Editörler : Lanet
«47484950515253545556575859

aslankocero
Memur
26 Kasım 2019 15:18

2018 Hazin ayından bu yana uğraştığım Kurum değişikliği için artık umudumu kesmişken tesadüfen geçen hafta öylesine gittiğim kurumdan onay aldım. Yazılar yazıldı muvafakat verildi. Atama bekleniyor. Sular idaresi - Üniversite

Herkesin gönlüne hayırlısı olsun.

Bir söz vardır.

Zamanı gelince olur, vakti tamamlanınca geçer,sabredersen değer.

Ama evvela kısmet,evvela Kader

emrh53
Aday Memur
26 Kasım 2019 20:01

hayırlı olsun

aslankocero, 4 yıl önce

2018 Hazin ayından bu yana uğraştığım Kurum değişikliği için artık umudumu kesmişken tesadüfen geçen hafta öylesine gittiğim kurumdan onay aldım. Yazılar yazıldı muvafakat verildi. Atama bekleniyor. Sular idaresi - Üniversite

Bir söz vardır.

eylul_kimya
Daire Başkanı
27 Kasım 2019 08:38

hayırlı olsun, darısı bize...

jaryum
Aday Memur
27 Kasım 2019 11:04

Hayırlı olsun kardeş hangi ildeki üniversiteye geçtiniz bende 2 yıldır uğraşıyorum en son yıl başında olabilir dediler

aslankocero, 4 yıl önce

Bir söz vardır.

hsnd
Başbakan Müsteşarı
27 Kasım 2019 11:41

Sizinle benim benzer olmuş hocam. Benimki de hemen hemen aynı şekilde oldu. Nasipte varsa vakti zamanı ne zamansa oluyor demek ki. Hayırlısı olsun.

aslankocero, 4 yıl önce

Bir söz vardır.

kgulle
Aday Memur
27 Kasım 2019 22:01

hayırlı olsun hocam

aslankocero
Memur
28 Kasım 2019 09:10

Herkese çok teşekkürler. Darısı bu sancılı süreçte tayine ihtiyacı olan arkadaşlara

NAKILCI
Memur
28 Kasım 2019 09:23

umudunu kesenler +1 :(

recklesslife
Memur
28 Kasım 2019 09:29

Bana da söz verildi. Rektörle görüştüm. Her şey tamam yazını yazacağız dediler. Yıl sonu geldi diye aradım bilgi almak için, rektör kadroyu kullandı dediler. Hedef 2020.

hsnd
Başbakan Müsteşarı
28 Kasım 2019 10:03

"Hatırlı" biri girmiştir araya hocam. Keşke sıkı takip edip peşini bırakmasaydınız. Ben neredeyse her gün bilgi almaya çalışarak bıktırmıştım artık. Hayırlısı olsun siz de çok uğraşanlardansınız inşallah 2020'de halledersiniz.

recklesslife, 4 yıl önce

Bana da söz verildi. Rektörle görüştüm. Her şey tamam yazını yazacağız dediler. Yıl sonu geldi diye aradım bilgi almak için, rektör kadroyu kullandı dediler. Hedef 2020.

jaryum
Aday Memur
02 Aralık 2019 17:15

Arkadaşlar 2020 yılı için naklen atama kontenjanları ne zaman açıklanır Cumhurbaşkanlığıyla iletişim

trust.111
Kapalı
02 Aralık 2019 23:04

Geçen yıl geç açıklanmıştı bayağı

jaryum, 4 yıl önce

Arkadaşlar 2020 yılı için naklen atama kontenjanları ne zaman açıklanır Cumhurbaşkanlığıyla iletişim

hsnd
Başbakan Müsteşarı
02 Aralık 2019 23:49

İlk kadrolar Şubat gibi açıklanır büyük ihtimalle.
jaryum, 4 yıl önce

Eser001
Aday Memur
03 Aralık 2019 10:37

Hayırlı olsun. Darısı biz bekleyenlere inşallah...

aslankocero, 4 yıl önce

Bir söz vardır.

aslankocero
Memur
03 Aralık 2019 13:39

iyi dileklerini ileten tüm arkadaşlara teşekkür ederim. İnşallah herkes bir an önce istediği şehre kurum değişikliğini yaparak gider. Çok zor bir süreç, insanı çok yoruyor

jaryum
Aday Memur
03 Aralık 2019 16:22

İnşallah ama kadrolar az geldiği için refaranslar yarışıyor kimisine olur hemen yaparız diyorlar yapmıyorlar buna da şahit oldum rektör 1 haftaya yazısı çıksın dediği kişi bile 2 aydır bekliyor cumhurbaşkanlığı yayınlayınca kadrolar biraz gecikiyor sanki cimerden yazmak lazım yılbaşından sonra bir an önce açıklansın diye

aslankocero, 4 yıl önce

iyi dileklerini ileten tüm arkadaşlara teşekkür ederim. İnşallah herkes bir an önce istediği şehre kurum değişikliğini yaparak gider. Çok zor bir süreç, insanı çok yoruyor

jaryum
Aday Memur
03 Aralık 2019 16:24

Konuyu takip eden arkadaşlara bir önerim var CİMER den yüklenelim yazalım en azından süreç hızlanır

35goztepe
Aday Memur
04 Aralık 2019 14:14

Cimer ve Memurlar Net sesimizi duyurmamız lazım. Ailemizden, eşimizden ve memleketimizden uzak da nereye kadar çalışacağız. 657 bağlı üniversite idari personelini olarak yıllardır çekmediğimiz sıkıntı kalmadı. Rektörler, bizleri insan yerine bile koymuyor. Kendi tanıdığını ve torpili olanı bir gün de gönderiyor. İnsanlığınız yok mu sizin yetkililer ? Bugün susanlar, yarın sizlere sonra atanan evlatlarınıza sıra gelecek. Bunun bir son bulması lazım . Üniversitelere Tayin Yönetmeliği şarttır.

haziran22
Aday Memur
05 Aralık 2019 15:26

daha önce benimde aklıma cimerden yazmak geldi ama cimerden yazınca bi etkisi olur mu doğru olur mu bilmiyorum.

jaryum, 4 yıl önce

Konuyu takip eden arkadaşlara bir önerim var CİMER den yüklenelim yazalım en azından süreç hızlanır

Toplam 1167 mesaj
«47484950515253545556575859

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi