Editörler : gubaz
15 Mart 2019 10:54

erdem120
Aday Memur

yeni birşeyler öğrenen var mı acaba arkadaşlar

17 Mart 2019 23:57

Rapapa
Aday Memur
arkadaşlar soruşturma hakkında bit sorum olacak bilenler yardımcı olabilir mi acaba? mit ve emniyet soruşturması aynı anda mi yapılıyor yoksa önce mit sonra emniyete mi geliyor belgeler?
20 Mart 2019 22:51

Rapapa
Aday Memur
arkadaşlar soruşturma hakkında bit sorum olacak bilenler yardımcı olabilir mi acaba? mit ve emniyet soruşturması aynı anda mi yapılıyor yoksa önce mit sonra emniyete mi geliyor belgeler?
Rapapa, 6 ay önce - Alıntıya git
+++
25 Mart 2019 12:42

Elm1nster
Aday Memur

İnsan kaynaklarına sordum , hala bir gelişme yok arkadaşlar.Kimsenin evrak işlemi tamamlanmamış.

25 Mart 2019 12:55

93hkrt
Aday Memur

Tmoya atanan arkadaşlar sizden işe başlayan yok mu daha

25 Mart 2019 13:06

Muhasebeci1625
Aday Memur

Tmoya atanan arkadaşlar sizden işe başlayan yok mu daha

93hkrt, 6 ay önce - Alıntıya git
tmoda baslayan var. hatta yarısı basladıda denebilir
25 Mart 2019 14:54

93hkrt
Aday Memur

2018/2 de çaykura atandım bizi de toplu işe başlatacaklar ama ne zaman belli değil işte herkes gibi bekliyoruz

26 Mart 2019 12:29

Elm1nster
Aday Memur

2018/2 de çaykura atandım bizi de toplu işe başlatacaklar ama ne zaman belli değil işte herkes gibi bekliyoruz

O bütün kurumlar için geçerli mi? Birinin güvenliği bitince önden başlatmıyorlar mı? Daha önce atanan arkadaşlar aynı anda mı başladı acaba MKE 'ye? Kurumdakilerde cevap vereblir mi bu soruya acaba.

26 Mart 2019 14:34

93hkrt
Aday Memur

Mke yi bilmiyorum ama çaykur kuruma atanan herkesi aynı gün işe başlatacak site duyurulara bakıyorum inşallah tez vakitte işe başlatırlar bizi

28 Mart 2019 15:57

Elm1nster
Aday Memur

Mke yi bilmiyorum ama çaykur kuruma atanan herkesi aynı gün işe başlatacak site duyurulara bakıyorum inşallah tez vakitte işe başlatırlar bizi

MKEK de öyleymiş , özelden cevap veren arkadaşlara da teşekkürler.

28 Mart 2019 16:14

fsinatra
Aday Memur

MKEK de öyleymiş , özelden cevap veren arkadaşlara da teşekkürler.

Elm1nster, 6 ay önce - Alıntıya git

bir önceki alımda sonuçlar geldikçe başlatılmış. bu alım için komisyon toplantısının sonucuna göre denmişti. yeni gelişme mi olmuş?

28 Mart 2019 17:08

Elm1nster
Aday Memur

bir önceki alımda sonuçlar geldikçe başlatılmış. bu alım için komisyon toplantısının sonucuna göre denmişti. yeni gelişme mi olmuş?

fsinatra, 6 ay önce - Alıntıya git

forumdan atılan mesaja göre konuştum . Bilmiyorum .

29 Mart 2019 08:11

ya-ye
Aday Memur

evet sonucu gelen başladı, komisyon toplantısının 2018/1 de olduğunu da söylediler farklı bişey yok

29 Mart 2019 12:47

Elm1nster
Aday Memur

Az önce krumda çalışan arkadaşla konuştum , toplu halde başlattıklarını söyledi...Benim kafam karıştı arkadaş...Herkes farklı birşey söylüyor:)

29 Mart 2019 12:57

fsinatra
Aday Memur

Az önce krumda çalışan arkadaşla konuştum , toplu halde başlattıklarını söyledi...Benim kafam karıştı arkadaş...Herkes farklı birşey söylüyor:)

Elm1nster, 6 ay önce - Alıntıya git

bir önceki alıma kadar toplu başlatılmış, 2018/1de sonuçlar geldikçe başlatılmış

03 Nisan 2019 13:17

Rapapa
Aday Memur
yeni bilgi alan varsa paylasabilir mi arkadaşlar? henüz mke 2018/2 de atanıp başlayan yok sanirim.
05 Nisan 2019 14:02

White river
Aday Memur
yeni bilgi alan varsa paylasabilir mi arkadaşlar? henüz mke 2018/2 de atanıp başlayan yok sanirim.

Bende bekiliyorum hocam ama bir gelişme yok sanırım

16 Nisan 2019 14:11

erdem120
Aday Memur

++

16 Nisan 2019 23:19

Elm1nster
Aday Memur

MKEK insan kaynaklarını tekrar aradım bugün. Hiçkimsenin daha güvenlik soruşturması gelmemiş , gelmeye başladıktan sonra karar vericeklermiş aynı anda başlatıp başlatmayacaklarına , geçen 2018 /1 de güvenlik soruşturmasını biten evrağı hazır olan başlamış , aynı anda başlatmamışlar....Komisyonun alacağı karara bağlıymış , yani henüz net değil nasıl göreve başlatacakları.

17 Nisan 2019 17:24

Larynn
Aday Memur

Ben de bugün aradım kurumu. Henüz gelen evrak olmamış. Gelen olursa çalışacağı birimleri belli olan kişilere tebligat göndereceğiz dediler. Dosyaları MSB'YE göndermişler. Bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı arkadaşlar, MSB'den sonra mı emniyete gidiyor evraklar ? Yoksa msb son aşama mı?

Toplam 99 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?