Editörler :
«45464748495051525354555657
05 Aralık 2019 16:37

recklesslife
Memur
Son bir umut sene bitmeden 3 kuruma dilekçe yolladım.
05 Aralık 2019 16:45

oguzhan.yılmaz
Aday Memur

Her zaman bir umut vardır...senin için hayırlısı umarım olur

05 Aralık 2019 23:11

jaryum
Aday Memur

bence etkili olur çok talep olursa değerlendirirler

10 Aralık 2019 13:57

NAKILCI
Aday Memur

bir kurumda nakil mülakatına katıldım. hadi hayırlısı olsun. el altından almayıp mülakat yapmaları. gerçekten alınacak kişiyi tanımaya çalışmaları hala bir yerlerde umut olduğunu hatırlattı bana. olumlu sonuçlanırsa burada kurumuda açıklayacam. herkese bol şans

10 Aralık 2019 14:02

trust.111
Şube Müdürü

bir kurumda nakil mülakatına katıldım. hadi hayırlısı olsun. el altından almayıp mülakat yapmaları. gerçekten alınacak kişiyi tanımaya çalışmaları hala bir yerlerde umut olduğunu hatırlattı bana. olumlu sonuçlanırsa burada kurumuda açıklayacam. herkese bol şans

NAKILCI, 4 gün önce - Alıntıya git

Harika haber, bu durum gerçekten personele de ihtiyaçları olduğunu gösteriyor. Samimi bir ihtiyaç yani.

10 Aralık 2019 14:52

hsnd
Müsteşar Yardımcısı

Hangi kurum hocam bu? İlk defa böyle bir şey duydum güzel bir uygulama olmuş. İnşallah olur hayırlısı ile.

10 Aralık 2019 15:05

kgulle
Aday Memur

Şaşırdık hocam acıkcası. Bakanlık mı?

10 Aralık 2019 15:44

aslankocero
Aday Memur

Bende ocak ayı başında nakil için mülakata çağrılmıştım ama çağrılan çoktu, faydası olmadı :)

inşallah sizinki olur

10 Aralık 2019 16:12

kgulle
Aday Memur

Bende ocak ayı başında nakil için mülakata çağrılmıştım ama çağrılan çoktu, faydası olmadı :)

inşallah sizinki olur

aslankocero, 4 gün önce - Alıntıya git

Siz hangi kuruma cagrıldınız hocam,

10 Aralık 2019 16:17

aslankocero
Aday Memur

Siz hangi kuruma cagrıldınız hocam,

kgulle, 4 gün önce - Alıntıya git

Yeni kurulan üniversite idi

10 Aralık 2019 16:20

aslankocero
Aday Memur

2 senelik süreçte gitmek istediğim şehrin tüm bakanlık teşkilatlarına, tüm belediyelerine, üniversitelerin hepsine başvuru yapmıştım. Çekmecem hep olumsuz cevaplarla dolu. Bir dosya çıktı :)

Bu süreç çok zor gerçekten

10 Aralık 2019 16:24

kgulle
Aday Memur

2 senelik süreçte gitmek istediğim şehrin tüm bakanlık teşkilatlarına, tüm belediyelerine, üniversitelerin hepsine başvuru yapmıştım. Çekmecem hep olumsuz cevaplarla dolu. Bir dosya çıktı :)

Bu süreç çok zor gerçekten

Hayırlı olsun hocam :)

al benden de o kadar ama hala o bir soya çıkmadı bende :(

11 Aralık 2019 09:19

NAKILCI
Aday Memur

Şaşırdık hocam acıkcası. Bakanlık mı?

kgulle, 4 gün önce - Alıntıya git

bakanlık değil hocam universite

11 Aralık 2019 09:21

NAKILCI
Aday Memur

inşallah sizinki olur

hocam olsa da olmasa da el altından adam almayıp . tenezul edip bizleri kurumun en ust yetkilisi mulakat ediyorsa . bu benim için kaybetsemde güzel bir şey. keşke her kurum bole yapsa. mesele kazanp kazanmamak değil ortadaki durum. kazananlarda sonuçta nakile ihtiyacı olan kişiler olucak. herkes neden gelmek istediğini ne iş yaptığını vs anlattı zaten uzunuzun

11 Aralık 2019 09:53

jaryum
Aday Memur

hocam olsa da olmasa da el altından adam almayıp . tenezul edip bizleri kurumun en ust yetkilisi mulakat ediyorsa . bu benim için kaybetsemde güzel bir şey. keşke her kurum bole yapsa. mesele kazanp kazanmamak değil ortadaki durum. kazananlarda sonuçta nakile ihtiyacı olan kişiler olucak. herkes neden gelmek istediğini ne iş yaptığını vs anlattı zaten uzunuzun

NAKILCI, 3 gün önce - Alıntıya git

hangi üniversitede girdiniz mülakata ben izmirde bir üniversitede girdim sizde mi orada girdiniz ?

12 Aralık 2019 15:41

fatihg1
Aday Memur

hangi üniversitede girdiniz mülakata ben izmirde bir üniversitede girdim sizde mi orada girdiniz ?

jaryum, 3 gün önce - Alıntıya git

İzmire ben de gittim bırak mülakatı cevap bile vermediler hatta bize sağlık memuru lazım diğeri lazım olmuyor dediler. Ama yeni kurulan üniversitelerde daha yüksek şans olacağını düşünüyorum...

13 Aralık 2019 16:20

bakacakmustafa46
Aday Memur
kurumlar posta yoluyla başvuru kabul ediyorlarmi yoksa şahsen gidip başvuru yapmakmi gerekiyor.
13 Aralık 2019 16:52

hsnd
Müsteşar Yardımcısı
kurumlar posta yoluyla başvuru kabul ediyorlarmi yoksa şahsen gidip başvuru yapmakmi gerekiyor.
bakacakmustafa46, Dün - Alıntıya git

Dilekçenizi posta ile gönderebilirsiniz işleme alırlar. Ancak görüşme yapmadan çok dikkate alıp kabul edeceklerini sanmam ki çoğu zaman gidip görüştüğünüzde bile kadromuz yok deyip olumsuz cevap veriyorlar.

13 Aralık 2019 17:17

bakacakmustafa46
Aday Memur

Dilekçenizi posta ile gönderebilirsiniz işleme alırlar. Ancak görüşme yapmadan çok dikkate alıp kabul edeceklerini sanmam ki çoğu zaman gidip görüştüğünüzde bile kadromuz yok deyip olumsuz cevap veriyorlar.

hsnd, Dün - Alıntıya git
tesekurler
Toplam 1139 mesaj
«45464748495051525354555657

ANKET
Milletvekillerinin, araçlarına çakar takmalarını doğru buluyor musunuz?