Editörler : smtvs
03 Ocak 2019 17:16   

Mühendislerin iş müfettiş yardımcılığı alımlarında hangi kpss puan türü dikkate alınıyor

Arkadaşlaar merhaba kimya mühendisiyim ve iş sağlığı ve güvenliği yönünden iş müfettiş yardımcılığı için sınava hazırlanmak istiyorum. Ancak çsgb ya da sağlık bakanlığı müfettiş yardımcılığı için hangi puan türüne hazırlanmalıyım, hangi sınavlara girmeliyim? internette bununla ilgili çok fazla bilgi var ancak puan türleri değişiyor sürekli. Bazı sitelerde p42 p13 p12 diyor bazılarında sadece p3 yeteri diyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

05 Ocak 2019 19:51

southampton
Aday Memur

Alım olmuyor ki kaç senedir ??

07 Ocak 2019 20:01

arzuchem
Aday Memur

2017'de işin yürütümü yönünden alım olmuş sanırım ama uzun süredir isg yönünden alım yapılmamış. Bu sene a sınıfı isg uzmanı bir eğitmen sınavlara hazırlanmamı tavsiye etti o nedenle sordum bilgi bulamıyorum bu konuda

08 Ocak 2019 13:02

fd1453
Aday Memur
artık mühendislerin a grubu olan uzman müfettiş gibi kadroların alımlarında sadece p1 p2 p3 puanları istenecek
14 Ocak 2019 21:49

arzuchem
Aday Memur

teşekkür ettim o zaman gy gk yetiyor

22 Ocak 2019 01:21

Terebellum
Kapalı

teşekkür ettim o zaman gy gk yetiyor

arzuchem, 9 ay önce - Alıntıya git
gk gy yabanci dil. keske hukuku cikarmasalardi. hukuk temeli olmayan mufettis mi olur? siz yine de a grubundan hukuk isaretlemesi yapin. garanti olsun. ne zaman ne olacagi belli olmaz bu bakanlikta. amerikan SAT puani bile isteyebilirler. (ironi)
24 Ocak 2019 15:04

arzuchem
Aday Memur

açıkçası ben de o yüzden bu konuyu açtım çünkü bazı sitelerde istatik sınavına bile girilmesi gereki

30 Ocak 2019 03:07

rainman1
Aday Memur
artık mühendislerin a grubu olan uzman müfettiş gibi kadroların alımlarında sadece p1 p2 p3 puanları istenecek
fd1453, 9 ay önce - Alıntıya git

Bilgi kesin mi hocam ?

Ben inşaat mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Forumda yeniyim. Bu kpss a işi baya karışık. internetten araştırıyorum ama kafam çorba oldu afedersiniz.

Nereden başlamalıyım. İsteğim Çevre bakanlığına müfettiş yrd olarak ya da İller bankasına müfettiş yrd olarak atanmak.

Bir de kpss b de de p3 var kpss a da da. Aynı tesler değil mi neden farklı tam anlayamadım.

Hayırlı akşamlar

30 Ocak 2019 14:11

fd1453
Aday Memur

Bilgi kesin mi hocam ?

Ben inşaat mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Forumda yeniyim. Bu kpss a işi baya karışık. internetten araştırıyorum ama kafam çorba oldu afedersiniz.

Nereden başlamalıyım. İsteğim Çevre bakanlığına müfettiş yrd olarak ya da İller bankasına müfettiş yrd olarak atanmak.

Bir de kpss b de de p3 var kpss a da da. Aynı tesler değil mi neden farklı tam anlayamadım.

Hayırlı akşamlar

rainman1, 9 ay önce - Alıntıya git
sene 2017 di memurlar.net te bununla ilgili bir haber okumuştum bilgimin kaynağı bu
05 Şubat 2019 17:43

arzuchem
Aday Memur

Bilgi kesin mi hocam ?

Hayırlı akşamlar

rainman1, 9 ay önce - Alıntıya git

bu konuyla ilgili araştırma yapmaya devam ediyorum kpss kursarı bile farklı bilgiler veriyor, araştırmalarınız sonucunda bir bilgiye ulaşırsanız paylaşabilir misiniz şimdiden teşekkürler

Toplam 9 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;