Editörler :
23 Mayıs 2019 14:52

erdem120
Aday Memur

Bende Ankaradayım benım dosyamda gelmemiş hocam

24 Mayıs 2019 03:29

primasos
Aday Memur

Bir iyi bir kötü haberm var arkadaşlar. MKEK İK 'ya göre atamalra başlamışlar ancak özellikle Ankara'da ikamet edenlerde emniyet ayağında sıkıntı varmış uzun sürüyormuş Ankara'da ikamet edenlerde başlayan yokmuş daha....Benim gibi Ankara'da ikamet edenler yani.

Elm1nster, 4 hafta önce - Alıntıya git

Buyuk sehirlerde yogunluktan dolayi gecikme olabiliyor, insallah kisa surede hallolur.

26 Mayıs 2019 16:30

Elm1nster
Aday Memur

Buyuk sehirlerde yogunluktan dolayi gecikme olabiliyor, insallah kisa surede hallolur.

primasos, 4 hafta önce - Alıntıya git

İnşallah:)

28 Mayıs 2019 12:04

White river
Aday Memur

Bende Ankaradayım benım dosyamda gelmemiş hocam

erdem120, 4 hafta önce - Alıntıya git

Bende Ankaradayim ve benim dosyamda gelmemiş, görünüşe göre beklemeye devam :)

29 Mayıs 2019 17:31

Elm1nster
Aday Memur

Güvenlik şubeye gittim durumu öğrenmek için. EGM ye gönderdiler, Güvenlik şube bakmıyormuş MKEK Personeline , EGM Bakıyormuş, EGM de Kapıdan içeri almadı bilgi vermiyoruz diyerek.Bayramdan Sonraya kaldı bizim iş...Hayırlı Bayramlar arkadaşlar:)....

29 Mayıs 2019 17:51

White river
Aday Memur

Güvenlik şubeye gittim durumu öğrenmek için. EGM ye gönderdiler, Güvenlik şube bakmıyormuş MKEK Personeline , EGM Bakıyormuş, EGM de Kapıdan içeri almadı bilgi vermiyoruz diyerek.Bayramdan Sonraya kaldı bizim iş...Hayırlı Bayramlar arkadaşlar:)....

Elm1nster, 3 hafta önce - Alıntıya git

Size de hayırlı bayramlar :) Ankara da oturup da güvenlik soruşturması biten var mi acaba

10 Haziran 2019 11:57

buraky111
Aday Memur

Ankara da oturup da güvenlik soruşturması sona eren oldu mu arkadaşlar

10 Haziran 2019 12:47

mukartal

Malesef hocam , o tek tek olcak bir şey değil , t gelenlerede bakmazlar sanırım biriktirirler

10 Haziran 2019 12:50

erdem120
Aday Memur

bugün arayan oldu mu acaba

10 Haziran 2019 13:21

buraky111
Aday Memur

Malesef hocam , o tek tek olcak bir şey değil , t gelenlerede bakmazlar sanırım biriktirirler

mukartal, 1 hafta önce - Alıntıya git

Anladım hocam, bir kısmının güvenlik soruşturma sonucu gelmiş herhalde bayramdan öncede, onun içinde Ankara da ikamet eden var miydi acaba diyerek merak ettim

10 Haziran 2019 14:04

kemalarikana
Aday Memur

Başlayanlar oldu.

11 Haziran 2019 10:34

primasos
Aday Memur

Başlayanlar oldu.

kemalarikana, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ankarada ikamet edenlerden mi oldu başlayan hocam ?

11 Haziran 2019 11:53

erdem120
Aday Memur

Ankarada ikamet edenlerden mi oldu başlayan hocam ?

primasos, 1 hafta önce - Alıntıya git

Dün aradım ben daha ses yok ankarada problem var dediler ikdaki arkadaşlar.Bugun arayan olduysa bilgi verirse sevinirim

13 Haziran 2019 16:34

Elm1nster
Aday Memur

Dün aradım ben daha ses yok ankarada problem var dediler ikdaki arkadaşlar.Bugun arayan olduysa bilgi verirse sevinirim

erdem120, 1 hafta önce - Alıntıya git

Dün aradım bir gelişme yok hocam Ankara ikamet edenler beklemede , öyle dedi İK en azından...5 ay oldu arkadaşlar.

13 Haziran 2019 17:18

buraky111
Aday Memur

Dün aradım bir gelişme yok hocam Ankara ikamet edenler beklemede , öyle dedi İK en azından...5 ay oldu arkadaşlar.

Elm1nster, 6 gün önce - Alıntıya git

2019/1 atama zamanı geldi neredeyse

18 Haziran 2019 12:22

buraky111
Aday Memur

Hala ses seda yok arkadaşlar, 6. aya doğru ilerliyoruz

Toplam 76 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?