Editörler : hopaliSafak Vaktii
01 Şubat 2019 17:42

dikkatli
Aday Memur

Hocam formasyonlu puanım 75, ilk 3 Ankara sonrası İstanbul benim, öncelik dolayısıyla Ankara Çankaya olacağını ümit ediyorum :) sizler?

KenanKomutan7, 6 ay önce - Alıntıya git

Arkadaşlar hepimize hayırlı uğurlu olsun. 8 kişi tercih ettiğine göre hepimiz atandık anlamına gelir. Tebrik ediyorum.

Benim öncelikli tercihlerim Ankara oldu çünkü eşim Ankaralı biz Düzce'de yaşıyoruz. Orası da memleketimiz yani.

01 Şubat 2019 17:46

exhumer
Aday Memur

Formasyonsuz 75 puan benim. İlk tercihim pendik, devamında ankarayı yazdım ben de

01 Şubat 2019 18:54

Mrvooz

Benimde puanım 74 fornasyonsuzum ilk tercihim Ankara oldu

01 Şubat 2019 19:07

dikkatli
Aday Memur

Ah hocam hatırlatma o 1 haftalık tercih süresi boyunca SHUİ olmadığı için en az 10 kere dilekçe verdim cimere yazdım mebden tanıdığım arkadaşlar aracılığıyla söylettim okullarda konuştum neler neler, son 5 saat değil ama 1 gün önce açtırabildik çok şükür bi şekilde :)

Doğru ayrıca formasyonum var Akdeniz Üniversitesinden ve puanım 75, ayrıca Antalyada ikamet ediyorum, burda bi sivil havacılık lisesi var ama uçak bakım malesef :)

KenanKomutan7, 6 ay önce - Alıntıya git

hocam senin ilk tercihin neresi acaba

01 Şubat 2019 19:09

dikkatli
Aday Memur

Selamlar,

Hocam okul çevresi hakkında bilgi verebilir misin? Okula yürüme mesafesinde (5-15 dk.) ev tutma imkanımız olur mu? Oralarda yaşam ucuz mu pahalı mı ne durumda? ulaşım imkanları vs.

candidateofficer, 6 ay önce - Alıntıya git

ilk tercihiniz istanbul mu hocam

01 Şubat 2019 19:34

dikkatli
Aday Memur

sizin puan kaç acaba

dikkatli, 6 ay önce - Alıntıya git

peki ilk tercih neresi hocam

01 Şubat 2019 19:42

dikkatli
Aday Memur

Selamlar,

Hocam okul çevresi hakkında bilgi verebilir misin? Okula yürüme mesafesinde (5-15 dk.) ev tutma imkanımız olur mu? Oralarda yaşam ucuz mu pahalı mı ne durumda? ulaşım imkanları vs.

candidateofficer, 6 ay önce - Alıntıya git

hocam kusura bakmayın siz ilk tercih nereyi yazdınız

02 Şubat 2019 00:02

candidateofficer
Aday Memur

hocam kusura bakmayın siz ilk tercih nereyi yazdınız

dikkatli, 6 ay önce - Alıntıya git

Avcılar, Pendik ve Bağcılar ilk üç tercih.

03 Şubat 2019 13:34

dikkatli
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba,

Bence bir an evvel WhatsApp grubu kurmalıyız. Yarın bir gün zümre olacağız birbirimize çok ihtiyacımız olacak malum bölümden atanan bugüne kadar sadece bir kişi var. Hem bilgilerimizi paylaşmak adına bir platform da oluşturmuş oluruz. Bölümlerin ilk atanmış öğretmenleri olacağız dolayısıyla bu bölümleri aslında biz kuracağız birbirimize gerçekten çok ihtiyacımız olacak. Özelden telefon numaralarınızı isminizle birlikte gönderirseniz ben WhatsApp grubunu kurabilirim.

İyi günler.

26 Mart 2019 12:10

karaman55
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar hepinize hayırlı olsun. Ben formasyon gerektiğini zannediyordum o yüzen başvurmadım malesef.

Anladığım kadarıyla formasyon olması bir avantaj. Formasyonu hangi üniler açıyor ?

Bir de kpss de siz de sadece gy gk kısmına girdiniz değil mi eğitim bilimleri falan yok ??

cevaplayan olursa sevinirim arkadaşlar bol şans.

26 Mart 2019 23:23

exhumer
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar hepinize hayırlı olsun. Ben formasyon gerektiğini zannediyordum o yüzen başvurmadım malesef.

Anladığım kadarıyla formasyon olması bir avantaj. Formasyonu hangi üniler açıyor ?

Bir de kpss de siz de sadece gy gk kısmına girdiniz değil mi eğitim bilimleri falan yok ??

cevaplayan olursa sevinirim arkadaşlar bol şans.

karaman55, 4 ay önce - Alıntıya git

Merhaba, formasyonu olanlar öncelikli atanıyor. GY GK'nın yanında eğitim bilimlerine de girmeniz gerekiyor, yoksa başvurunuz için gereken puan türü hesaplanmıyor.

27 Mart 2019 00:13

4545 aslan
Aday Memur

Ararkadaşlar ben sınava girmedim ama formasyon bugün aldım sizce 2020 şubat ayındaki atama yeni sistem mi olur yoksa yine formasyon lü mu olur bilen varsa

27 Mart 2019 09:33

karaman55
Aday Memur

Merhaba, formasyonu olanlar öncelikli atanıyor. GY GK'nın yanında eğitim bilimlerine de girmeniz gerekiyor, yoksa başvurunuz için gereken puan türü hesaplanmıyor.

exhumer, 4 ay önce - Alıntıya git
Anladım teşekkür ederim
25 Haziran 2019 16:56

romero38
Aday Memur

merhaba arkadaşlar umarım göreve başlamış mutlusunuzdur öncelikle kendimi tanıtayım ben havacılık mezunu 2018 kpss gk-gy ye girdim keşke eğitime de girseydim atanırdım sanırsam 3 kişilik bir boş kontenjan kalmış bu sene 2019 gk-gy eğitim sınavına kaydımı yaptırdım belki şansıma açılırsa başvuru yapabileyim diye sizlere sorum şu formasyon artık verilmiyor kalktı diye duyumlar aldım hiç araştırmadım o yüzden başvurmadım bu sene açılırsa kaç kişilık kontenjan açılır gittiğiniz yerlerde öğretmenlikte nelerle karşılaştınız neler yapıyorsunuz kısaca bahsedebilir misiniz

Toplam 54 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?