Editörler : oto-danisman-expert
23 Ocak 2019 14:27

tencere 1540
Aday Memur
23 Ocak 2019 15:13

integralfxdx
Memur
Alman veya Japon derim. Skoda, Volkswagen , Toyota,Honda Çok paran varsa bir şey söylemeye gerek yok.
24 Ocak 2019 13:02

bravehard
Şef

Tavsiyem;

Yorumumu iyice okuyun. Neresinde 'iyi' gibi objektiflikten uzak bir anlam var?iyiyi konuşursak Aston Martinler, Ferrariler vs vs... Neler var neler de kim ya da kaç kişi alabilir ??

Bir süre otomotiv sektöründe de çalışmış olan makine muhendisiyim...basit ve sade bir incelemeyi bile anlamamissin teknik konuşsam hiç anlamazsın... Bari yorumlara ve ankete bak... saydığım parametrelerle Herşeyiyle ideal olan markaları yazdim. iyi olan kişiye göre değişir

zaferivedik, 2 ay önce - Alıntıya git

2 Üniversite Mezunu, 72 Tane araç Filosu bulunan bir Kamu Kurumunda, Sorumlu Müdürüm. Buyrun teknik konuşun, beraber tartışalım. Yazdığınız tavsiyede 1. sırada OPELİ koyuyorsanız, çok özür dilerim araç konusunda hiç bir şey bilmiyorsunuz demektir.

25 Ocak 2019 14:16

BAHAR0026
Aday Memur

Skoda Yeti 1.2 TSİ kullanıyorum 3 yıldır ve çok da memnunum tavsiye ederim her anlamda

25 Ocak 2019 14:36

ingilizceöğretmeni33
Şef

Bırakın artık bir zamanların etkisinde kalıp da yok efendim japon sorunsuzdur efsanesini. Artık her marka araçlarına itinayla üzerinde çalışarak maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak için uğraşıyor. Renault clio 4 dci kullanıyorum 100 bin km oldu ve 6 yıldır aktif kullanıyorum titiz ve dikkatli bir kullanım sonucu tek bir tane bile problem yaşamadım şuana kadar. Bilinçli kullandım ve bakımlarını aksatmadim ve düzgün kullandım motoru yormam asla Vb. Yani sonuç olarak marka değil kullanılan aracın doğru ve dikkatli kullanımı aracın ömrünü belirler. Öyle olmasa idi ;en çok satan araçlar egea ve renault modelleri olmaz idi fiyat performans olarak.

26 Ocak 2019 02:42

kafkas_52
Şef
2 farklı Ford bir Renault 2 farklı Honda aracım oldu. Şu an halen Honda kullanıyorum . Ford olanlar dizeldi ve tork canavarı idi 1.6 ve 2.0 ama yakıt olarak şehir içi verimli değil. Reno eski model ucuz yapboz gibi sevmiştim yok günümde beni memnun etti. Honda garip bir marka artılarıyla eksileriyle kendini kabul ettiriyor. Fanatik değilim ama paramın yettiği en iyi arabaya binerim.
27 Ocak 2019 23:48

Bilgi-Mühendisi
Şube Müdürü

1 ay boyunca anketime göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Benle birlikte 236 oyla belki de kullanıcıların yaptığı anketler arasında rekor bir anket olmuş oldu. Bir nebze de olsa kullanıcıların hangi otomobil markasını daha çok tercih ettiklerini görmüş olduk. Güzel yorumlarınızla da ankete renk kattığınız için ayrıca teşekkür ediyorum...

29 Ocak 2019 00:20

sansizadam
Aday Memur
Honda fabrika çıkışlı LPG li civicler nasıl
31 Ocak 2019 13:27

16Aşkdır-Bursaspor16
Aday Memur
Honda fabrika çıkışlı LPG li civicler nasıl
sansizadam, 2 ay önce - Alıntıya git

düz vites lpg li civiclerin yakıtları daha iyidir otomatikler lpg de şehir içi düz vitese göre biraz fazla yakar.. lpg den dolayı sorun çıkarmaz zaten bir çok parçası lpg li kullanım için üretiliyor.. geçmiş yıllarda toyota corolla lpg li 320 binde honda civic 230 binde eski kasa araçlarım oldu onlarda bile lpg den kaynaklı sorun yaşamadım..

04 Şubat 2019 11:48

tilmen
Aday Memur

arkadaşlar merhaba yazdıklarınızı okudum bende 2017 opel astra 1.6 araç kullanıyorum.sıfır aldım fakat opel tavsiye etmem neden araba 10 aylıkken direksiyon derisi soyulmaya başladı garanti kapsamına sokup direksiyon simidini değiştirmediler ve kaplama kararı aldılar.

2. hususda farlarından su giriyor farda garantiye girmiyor araba üstüme kaldı anlayacağınız bir daha opel mi aslaaaaaa.

05 Şubat 2019 08:56

adeba
Müsteşar

F.F. Ford Focus

28 Şubat 2019 19:14

l Hiçlik l
Şef

Toyota Yaris..

11 Mart 2019 00:36

ahmetloca
İ20 kullanıcısıyım
Toplam 73 mesaj

ANKET
Yeni Zelanda'daki teröriste, 'Hristiyan terörist' denmesini doğru buluyor musunuz?