Editörler : smtvs
28 Aralık 2018 16:16   

Önlisans mezunu iken kpss lise puanı ile atanmak

Merhaba. Önlisanstan mezun olmadan önce kpss lise sınavına girdim bu yıl. Sonuçlar açıklanmadan önce mezun oldum. Tercih yaptım ve şimdi de atandım. Şu an önlisans mezunu olmam bir engel teşkil eder mi?

28 Aralık 2018 17:06

brkyshn14
Aday Memur
Bir sıkıntı olmaz . Hayırlı olsun .
28 Aralık 2018 23:19

Proxsima06
Aday Memur

sonuçlar açıklanmadan önce mezun oldum diyorsunuz.kpss sonuçlarıysa 8 11 tarihinden önce yani tercihin son günü 21 arelık civarında önlisans mezunusunuz demektir.öyleyse hakkınız yanacak.anladığım kadarıyle sizin vaziyet bu

ama tercih sonuçlarından önce yani.tercihin son gününden sonraki zamanda herhangi bir günde mezun olmanız sıkıntı değil.öymeyse hayırlı olsun

29 Aralık 2018 07:38

Mitralyöz76
Aday Memur

sonuçlar açıklanmadan önce mezun oldum diyorsunuz.kpss sonuçlarıysa 8 11 tarihinden önce yani tercihin son günü 21 arelık civarında önlisans mezunusunuz demektir.öyleyse hakkınız yanacak.anladığım kadarıyle sizin vaziyet bu

ama tercih sonuçlarından önce yani.tercihin son gününden sonraki zamanda herhangi bir günde mezun olmanız sıkıntı değil.öymeyse hayırlı olsun

Proxsima06, 3 hafta önce - Alıntıya git
sonuçların açıklanması ile ne alakası var kardeşim puanın iptal filan olmuyor.Hayirli olsun sen sınava başvuru yaptığında mezunmuydun hayır gerisi tatava aldığın puan 2 yıl geçerli sen bu iki yıl içinde öğrenim seviyesi yukseltmissin bu seni bağlamaz hayırlı olsun
29 Aralık 2018 10:17

Teknisyen.0226

Proxsima06, 3 hafta önce - Alıntıya git

19 Temmuz?dan sonra ön lisans mezunu olmuşsan hiç bir sıkıntı olmaz için rahat olsun

Toplam 4 mesaj