Editörler : Pangaea
12345678910111213»

uturk
Aday Memur
04 Şubat 2019 20:10

@güll27 mülakat ortalama kaç dakika sürüyor?Bir bilgi verebilir misiniz? Yorumunuz için teşekkürler.

Ares66
Kapalı
04 Şubat 2019 20:27

Rütbeli personeller var mı komisyonda hocam? Neye göre sıralama yapmışlar hemen 8.30 da başlıyor mu mülakat.

güll27, 5 yıl önce

Uzman2 kadrosunda sadece mülakat var. Ortam ne çok gergin ne de çok rahat sonuçta askeri bir kurum olduğu için ciddiyet vardı. Soruları hatırlayamadığınızda yardımcı oluyolar. 2 tane bölümle alakalı soru sordular. Kalanı da önünüzde soru kutucukları var ordan siz çekiyosunuz şansınıza ne çıkarsa artık.

sinantrgt
Aday Memur
04 Şubat 2019 20:34

Il secimini mulakatta mi soruyolar? Bölüm derken atiyorum iktisat mezunuyuz iktisat nedir? Tarzi sorular mi

güll27, 5 yıl önce

Uzman2 kadrosunda sadece mülakat var. Ortam ne çok gergin ne de çok rahat sonuçta askeri bir kurum olduğu için ciddiyet vardı. Soruları hatırlayamadığınızda yardımcı oluyolar. 2 tane bölümle alakalı soru sordular. Kalanı da önünüzde soru kutucukları var ordan siz çekiyosunuz şansınıza ne çıkarsa artık.

güll27
Aday Memur
04 Şubat 2019 21:42

İl seçimini mülakat başlamadan bir kağıt verip doldurtuyorlar size. Mülakatlar ortalama 10 dk sürüyor.Rütbeliler miydi mülakattakiler bilmiyorum açıkçası soramıyorsunuz da kimseye.

Ares66
Kapalı
04 Şubat 2019 21:45

Teşekkür ederim

güll27, 5 yıl önce

İl seçimini mülakat başlamadan bir kağıt verip doldurtuyorlar size. Mülakatlar ortalama 10 dk sürüyor.Rütbeliler miydi mülakattakiler bilmiyorum açıkçası soramıyorsunuz da kimseye.

osmanşah
Memur
04 Şubat 2019 21:46

hocam son olarak bir de alan sorusu sordular dedin ya , o ne alaka anlayamadın ben . p3 başvurusu yaptık biz . çok mu zor soruyorlar alandan yoksa öyle sormuş olmak için basit birşeyler mi soruyorlar
güll27, 5 yıl önce

sinantrgt
Aday Memur
04 Şubat 2019 21:49

Teşekkürler.Taş çatlasn 2 3 gibi biter mulakat o zaman güzel

güll27, 5 yıl önce

güll27
Aday Memur
04 Şubat 2019 22:40

İşletme mezunlarına işletme nedir işletme fonksiyonları nelerdir tarzı soru sordular. Bölümünüz neyse en temel konuları siz daha iyi bilirsiniz alan derken onu kasttetim.

osmanşah, 5 yıl önce
hocam son olarak bir de alan sorusu sordular dedin ya , o ne alaka anlayamadın ben . p3 başvurusu yaptık biz . çok mu zor soruyorlar alandan yoksa öyle sormuş olmak için basit birşeyler mi soruyorlar

gellebilmeyen
Kapalı
04 Şubat 2019 23:55

İl seçiminde tek il mi seçme imkanı tanınıyor?

osmanşah
Memur
05 Şubat 2019 10:29

arayı sormuştum ben o konuyu. 3 İl seçeceksiniz sıralamanıza göre atamanız seçtiğiniz 3 ilden birine yapılmaya çalışılacak demişlerdi.

gellebilmeyen, 5 yıl önce

İl seçiminde tek il mi seçme imkanı tanınıyor?

sinantrgt
Aday Memur
05 Şubat 2019 12:46

bugün mülakata katılan arkadaşlardan da paylaşımlar bekliyoruz

osmanşah
Memur
05 Şubat 2019 13:34

+

sinantrgt
Aday Memur
05 Şubat 2019 15:19

?

osmanşah
Memur
05 Şubat 2019 17:21

+

sinantrgt
Aday Memur
05 Şubat 2019 17:23

Bugün mulakata giren arkadaş ortam hakkında bilgi verirlerse seviniriz

''özge''
Kapalı
05 Şubat 2019 20:45

Evet arkadaslar bilgi verin lutfen

sinantrgt
Aday Memur
05 Şubat 2019 20:49

?

osmanşah
Memur
05 Şubat 2019 20:51

?

Ares66
Kapalı
06 Şubat 2019 00:03

Toplanın arkadaşlar yeşillendiriyorum burayı;

Bugün girdim mülakata. Uzman 2 - Saat 8.30 da nizamiyede hazır olduk ve 9 da servis ile iç kısma götürdüler bizi. Telefonu nizamiyede aldılar. Kesinlikle yasak dediler. İçeriye girdik ve kocaman bir sınıfta dosya düzenlemesi yapıldı. Ve il tercihi formu verdiler. İlanda belirtilen illerden istediğiniz kadarını istediğiniz gibi yazıyorsunuz. Sınır kota yok. daha sonra sırası gelen çağrılıyor. Soğuk bir sınıftı üzerinizi sıkı giyin. Mülakat ile ilgili ayrıntı veremeyeceğim çünkü rakibiz bu kısımda ve henüz devam ediyor mülakatlar. Heyecan yapmaya gerek yok onu bilin yeter. Rahat olun. çıkışta servisler tekrar nizamiyeye götürüyor. ordanda hemen karşıda durak var. ister dolmuş ister ego ile kızılaya veya ulusa gidersiniz. Uzman 1 Hukuk adayları arasından gelmeyen çoktu. Ama bizim uzman 2 adayları maşallah iibfli yoldaşlarım fire çok az :))) Rakip çok yani bizde. Rabbim herkes için hayırlısını versin. Kendim için diyecek olursam çok iyi geçmedi. İstediğim duruşu sergileyemedim. Sorular ise kimine zor gelecek kimine kolay. Hiç ummadığım konulardan geldi. Özel hayata kadar muhabbet döndü. Herkese başarılar.

gkgkgkgkgk
Memur
06 Şubat 2019 00:57

Neyle alakalı sordular arkadaşlar burda insanlara yardımcı olunca 100 tam puan almayacaklar korkmayın yine kimin nasibiyse o girecek inşallah kötü düşünen kötüyü iyi düşünen iyiyi bulur !
Toplam 543 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi