Editörler :
03 Ocak 2019 11:45   

Büyükşehir belediyesi memur maaşı

merhabalar büyükşehir belediyesinde ki memur maaşları ne kadar acaba ? ayrıca İlçe belediyelerde maaş ne kadar bilen varsa yanıtlarsa sevinirim.

03 Ocak 2019 14:02

fel051
Aday Memur
kimse bu konuda cevp yazmıyor galiba.Ben Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde BASKİ'ye atandım.Bekar ve önlisans mezunu maaşı ne kadar oluyor? ayrıca SDS olayı var.
03 Ocak 2019 16:16

gokyuzuyildiz
Kapalı

hangi büyükşehir belediyesi?

hangi memur kadrosu?

hangi birim?

şimdi ben sana bi soru sorayım. kıyafet almak istiyorum kaç para?

senin sorun bunun gibi...

03 Ocak 2019 17:48

fel051
Aday Memur

hangi büyükşehir belediyesi?

hangi memur kadrosu?

hangi birim?

şimdi ben sana bi soru sorayım. kıyafet almak istiyorum kaç para?

senin sorun bunun gibi...

gokyuzuyildiz, 8 ay önce - Alıntıya git
şöyle diyim:Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde BASKİ'de çalışan 657 mad. ile kadrolu önlisans mezunu düz memur bekar olarak maaşı ne kadardır? ve sds miktarı nedir kardeşim?
03 Ocak 2019 17:55

yvA520
Aday Memur
şöyle diyim:Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde BASKİ'de çalışan 657 mad. ile kadrolu önlisans mezunu düz memur bekar olarak maaşı ne kadardır? ve sds miktarı nedir kardeşim?
fel051, 8 ay önce - Alıntıya git
memurlar.net'in maaş hesaplama robotu var , orada aynen bu bilgileri girdiğinde 2019 zamlı maaşını üç aşağı beş yukarı öğrenebilirsin kardeşim . burda ki kimse sana net birşey diyemez
04 Ocak 2019 08:19

fel051
Aday Memur
memurlar.net'in maaş hesaplama robotu var , orada aynen bu bilgileri girdiğinde 2019 zamlı maaşını üç aşağı beş yukarı öğrenebilirsin kardeşim . burda ki kimse sana net birşey diyemez
yvA520, 8 ay önce - Alıntıya git
onu biliyoruz fakat söz konusu mahalli idarelerde maaş farkı olabiliyor.O yüzden bilgi almak istedik.
23 Mayıs 2019 18:22

34Merkez
Yasaklı
BELEDIYE DE MAAŞ I NAPCAN. BELEDIYEDE ÇALIŞIP AÇ GEZE NI GÖRDÜNMÜ.. DEVLETIN MALI DENIZ....
24 Mayıs 2019 08:23

eh be yani ne ala
Aday Memur

335 gün kesintisiz aranma ve özel hayat ihlali.sen busun

Toplam 7 mesaj

ANKET
İşçilere yönelik toplu iş sözleşmesinde anlaşma sağlandı. Nasıl buldunuz?