Editörler : hopaliSafak Vaktii
«78910111213141516171819
09 Aralık 2019 12:40

mdtsrm
Aday Memur

Telefondan başvuru yaptım branşınıla ilgili değişikliği boş geçemezsiniz diyordu. Ben de bilgisayardan denedim bu kez onayladığımda boş bir ekran çıktı şimdi ne zaman başvuru ekranına girsem hep aynı boş ekran çıkıyor sizde de böyle mi?

ertinel, 4 ay önce - Alıntıya git
Hocam şimdi görünüyor bende başvuru yapılmış
09 Aralık 2019 12:44

ayberk74
Daire Başkanı

mdtsrm hocam en son baktığımda okul onayı ilçie ve il onayı ve de başvuru saati tarihi yazıyor

09 Aralık 2019 12:51

mdtsrm
Aday Memur

mdtsrm hocam en son baktığımda okul onayı ilçie ve il onayı ve de başvuru saati tarihi yazıyor

ayberk74, 4 ay önce - Alıntıya git
Teşekkür ederim hocam
09 Aralık 2019 12:55

Clara6
Aday Memur

Başvuru yaptıktan sonra cıktı alacak miyiz yoksa bütün kurumların onayini mi bekliyecegiz napmaliyiz arkadaslar

09 Aralık 2019 12:57

ayberk74
Daire Başkanı

Resmî yazıda üç adet çıktı alınır biri başvuran kişye verilir yazıyor.Başvuruyu zanndersem idare alacak.

09 Aralık 2019 12:58

ertinel
Şube Müdürü

Düzelmiş onay bekliyor yazıyor

09 Aralık 2019 14:16

mdtsrm
Aday Memur

Başvuru yaptıktan sonra cıktı alacak miyiz yoksa bütün kurumların onayini mi bekliyecegiz napmaliyiz arkadaslar

Clara6, 4 ay önce - Alıntıya git
Kılavuzda okul onaylandıktan sonra 2 adet çıktı alınarak imzalanır biri başvuran öğretmene diğeri kurumda muhafaza edilir diyor hocam. Okul onayından sonra çıktı alınacak diyor
09 Aralık 2019 15:26

mortal35
Aday Memur

yapmak istemiyorum ama herhangi bir okul vs çıkıyor mu başvuru ekranında

09 Aralık 2019 16:16

mortal35
Aday Memur

başvuru yapmadan onaylanmadan okullar gözüküyormu

09 Aralık 2019 17:50

sebeb-ey
Aday Memur

başvuru yapmadan onaylanmadan okullar gözüküyormu

mortal35, 4 ay önce - Alıntıya git

1. aşamada başvurular,

2. aşamada tercihler alınacak hocam. okullar da 2. aşamada görünecek

09 Aralık 2019 18:25

isic
Aday Memur

Öğlen başvurumu güzel bir şekilde yaptım. Ama şimdi sist2me girdiğimde şöyle yazıyor:

Başvuru Yapmanız Mümkün Değildir. Aşağıdaki bilgilere göre kayıtlarınızın güncellenmesini sağlayınız !

Kapalı bir alana başvuru yaptığınız tesbit edilmiştir. Başvurunuzu reddedip tekrar başvuru yapmanız gerekmektedir.!

09 Aralık 2019 18:58

ahtunc
Şube Müdürü

Alan değişikliği Mahalli idareler Grubu Öğretmenliği

İkinci üniversite olarak Kamu Yönetimi okudum.Alan değişikliğine müraacat ettiğimde adalet ve Mahalli idareler Grubu alanları açıldı.Adelet bölümüne geçebileceğimi biliyordum.Fakat Mahalli idareler Grubu branşı meslek liselerinde var mı?internetten araştırdım 2013 e kadar bu bölüm talim terbiyede var.2014 ve sonrasında yok.Mahalli idareler Grubu Öğretmenliği hakkında bilgisi olan var mı?Halen bu bölüm var mı? Atamalarda bile bu bölüm yok.

09 Aralık 2019 18:59

ser67kan34
Memur

Türk dili ve edebiyatı mezunuyum Türkçeye geçmek için başvuru yapmak istedim ama geçmek isteğim bölüme tıklayınca hiçbir alan gelmiyor; boş gözüküyor. Galiba iki bölüm arasında geçiş yok.

09 Aralık 2019 19:06

pnomatik
Aday Memur

Teknik Eğitim Fakültesi Bilgisayar bölümü mezunlarına Endüstriyel Otomasyon Alanına geçiş hakkı olduğu söylendi hatta sabah bazı arkadaşların mebbis ekranında görülmüş. Bu konuda bilgisi olan var mı?

09 Aralık 2019 19:08

05sancakbeyi
Aday Memur

Amasya Milli Eğitim alan değişikliği başvurusunun açıldığı gün norm fazla atama işlemleri yapıyor.. Bu doğru mudur ? Alan değişikliği için açılacak bütün normları doldurup alan değişkliği işlemlerini boşa çıkaracak... buna dur demenizi istiyoruz..

09 Aralık 2019 19:21

gurmeh
Aday Memur
İlköğretim fen bilgisi formasyonum var Mebbise formasyon bilgilerini işletirsek fen bilgisine geçiş yapabilir miyim
09 Aralık 2019 21:11

mortal35
Aday Memur

başvuru yaptım onay bekliyor yazıyor tercih etme zorunluluğum yok galiba sadece okulları görmek istiyorum

09 Aralık 2019 21:17

ALİYAS
Daire Başkanı
Benim anlamadığım şu; Mezuniyet alanıma göre geçebileceğim iki alan var ve ikiside açılıyor. Sadece birini tercih edebiliyoruz. 2. Başvuruda tercih etdiğin alandan açık yoksa ne olacak? Tercih etmediğin diğer alanda açık varsa orayı isteyemeyeceksin demektir. Bu yanlış bir uygulama olur diye düşünüyorum ama her yıl farklı yanlışlıklar yapmaya alıştı bakanlığımız...
10 Aralık 2019 02:47

orhanyilmaz25
Memur

Alan değişikliği Mahalli idareler Grubu Öğretmenliği

İkinci üniversite olarak Kamu Yönetimi okudum.Alan değişikliğine müraacat ettiğimde adalet ve Mahalli idareler Grubu alanları açıldı.Adelet bölümüne geçebileceğimi biliyordum.Fakat Mahalli idareler Grubu branşı meslek liselerinde var mı?internetten araştırdım 2013 e kadar bu bölüm talim terbiyede var.2014 ve sonrasında yok.Mahalli idareler Grubu Öğretmenliği hakkında bilgisi olan var mı?Halen bu bölüm var mı? Atamalarda bile bu bölüm yok.

ahtunc, 4 ay önce - Alıntıya git

İkinci üniversite olarak kamu yönetimi bitirdim. Alan değişikliği başvurusu yapmak için Mebbis ilk girdiğimde branş kısmanda Adalet ve Mahalli İdareler Gurubu öğretmenliği olarak iki branş karşıma çıktı. Bende hangi alanda açık norm olduğunu bilmediğim için bugün başvuru yapmadım. Ancak akşam üzeri sisteme giriş yaptığımda alan değişikliği için Adalet branşı sisteme yansıyor. Mahalli idareler gurubu öğretmenliği gelmiyor. Bu branşın da ne olduğunu hiç bilmiyorum.

10 Aralık 2019 10:33

mdtsrm
Aday Memur
Kurum onayı alan var mı? Benim kurumda onay bekleyenlere görünmüyor
Toplam 364 mesaj
«78910111213141516171819

ANKET
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, koronavirüsle mücadelede Bilim Kurulunu yetkili kılmış olmasını;