Editörler : gubaz
20 Haziran 2019 17:48

CAMDALİO
Aday Memur

Ayrıca bende bugün Cimere yazdım hem kendimden hem bekleyen arkadaşlardan bahsettim. Yolladığım metin aşağıda:

Sayın Yetkili;

Ben ekte ekran görüntüsü yer alan 2018/2 kpss yerleştirme sonuçlarına göre MKE Kırıkkale iline bağlı kurumlarına memur olarak atanmış bulunmaktayım. Ekte göreceğiniz üzere 28 Aralık 2018 tarihi itibariyle atanmış olup son evrak teslim tarihi olan 16 Ocak 2019 tarihinden önce kuruma evraklarımı eksiksiz olarak teslim ettiş bulunmaktayım. 2018 Ekim ayında yayınlanan İçişleri Bakanlığı genelgesinde yer alan güvenlik soruşturması 60 iş gününü geçemez ibaresi tamamen yok sayılarak, 6 aya yakın süredir devam eden soruşturmamız bizleri ekonomik olarak çok zor durumda bırakmaktadır. Ben 29 yaşında ve 1 çocuk babası olarak Ailemin geçimini tek başıma sağlamaktayım. Bu sürecin daha fazla uzamaması ve ivedilikle sonuçlandırılması konusunda yardımlarınızı beklemekteyim. Gereğinin yapılmasını rica eder iyi çalışmalar dilerim.NOT: Benim gibi beklemekte olan 29 arkadaşımız daha bulunmaktadır. WhatsApp grubu aracılığıyla haberleştiğimiz için onlarında aynı sıkıntıları çektiğini belirtmek isterim.

21 Haziran 2019 21:12

Elm1nster
Aday Memur

Ayrıca bende bugün Cimere yazdım hem kendimden hem bekleyen arkadaşlardan bahsettim. Yolladığım metin aşağıda:

Sayın Yetkili;

Ben ekte ekran görüntüsü yer alan 2018/2 kpss yerleştirme sonuçlarına göre MKE Kırıkkale iline bağlı kurumlarına memur olarak atanmış bulunmaktayım. Ekte göreceğiniz üzere 28 Aralık 2018 tarihi itibariyle atanmış olup son evrak teslim tarihi olan 16 Ocak 2019 tarihinden önce kuruma evraklarımı eksiksiz olarak teslim ettiş bulunmaktayım. 2018 Ekim ayında yayınlanan İçişleri Bakanlığı genelgesinde yer alan güvenlik soruşturması 60 iş gününü geçemez ibaresi tamamen yok sayılarak, 6 aya yakın süredir devam eden soruşturmamız bizleri ekonomik olarak çok zor durumda bırakmaktadır. Ben 29 yaşında ve 1 çocuk babası olarak Ailemin geçimini tek başıma sağlamaktayım. Bu sürecin daha fazla uzamaması ve ivedilikle sonuçlandırılması konusunda yardımlarınızı beklemekteyim. Gereğinin yapılmasını rica eder iyi çalışmalar dilerim.NOT: Benim gibi beklemekte olan 29 arkadaşımız daha bulunmaktadır. WhatsApp grubu aracılığıyla haberleştiğimiz için onlarında aynı sıkıntıları çektiğini belirtmek isterim.

CAMDALİO, 3 ay önce - Alıntıya git

Bende sizin gibi cimere şikayette bulundum ayrıca bugun MKEK insan kaynakları şube müdürüyle konuştum ve güvenlik soruşturmaları ne durumda yapılıyor mu bi aksama varmı gibisinden yazılı olarak sorar mısnız dedim fakat yazılı olarak değil telefonla iletişim halinde olduğunu söyledi kendisi. Benim anladıgım kadarıyla sorun mkek ten cok MSB de. İnsan kaynaklarından yarı iyi niyetli yarı geçiştirici bi cevap aldım . Yazılı teyit almak istemdiler ama telefonla soruyorlarmış ancak yazılı bi belge gibi yaptırımı olmaz bence telefonla görüşmenin. İşin cok uzadığını düşünüyorlar onlarda.

22 Haziran 2019 20:47

kciy66
Aday Memur

Arkadaşlar MKE yı kazanıp Ankara'da ikamet edenler varsa bu watsap gurubuna gelsin

https://chat.whatsapp.com/EiAzltdc02iKX2wDnBl2kI

04 Temmuz 2019 12:32

ekonomistmemur
Aday Memur

Sali gunu aradim hala evraklar gelmedi dediler, sanirim beklemeye devam..

08 Temmuz 2019 16:40

ekonomistmemur
Aday Memur

+

08 Temmuz 2019 18:07

mukartal
Aday Memur

Arkadaşlar Mke ye gidildi ,

başlamayanların evrakları yeni başlatılmış bir 3-4 ay daha sürermiş , başlamayan varsa kendine iş bulsun. Haydi hayırlı beklemeler.

08 Temmuz 2019 19:01

buraky111
Aday Memur

başlamayanların evrakları yeni başlatılmış bir 3-4 ay daha sürermiş , başlamayan varsa kendine iş bulsun. Haydi hayırlı beklemeler.

mukartal, 3 ay önce - Alıntıya git

Başlamayanlarin evraklarinin yeni başlatılma sebebi ne acaba, öğrenebildiniz mi hocam mke' den

08 Temmuz 2019 21:54

Elm1nster
Aday Memur

mukartal, 3 ay önce - Alıntıya git

4ay sürer diye süre veren kim acaba?

08 Temmuz 2019 21:55

Elm1nster
Aday Memur

Arkadaşlar MKE yı kazanıp Ankara'da ikamet edenler varsa bu watsap gurubuna gelsin

https://chat.whatsapp.com/EiAzltdc02iKX2wDnBl2kI

kciy66, 3 ay önce - Alıntıya git

yanlız ankaralılar değil ataması hala yapılmayan diğer arkadaşlarda gelsin

11 Temmuz 2019 13:20

Troya Trak
Aday Memur
Son durum nedir arkadaşlar bilgi alan var mı?
11 Temmuz 2019 14:28

kimmuhhh
Kapalı
Merhaba arkadaşlar sizler geçen tercihlerde mke'ye atanmışsınız hayırlı olsun şimdi bu 2019/1 tercihlerinde ben de mke ankara merkezi yazmayı düşünüyorum kimya mühendisiyim aranızda bilgisi olan var mı merkez binadaki işleyiş hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim
11 Temmuz 2019 21:53

aga5110
Aday Memur
Merhaba arkadaşlar sizler geçen tercihlerde mke'ye atanmışsınız hayırlı olsun şimdi bu 2019/1 tercihlerinde ben de mke ankara merkezi yazmayı düşünüyorum kimya mühendisiyim aranızda bilgisi olan var mı merkez binadaki işleyiş hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim
kimmuhhh, 2 ay önce - Alıntıya git

İnan akşam akşam güldüm nereden çıkarttın merkez bina işleyişini FABRİKALARA gelirsin tanışırız 5 fabrikada Ankara merkez bilgin olsun. Ankara, merkez binadan ibaret değil.

11 Temmuz 2019 23:47

kimmuhhh
Kapalı

İnan akşam akşam güldüm nereden çıkarttın merkez bina işleyişini FABRİKALARA gelirsin tanışırız 5 fabrikada Ankara merkez bilgin olsun. Ankara, merkez binadan ibaret değil.

aga5110, 2 ay önce - Alıntıya git
Valla sen de beni güldürdün şimdi gerçekten yalan yanlış yorumlarına inanıp da kadroyu yazmaktan vaz mı geçeceğim sanıyosun :D
12 Temmuz 2019 14:08

ekonomistmemur
Aday Memur

hocam işin kötü tarafı bizler 2018/2 ile ocak ayında atandık lakin göreve başlayamadık daha soruşturma sebebiyle, detaylı bir bilgi vermek çok olası değil.

12 Temmuz 2019 14:46

kimmuhhh
Kapalı

hocam işin kötü tarafı bizler 2018/2 ile ocak ayında atandık lakin göreve başlayamadık daha soruşturma sebebiyle, detaylı bir bilgi vermek çok olası değil.

ekonomistmemur, 2 ay önce - Alıntıya git
Doğrudur benim mke ye 2016 da atanan bir tanıdığımın soruşturması 1 buçuk yıl sürmüştü ama sabrın sonu selamettir yapacak birşey yok siz de başlarsınız hayırlısıyla yakında inşallah
12 Temmuz 2019 18:25

buraky111
Aday Memur
Doğrudur benim mke ye 2016 da atanan bir tanıdığımın soruşturması 1 buçuk yıl sürmüştü ama sabrın sonu selamettir yapacak birşey yok siz de başlarsınız hayırlısıyla yakında inşallah

Yok artık, bir buçuk yıl mi ???

12 Temmuz 2019 19:13

kimmuhhh
Kapalı

Yok artık, bir buçuk yıl mi ???

buraky111, 2 ay önce - Alıntıya git
Evet ama o sene 15 temmuz olaylarından dolayı herkesin çok uzamıştı
14 Temmuz 2019 15:28

gençmühendis1111
Aday Memur

evrakları teslim ederken 3 isim veriyormuşsunuz doğru mu

02 Ağustos 2019 09:05

yesil1903
Aday Memur

Arkadaşlar dosyalarınız Fabrikalara gönderilmiş.İki hafta içinde göreve başlama yazınnız adresinize gelir büyük ihtimalle.Herkese hayırlı olsun.

Toplam 99 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?