Editörler : crops35

yldz21
Aday Memur
30 Aralık 2018 22:52

gençler hiçbir devlet kurumu, özel sektörden kötü olamaz. içiniz rahat olsun.

31 Aralık 2018 09:28

Güvenlik soruşturması ile ilgili kendi bulunduğumuz il müdürlüğüne mi gidiyoruz?

redclif
Memur
31 Aralık 2018 14:07

Bi sıkıntı olmaz yazın yoğun olur. Çay afyona çok yakın haftasonu gelip gidilir.

personel sayısı az ama iş yok ki :) bir pirnç sevkiyatı var. tüm hafta 1 harf yazmadan işsiz günlerin olabilir. tam tersi yazında yoğun.

Aristoteles21, 5 yıl önce
çay TMO anbar memuru olarak atandim. Kurumun personeli az dediniz çalışma koşulları nasıl acaba?
31 Aralık 2018 18:13

Teşekkürler bilgi için
redclif, 5 yıl önce

Bi sıkıntı olmaz yazın yoğun olur. Çay afyona çok yakın haftasonu gelip gidilir.

personel sayısı az ama iş yok ki :) bir pirnç sevkiyatı var. tüm hafta 1 harf yazmadan işsiz günlerin olabilir. tam tersi yazında yoğun.

31 Aralık 2018 18:52

TMO duyuru yayınlamış. Belgeleri de şahsen teslim edilmesini istiyor. 18 günde sağlık raporu ve diğer işlemleri nasıl halledecem bilmiyorum

ŞERİFE KURTOĞLU
Aday Memur
31 Aralık 2018 19:09

Evet ya bu sağlık raporu nasıl olacak acaba dilekçe veriliyormuş uzarsa yandık

TMO duyuru yayınlamış. Belgeleri de şahsen teslim edilmesini istiyor. 18 günde sağlık raporu ve diğer işlemleri nasıl halledecem bilmiyorum

Tugay2525
Memur
31 Aralık 2018 19:26

sağlık raporu iki günlük bi süreç uzun değil arkadaşlar
ŞERİFE KURTOĞLU, 5 yıl önce

Evet ya bu sağlık raporu nasıl olacak acaba dilekçe veriliyormuş uzarsa yandık

31 Aralık 2018 21:16

Bazı hastanelerde uzun sürüyor sağlık raporu. Ve randevusuz olmuyormuş sağlık raporu. Gazi Yaşargil araştırma hastanesini aradım randevu 16 Ocak dediler oha yani!!!
Tugay2525, 5 yıl önce
sağlık raporu iki günlük bi süreç uzun değil arkadaşlar

ŞERİFE KURTOĞLU
Aday Memur
31 Aralık 2018 21:30

Adana şehir hastanesinde bana da öyle dediler 15ine randevu vardi. Çarşamba ilçe devlet hastanesine gidip dilekçe vereceğim para yatıracağım süreç öyle başlıyormuş hastaneden birisiyle görüştüm.

Bazı hastanelerde uzun sürüyor sağlık raporu. Ve randevusuz olmuyormuş sağlık raporu. Gazi Yaşargil araştırma hastanesini aradım randevu 16 Ocak dediler oha yani!!!
31 Aralık 2018 23:03

Dilekçe derken süreci erkene almak için mi?

Adana şehir hastanesinde bana da öyle dediler 15ine randevu vardi. Çarşamba ilçe devlet hastanesine gidip dilekçe vereceğim para yatıracağım süreç öyle başlıyormuş hastaneden birisiyle görüştüm.

Selindbs
Kapalı
31 Aralık 2018 23:52

Cok is yapmak ve hic is yapmamak.her ikisi de bunaltici bence.

redclif, 5 yıl önce

01 Ocak 2019 00:30

Haklısınız:)
Selindbs, 5 yıl önce

Cok is yapmak ve hic is yapmamak.her ikisi de bunaltici bence.

Selindbs
Kapalı
01 Ocak 2019 00:40

Ama soyle birsey var.cok is var diye istifa etmem ama hic is yok diye istifa ederim

Is yaparken en azindan zaman geciyo.is yokken iskence gibi.

Haklısınız:)
01 Ocak 2019 01:29

İş yokken kesinlikle zaman geçmiyor
Selindbs, 5 yıl önce

Ama soyle birsey var.cok is var diye istifa etmem ama hic is yok diye istifa ederim

Is yaparken en azindan zaman geciyo.is yokken iskence gibi.

ŞERİFE KURTOĞLU
Aday Memur
01 Ocak 2019 12:13

Süreci başlatmak için dediler bana hastaneden bir yöneticiyle görüştüm çarşamba sabah gel dilekçe ver perşembe de kurul günü dedi

Dilekçe derken süreci erkene almak için mi?

Mehmet Balci
Müsteşar Yardımcısı
01 Ocak 2019 13:06

Belirtilen tarihten itibaren kuruma şahsen başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

http://www.tmo.gov.tr//Main.aspx?ID=14126

Tugay2525
Memur
01 Ocak 2019 13:35

diğer işlemler dediğin ne kardeşim

Muhasebeci1625
Aday Memur
01 Ocak 2019 15:19

direk bir devlet hastanesine gidip işlemlere baslayabiliyoruz degilmi? herhangi bir randevu vs almamıza gerek yok

Süreci başlatmak için dediler bana hastaneden bir yöneticiyle görüştüm çarşamba sabah gel dilekçe ver perşembe de kurul günü dedi

ŞERİFE KURTOĞLU
Aday Memur
01 Ocak 2019 15:20

Vallahi şehir dışındayım yarın sabah hastaneye gidip nedir ne değildir tam öğreneceğim bilgi veririm buraya da

Muhasebeci1625, 5 yıl önce
direk bir devlet hastanesine gidip işlemlere baslayabiliyoruz degilmi? herhangi bir randevu vs almamıza gerek yok

Muhasebeci1625
Aday Memur
01 Ocak 2019 15:27

bende sehir dısındayım iki güne donerim anca o yüzden merak ediyorum islem yapanları .zaten ugrastırıcı bir o var gözüken digerleri 1 günde halledilir

Vallahi şehir dışındayım yarın sabah hastaneye gidip nedir ne değildir tam öğreneceğim bilgi veririm buraya da

Toplam 96 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi