplam 2 mesaj

ANKET
Yeni Zelanda'daki teröriste, 'Hristiyan terörist' denmesini doğru buluyor musunuz?