Editörler :
03 Ocak 2019 14:04   

İşkur hasta karşılama ve yönlendirme alimi

Arkadaşlar bugün haberim oldu yarın ise son gun... puanim 87 acaba daha iyi alımlar olur mu ya da bu nasıl bı iş bilgisi olan lütfen yardımcı olabilir mii bu arada alım daimi ancak maaşları hakkında da bilgim yok ve bursaliyim Alim hangi ilçeye de Ilıcalı o da belli degill

04 Ocak 2019 13:02

hkync
Aday Memur
Başvuru yaptım ama karşılama ve yönlendirme görevlisi ne demek olduğunu bende anlamadım
05 Ocak 2019 21:23

mucizi
Aday Memur

maaşı sanırım 2200 lira olcakmış asgari ücretten b,raz fazla, puanınız çok iyi ilerde kendi bölümünüzden yada başka sözleşmeli alımlardan illa başvuru yapabilirsiniz...iş hastaneye gelen hasta kaydı yapmak oluyor ya hastahanelerde acillerde vs kayıt öyle bir iş..kestelde şubatta bir hastahane açılacak oraya yönlendirme olabilir..başvuru yaptınız mı

05 Ocak 2019 21:25

mucizi
Aday Memur
Başvuru yaptım ama karşılama ve yönlendirme görevlisi ne demek olduğunu bende anlamadım
hkync, 2 hafta önce - Alıntıya git

hasta kayıt elemanı, hangi il sizin

06 Ocak 2019 21:12

Merveicn
Aday Memur

Ben bursaliyim , başvuru yapmadım son anda vazgectmm

07 Ocak 2019 09:21

hkync
Aday Memur

hasta kayıt elemanı, hangi il sizin

mucizi, 2 hafta önce - Alıntıya git
Ankara için başvuru yaptım ama maaş o kadarsa gerçekten çok düşük
07 Ocak 2019 09:22

hkync
Aday Memur

Ben bursaliyim , başvuru yapmadım son anda vazgectmm

Merveicn, 2 hafta önce - Alıntıya git
Siz önlisans mı lisans mezunumusunuz
07 Ocak 2019 16:36

Merveicn
Aday Memur

Lisans mezunuym

09 Ocak 2019 16:26

cbntuba
Kapalı

Arkadaşlar merhaba. Işkur listeleri açıklanmış. Adım nihali listede yazıyor. Istanbul hasta karşılama benimde. 17.sıradayım. bundan sonra ki aşama nasıl olur fikriniz var mı? Maaş 2200 diyorlar çok az değil mi:( merkezi atamalarda puanım yetersiz kaldı başa gelen çekilir artık:(

09 Ocak 2019 16:36

biyokerem
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba. Işkur listeleri açıklanmış. Adım nihali listede yazıyor. Istanbul hasta karşılama benimde. 17.sıradayım. bundan sonra ki aşama nasıl olur fikriniz var mı? Maaş 2200 diyorlar çok az değil mi:( merkezi atamalarda puanım yetersiz kaldı başa gelen çekilir artık:(

cbntuba, 2 hafta önce - Alıntıya git
kaç kişi var listede ve kaç kişi alınacak
09 Ocak 2019 16:41

Maxxm.sdj
Memur
tibbi sekreterler mi basvurabiliyor
09 Ocak 2019 17:52

cbntuba
Kapalı
kaç kişi var listede ve kaç kişi alınacak
biyokerem, 2 hafta önce - Alıntıya git

157 kişi alınacak ben 17.sıradayım

09 Ocak 2019 18:34

Hannibalın Kuzusu
Aday Memur

Listede kaç kişi var? Bildiğim kadarıyla daha mülakata gireceksiniz
10 Ocak 2019 14:46

cbntuba
Kapalı
Listede kaç kişi var? Bildiğim kadarıyla daha mülakata gireceksiniz
Hannibalın Kuzusu, 2 hafta önce - Alıntıya git

Normalde 157 kişi alınacak ama 4 katını mı ne mülakata çağıracaklarmış o yüzden 300 e yakın kişi var bende 17.sıradayım..

Nihai listeden başka bir şeyde açıklanmadı belge mi götüreceğiz vs hiçbir fikrim olmadığı için foruma yazim dedim

10 Ocak 2019 15:59

Hannibalın Kuzusu
Aday Memur

Normalde 157 kişi alınacak ama 4 katını mı ne mülakata çağıracaklarmış o yüzden 300 e yakın kişi var bende 17.sıradayım..

Nihai listeden başka bir şeyde açıklanmadı belge mi götüreceğiz vs hiçbir fikrim olmadığı için foruma yazim dedim

Basvurduğunuz ilin il sağlık Müdürlüğünün internet sitesini takip etmeniz gerekiyor bildiğim kadarıyla
10 Ocak 2019 22:35

byigit
Aday Memur

maaş hakkında net bilgisi olan var mı 2200 uydurma gibi

Toplam 15 mesaj