Editörler : E.Kayı Han
29 Aralık 2018 16:30

4/B yol harcırahı

4/b personel i̇çi̇n başka bi̇r i̇le tayi̇n çiktiginda yol harcirahi alabiliyor mu acaba

hemmalatya
Şube Müdürü
29 Aralık 2018 17:25

tayin çıkıyormuki harcırah alsın

brıng me to life
Aday Memur
29 Aralık 2018 17:33

Neden yok mu tayi̇n haklari

hemmalatya
Şube Müdürü
29 Aralık 2018 17:47

şöyle diyeyim ben hemşireyim eski 4bliyim. tayin hakkım kesinlikle yok.diğerlerinin de olmadığını ya da çok çok sınırlı olduğunu biliyorum.hatta evliler bile yapamıyorçama ilahiyat mezunları 3 yılını doldurunca alabiliyormuş geçen gün birisi yazmıştı.tabi ondan da emin değilim

Emre.2727
Aday Memur
29 Aralık 2018 21:00

Aslinda bakanliktan bakanliga degisiyor bu durum.normalde 3 yilini dolduran sozlesmeli memur tayin isteyebiliyor.ama tayin istedigi sehirde de bos yer olmasi gerek.iki tarafin da onay vermesi gerek

Faruk Durmaz
Aday Memur
29 Aralık 2018 22:03

Diyanet çalışanları birlik oldu hep beraber nakil dilekçesi verdi (3 yıllık olanlar). Hepimiz yer değişikliği yaptık

Emre.2727
Aday Memur
29 Aralık 2018 23:39

Peki gitmek istediginiz yerde bos kontenjan olmasi gerekiyor mu?yani istek uzerine direk gidebildiniz mi?
Faruk Durmaz, 5 yıl önce

Diyanet çalışanları birlik oldu hep beraber nakil dilekçesi verdi (3 yıllık olanlar). Hepimiz yer değişikliği yaptık

30 Aralık 2018 12:48

Tayin kuruma göre değişiyor...Mesela Kredi ve Yurtlar Kurumu 3 yılını dolduran 4blilerin istedikleri yerlere tayinlerini geçen mayıs ayında sorgusuz sualsiz( eş durumu, sağlık vb. durum olmasa dahi) yaptı...ha bunu sürekli yapacak mı?Bilinmez...Öte yandan yol harcırahı hakkı yok 4b lilerin...

Faruk Durmaz
Aday Memur
30 Aralık 2018 13:17

Biz nokta atışı yapar gb yer belirtmedij. Sadece il belirttik dilekçede. Mesela ben Kocaeli ilinde durumuma uygun münhal bir kadroya atanmak istiyorum dedim.

Faruk Durmaz
Aday Memur
30 Aralık 2018 13:22

Harcırah için de mahkemeye başvurduk

Faruk Durmaz
Aday Memur
30 Aralık 2018 14:52

Dilekçeyi de Ankara ya verdik. Ankara onaylandıktan sonrası müftülüğe ait

hemmalatya
Şube Müdürü
01 Ocak 2019 11:09

ankara da nereye yolladınız ben anlamadım.ayrıca dilekçe de ne yazdınız tam olarak

Faruk Durmaz, 5 yıl önce

Biz nokta atışı yapar gb yer belirtmedij. Sadece il belirttik dilekçede. Mesela ben Kocaeli ilinde durumuma uygun münhal bir kadroya atanmak istiyorum dedim.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi