Editörler :
22 Nisan 2019 17:09

Rapapa
Aday Memur

Ben de bugün aradım kurumu. Henüz gelen evrak olmamış. Gelen olursa çalışacağı birimleri belli olan kişilere tebligat göndereceğiz dediler. Dosyaları MSB'YE göndermişler. Bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı arkadaşlar, MSB'den sonra mı emniyete gidiyor evraklar ? Yoksa msb son aşama mı?

Larynn, 2 ay önce - Alıntıya git
mke sorusturmalarini msb yapıyormuş. yani evraklar msb ye yollandı ve msb bitirince geri mke ye yollayacak. her türlü aşamada olabilir. sanırım en sona biz kalicaz henüz hiç kimsenin çağrılmadığı kurum kaldı mi bilmiyorum sahsen.
23 Nisan 2019 20:15

Larynn
Aday Memur
mke sorusturmalarini msb yapıyormuş. yani evraklar msb ye yollandı ve msb bitirince geri mke ye yollayacak. her türlü aşamada olabilir. sanırım en sona biz kalicaz henüz hiç kimsenin çağrılmadığı kurum kaldı mi bilmiyorum sahsen.
Rapapa, 2 ay önce - Alıntıya git

Anladım direk MSB yapıyor yani soruşturmayı, teşekkürler bilgi için. Evet, en sona biz kaldık muhtemelen. Ben de diğer kuruma atananlardan başlayanlar duydum çevremden.

29 Nisan 2019 14:33

Elm1nster
Aday Memur

Az önce aradım ik'yı , hala olumlu yada olumsuz sonuçlanan bir aday yokmuş, beklemeye devam...

29 Nisan 2019 14:55

Rapapa
Aday Memur

Az önce aradım ik'yı , hala olumlu yada olumsuz sonuçlanan bir aday yokmuş, beklemeye devam...

Elm1nster, 2 ay önce - Alıntıya git
bize zaten doğru düzgün bilgi de verilmiyor. msb de dosyalar bize gelmedi deniyor o kadar. beklemek bizim işimiz oldu artık.
29 Nisan 2019 15:24

erdem120
Aday Memur
bize zaten doğru düzgün bilgi de verilmiyor. msb de dosyalar bize gelmedi deniyor o kadar. beklemek bizim işimiz oldu artık.
Rapapa, 2 ay önce - Alıntıya git

nası yanı msb de dosyalar bıze gelmedı dıyor.E nerde bu dosyalar

03 Mayıs 2019 21:50

Elm1nster
Aday Memur

MKEK insan kaynaklarına göre henüz kimsenin yazışması , evrağı gelmemiş arkadaşlar , acaba güvenlik şubeye gidip güvenlik soruşturmasının bittiğini öğrenen var mı?

08 Mayıs 2019 10:04

White river
Aday Memur

MKEK insan kaynaklarına göre henüz kimsenin yazışması , evrağı gelmemiş arkadaşlar , acaba güvenlik şubeye gidip güvenlik soruşturmasının bittiğini öğrenen var mı?

Elm1nster, 2 ay önce - Alıntıya git

Güncel

08 Mayıs 2019 15:36

buraky111
Aday Memur

Arkadaşlar güvenlik soruşturma sonuçları ile ilgili bir gelişme var mı acaba ?

10 Mayıs 2019 09:41

buraky111
Aday Memur

Arkadaşlar güvenlik soruşturma sonuçları ile ilgili bir gelişme var mı acaba ?

buraky111, 1 ay önce - Alıntıya git

Herhalde bir gelişme yok, kimse bir şey yazmadığına göre :)

14 Mayıs 2019 13:11

buraky111
Aday Memur

+

14 Mayıs 2019 15:37

Rapapa
Aday Memur

Herhalde bir gelişme yok, kimse bir şey yazmadığına göre :)

buraky111, 1 ay önce - Alıntıya git
Ben cuma günü aramıştım kurumu gelişme yok henüz demişlerdi.
14 Mayıs 2019 16:01

buraky111
Aday Memur
Ben cuma günü aramıştım kurumu gelişme yok henüz demişlerdi.
Rapapa, 1 ay önce - Alıntıya git

Teşekkürler

16 Mayıs 2019 16:55

Elm1nster
Aday Memur

Selamlar , bugün gene sordum MKEK İnsan Kaynaklarına hala bir gelişme yok diyor , kimsenin evrağı yazışması gelmemiş. Beklemeye devam.

16 Mayıs 2019 17:09

Elm1nster
Aday Memur

Bugün itibarıyla 4 ayı tamamladık , hayırlı olsun...

16 Mayıs 2019 18:46

erdem120
Aday Memur

bayramdan sonraya kalıcak gibi görünüyor

16 Mayıs 2019 20:01

White river
Aday Memur

Bayramdan önce başlasak güzel olurdu, hayırlısı bakalım

16 Mayıs 2019 22:39

Troya Trak
Aday Memur

Bayramdan önce başlasak güzel olurdu, hayırlısı bakalım

White river, 1 ay önce - Alıntıya git
En geç Haziran ayında başlarız inşallah bizden önceki atamalara bakarak tahmin yürütürsek bayramdan önce mi yoksa sonra mı olacak???
17 Mayıs 2019 18:43

Elm1nster
Aday Memur
En geç Haziran ayında başlarız inşallah bizden önceki atamalara bakarak tahmin yürütürsek bayramdan önce mi yoksa sonra mı olacak???
Troya Trak, 1 ay önce - Alıntıya git

2017/2. atamadayla gelenler 6 ay beklemiş, , 2018/1dekiler 4 ay beklemiş, ben bizimki en fazla 4 ay sürer diye tahmin etttim ama seçim yada başka bir sebep yüzünden uzadı... İnşallah en geç 6ay olur ...

17 Mayıs 2019 20:49

buraky111
Aday Memur

2017/2. atamadayla gelenler 6 ay beklemiş, , 2018/1dekiler 4 ay beklemiş, ben bizimki en fazla 4 ay sürer diye tahmin etttim ama seçim yada başka bir sebep yüzünden uzadı... İnşallah en geç 6ay olur ...

Elm1nster, 1 ay önce - Alıntıya git

Bende en fazla 4 ay bekleriz diye tahmin ediyordum

23 Mayıs 2019 14:49

Elm1nster
Aday Memur

Bir iyi bir kötü haberm var arkadaşlar. MKEK İK 'ya göre atamalra başlamışlar ancak özellikle Ankara'da ikamet edenlerde emniyet ayağında sıkıntı varmış uzun sürüyormuş Ankara'da ikamet edenlerde başlayan yokmuş daha....Benim gibi Ankara'da ikamet edenler yani.

Toplam 81 mesaj

ANKET
Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın, ortak yayın öncesinde bir otelde, görüşmesini etik buluyor musunuz?