Editörler : Mehmet Balci
28 Aralık 2018 11:41   

Jandarma ve sahil güvenlik komutanlığı başvuru sonuçları

Arkadaşlar merhaba, forumda yeniyim konu daha önceden varsa kusura bakmayın.

Jandarma & Sahil Güvenlik Komutanlığı açıktan 37 devlet memuru alım sonuçları yayınlandı mı acaba bilgisi olan var mı ? Temin sisteminde sorgula dediğim zaman bir listeye ulaşamıyorum.. Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim..

29 Aralık 2018 00:38

Nzblbl
Aday Memur

bende de sınav sonucunuz bulunmamaktadır yazıyo az önce mail attım iletişim bölümünden ama ben de merak ediyorum başka bu şekilde olan var mı ya da olumlu olan varsa yazarsa en azından bizim olumsuz olduğunu anlarız

29 Aralık 2018 00:45

Helloyorgun
Aday Memur

Ocak ilk haftası açıklancak diye hayırlıyorum

29 Aralık 2018 00:48

laressa11
Arkadaşlar benim arkadaşım bugün aradı memur kadrosu açıklanmış sadece uzman tekniker vs. daha sonra açıklanacakmış
29 Aralık 2018 00:55

Nzblbl
Aday Memur

16 Ocak'a kadar açıklanacağı yazıyodu ama sayfasında sorgulama linki var dünden beri

29 Aralık 2018 00:58

Nzblbl
Aday Memur
Arkadaşlar benim arkadaşım bugün aradı memur kadrosu açıklanmış sadece uzman tekniker vs. daha sonra açıklanacakmış
laressa11, 3 hafta önce - Alıntıya git

ben de lisans uzman/2 kadrosuna başvurmuştum ama olumlu ya da olumsuz sonuç yok. pazartesi ben de arayıp sorayım çok kafama takıldı.

29 Aralık 2018 01:02

Nzblbl
Aday Memur
laressa11, 3 hafta önce - Alıntıya git

çok afedersiniz yanlış anlamışım aramama gerek yok uzmanda sonra açıklanacak demişsiniz sadece teknikere odaklanmışım okurken :/ tekrar okuyunca farkettim :/ teşekkür ederim bilgi için beklemeye devam o zaman :)

29 Aralık 2018 12:57

bindokuzyuzbess
Aday Memur

Arkadaşlar ben de memur unvanına başvurmuştum sınav sonucunuz bulunamamaktadır yazıyor.Tercih yaparken şehir seçememiştim,şehir seçimi yaptırmayacaklar mı bu durumla ilgili bilgisi olan var mı ?

29 Aralık 2018 13:37

RootJr
Aday Memur

ben de lisans uzman/2 kadrosuna başvurmuştum ama olumlu ya da olumsuz sonuç yok. pazartesi ben de arayıp sorayım çok kafama takıldı.

Nzblbl, 3 hafta önce - Alıntıya git

Ben de p.tesi aramayı düşünüyorum dediğiniz gibi ortada olumlu veya olumsuz bir sonuç yok. Sürüncemede kalmak insanı yoruyor...

29 Aralık 2018 13:38

RootJr
Aday Memur

Arkadaşlar ben de memur unvanına başvurmuştum sınav sonucunuz bulunamamaktadır yazıyor.Tercih yaparken şehir seçememiştim,şehir seçimi yaptırmayacaklar mı bu durumla ilgili bilgisi olan var mı ?

bindokuzyuzbess, 3 hafta önce - Alıntıya git

Şehir seçimi yaptırmadı zaten başvuru yaparken. şayet kazanmış olursak şehir işi daha sonra devreye girecek diye düşünüyorum ancak kesin bir bilgiye sahip değilim

29 Aralık 2018 16:32

Nzblbl
Aday Memur

Ben de p.tesi aramayı düşünüyorum dediğiniz gibi ortada olumlu veya olumsuz bir sonuç yok. Sürüncemede kalmak insanı yoruyor...

RootJr, 3 hafta önce - Alıntıya git

uzman da sonra açıklanacakmış arkadaş demiş de ben yanlış anlamışım. o yüzden 16sına kadar beklemeyi düşünüyorum ben ama yine de aramak isterseniz arayın siz

29 Aralık 2018 16:40

Maliycii
Aday Memur
Kadronun kaç katı aday çağrılacaktı
29 Aralık 2018 21:02

economi06
Memur
hala sonuc bulunamadı yazıyor düz memur kadrosu ..
29 Aralık 2018 21:56

RootJr
Aday Memur
Kadronun kaç katı aday çağrılacaktı
Maliycii, 3 hafta önce - Alıntıya git

10 diye hatırlıyorum

30 Aralık 2018 17:55

Maliycii
Aday Memur
Uzman 2 kaça düşer acaba bekliyoruz ama
30 Aralık 2018 23:35

Nzblbl
Aday Memur
Uzman 2 kaça düşer acaba bekliyoruz ama
Maliycii, 3 hafta önce - Alıntıya git

Benim puanım 80. Bu kadroya başvuran arkadaşlar da puanlarını yazarsa az çok belli olur

31 Aralık 2018 00:05

sinanocel
Şef

Benim puanım 80. Bu kadroya başvuran arkadaşlar da puanlarını yazarsa az çok belli olur

Nzblbl, 3 hafta önce - Alıntıya git

85 benim. Hocam umudunuzu kırmak gibi olmasın ama 80e düşeceğini sanmıyorum. Sahil güvenlikte 85 puanla sondan 2. olarak mülakata girdim.

31 Aralık 2018 00:23

Nzblbl
Aday Memur

85 benim. Hocam umudunuzu kırmak gibi olmasın ama 80e düşeceğini sanmıyorum. Sahil güvenlikte 85 puanla sondan 2. olarak mülakata girdim.

sinanocel, 3 hafta önce - Alıntıya git

umudum kırık zaten ama bu durum bana uyan ilanlara başvurmama engel değil :) Allah büyüktür hocam elbet bi yerde hepimizin kısmeti vardır.mülakata 160 kişi çağrılacak fena bi sayı değil diye düşünüyorum :)

31 Aralık 2018 09:42

ısletmecı
Aday Memur

87.57 ben bana gelmez diye düşünüyorum

31 Aralık 2018 09:43

ısletmecı
Aday Memur

87.57 ben bana gelmez diye düşünüyorum

01 Ocak 2019 11:27

samarra1994
Aday Memur

avukat kadrosuda daha belli değil galiba varmı bılgısı olan?

Toplam 61 mesaj