Editörler : oto-danisman-expert
16 Ocak 2019 19:40

englishteacher12345
Şube Müdürü

Şu akaryakıt pahalılıgında en ideali Fransız dizel araçlarıdır. Dci ya da hdi motorlu renault ya da peugeot. Gerisi teferruat bence. Ha parasal durumu iyidir alman araçları tek geçilir konforda ve güvenlikte ve tabiki sağlamlıkta. Bir efsanedir gidiyor japon da japon diye. Dizel yoksa bakımları ve yedek parça fiyatları uygun değilse ve en önemlisi de az yakıyorsa bizim ülkede o araç alınmaz nokta.

17 Ocak 2019 08:22

zaferivedik
Memur

Fiyat,performans,güvenlik,konfor,tasarım parametrelerinin ortak senteziyle benim sıralamam;

1-OPEL

2-TOYOTA

3-VOLKSWAGEN

4-FORD

5-RENAULT

Yakıt içinse tabi ki dizel motor olmalı.

17 Ocak 2019 10:48

Bilgi-Mühendisi
Şube Müdürü

Fiyat,performans,güvenlik,konfor,tasarım parametrelerinin ortak senteziyle benim sıralamam;

1-OPEL

2-TOYOTA

3-VOLKSWAGEN

4-FORD

5-RENAULT

zaferivedik, 6 gün önce - Alıntıya git

Neredeyse anketimize uyuyor sıralaman Zafer İvedik

17 Ocak 2019 14:41

zaferivedik
Memur

Neredeyse anketimize uyuyor sıralaman Zafer İvedik

Bilgi-Mühendisi, 6 gün önce - Alıntıya git

Evet hocam, Türkiye'de ki 2.el piyasasında da bu 5 marka en çok ve en kolay satılıyor.

18 Ocak 2019 13:22

memleketinpolisi
Memur
opel de geç karşıya :)
18 Ocak 2019 14:35

özelegiti
Aday Memur

Opel astra h kasa memnunum gayet ideal bir memur arabası bu arada j kasadan daha saglam

18 Ocak 2019 14:46

sanctified
Aday Memur
Arteon
18 Ocak 2019 16:12

bravehard
Memur

1-OPEL

2-TOYOTA

3-VOLKSWAGEN

4-FORD

5-RENAULT

zaferivedik, 6 gün önce - Alıntıya git

OPEL e iyi araç diyen, sağlam, sorunsuz diyen arkadaşlar, otomobil konusunda hiç bir şey bilmiyordur bu kadar net. OPEL Almanyanın TOFAŞI dır, artık bir Alman bile değil.

18 Ocak 2019 16:21

tarımbakanı
Aday Memur

kia rio dizel..

18 Ocak 2019 17:26

sedaaas

bmw 1 serisi :)

18 Ocak 2019 21:09

muhurberati

subaru impreza 1.5 simetrik awd

18 Ocak 2019 21:37

ten.ralrumem
Aday Memur

Orta direk için en iyisi Opel ya da toyota

18 Ocak 2019 21:48

zaferivedik
Memur

OPEL e iyi araç diyen, sağlam, sorunsuz diyen arkadaşlar, otomobil konusunda hiç bir şey bilmiyordur bu kadar net. OPEL Almanyanın TOFAŞI dır, artık bir Alman bile değil.

bravehard, 5 gün önce - Alıntıya git

Tavsiyem;

Yorumumu iyice okuyun. Neresinde 'iyi' gibi objektiflikten uzak bir anlam var?iyiyi konuşursak Aston Martinler, Ferrariler vs vs... Neler var neler de kim ya da kaç kişi alabilir ??

Bir süre otomotiv sektöründe de çalışmış olan makine muhendisiyim...basit ve sade bir incelemeyi bile anlamamissin teknik konuşsam hiç anlamazsın... Bari yorumlara ve ankete bak... saydığım parametrelerle Herşeyiyle ideal olan markaları yazdim. iyi olan kişiye göre değişir

18 Ocak 2019 23:45

bozdaglı
Memur

hyundai neden listede yok satış rakamları epey yüksek

19 Ocak 2019 11:20

Bilgi-Mühendisi
Şube Müdürü

hyundai neden listede yok satış rakamları epey yüksek

bozdaglı, 5 gün önce - Alıntıya git

Hyundai listemizde var Bozdağlı. 6. sırada Fiat'la aynı sırayı paylaşıyor. Anketin ilk zamanlarında Hyundai 1. sıradaydı. Sonradan geriledi.

19 Ocak 2019 12:07

Bilgi-Mühendisi
Şube Müdürü

Diğer'i işaretleyen 27 kişiden sadece 13'ü aracın markasını belirtmiş. Lütfen markaları da yorumda belirtelim. Ben söyleyenler arasında da bir sıralama oluşturdum:

Audi: 3

Seat: 2

Chevrolet: 2

Kia: 2

Ford: 1

Ssangyong: 1

Jeep: 1

Subaru: 1

21 Ocak 2019 08:44

bursercan
Şube Müdürü

Bu sabah saat 06:50 Erzurum da arabada -25 C derece gösteriyordu ve araba dizel olduğundan çok zor çalıştı.Ben arabanın iyisini kötüsünü bilmem ama bildiğim birşey varsa o da çetin kış şartları olan memlekette dizel gitmez.Dizel almayın.3. vitesi geçmedim ve tam 20 km yaptım ama araç hala ısınmadı aksine iyice yakıtım dondu.Debriyaj yağı dondu.Yazın aracı satmayı düşünüyorum.

Yaz memlektleri için ben dizelden vazgeçmezdim.

21 Ocak 2019 10:13

Bilgi-Mühendisi
Şube Müdürü

Bu sabah saat 06:50 Erzurum da arabada -25 C derece gösteriyordu ve araba dizel olduğundan çok zor çalıştı.Ben arabanın iyisini kötüsünü bilmem ama bildiğim birşey varsa o da çetin kış şartları olan memlekette dizel gitmez.Dizel almayın.3. vitesi geçmedim ve tam 20 km yaptım ama araç hala ısınmadı aksine iyice yakıtım dondu.Debriyaj yağı dondu.Yazın aracı satmayı düşünüyorum.

Yaz memlektleri için ben dizelden vazgeçmezdim.

bursercan, 2 gün önce - Alıntıya git

2015 model Peugeot 301 bile donduysa artık. Bir şey diyemiyorum Burs Ercan. Halbuki sen deyince o arabaya merakım uyanmıştı. :)

22 Ocak 2019 08:36

bursercan
Şube Müdürü

2015 model Peugeot 301 bile donduysa artık. Bir şey diyemiyorum Burs Ercan. Halbuki sen deyince o arabaya merakım uyanmıştı. :)

Bilgi-Mühendisi, 2 gün önce - Alıntıya git

Aslında aracımdan memnunum.Şu şartlarda işimi görüyor ama kış memleketinde olmuyor.Eğer yazı çok olan bi memlekette yaşıyorsanız ve benim gibi hız değil güç önemliyse bu araba işinizi görür.İşte o zaman da alın derim:)

Toplam 59 mesaj

ANKET
Sizce, Ankara Büyükşehir Belediyesini, hangi aday kazanır?