Editörler : uzmantarik
03 Ocak 2019 21:14   

Vergi dilimine göre mi vergi dilimine girmeden mi zam oranı ?

Yapılacak zam oranı ağustos ayı vergi dilimine girmeden önceki net maaşa göre mi, aralık ayı vergi dilimi maaşına göremi zam yapılıyor tesekkürler.

03 Ocak 2019 21:34

Birpolisişte
Memur

Meslekteki ilk yılındır düşüncesiyle cevap veriyorum başka türlüsü dalga konusu olur tabi ki vergi dilimine girmeden önceki maaşına zam gelir

03 Ocak 2019 21:47

Biskılet
Yasaklı

Meslekteki ilk yılındır düşüncesiyle cevap veriyorum başka türlüsü dalga konusu olur tabi ki vergi dilimine girmeden önceki maaşına zam gelir

Birpolisişte, 7 ay önce - Alıntıya git

Sen ne küstah bir adamsın gardaş. İnsan gibi soru sormuş ilki sonu mu var adam öğrenmek istiyor adam givi cevap ver geç...

03 Ocak 2019 22:05

ozerrrr
Memur

Birpolisişte, 7 ay önce - Alıntıya git
Dalga konusu olacak ne var belki de benim çok alt devremsindir. Şimdiye kadar araştırmadım. Yeni merak ettim soru sordum. Önce insanlara saygılı ol. Senin gibi ukala meslektaşlarımı görünce üzülüyorum.
04 Ocak 2019 08:42

Ram42
Aday Memur

:)))))))))

04 Ocak 2019 11:22

PaTLaDı_GiTTi
Şef

Sen ne küstah bir adamsın gardaş. İnsan gibi soru sormuş ilki sonu mu var adam öğrenmek istiyor adam givi cevap ver geç...

Biskılet, 7 ay önce - Alıntıya git

yada cevap verme kaybol git haklısın

04 Ocak 2019 13:13

akademikbaytar
Şube Müdürü
vurun vurun daha ölmedi. nicke bakınca bu yaptığının sebebi ortaya çıkıyor gibi
04 Ocak 2019 18:23

Khalasar
Şef

:) komik.

07 Ocak 2019 12:33

debug
Genel Müdür
Dalga konusu olacak ne var belki de benim çok alt devremsindir. Şimdiye kadar araştırmadım. Yeni merak ettim soru sordum. Önce insanlara saygılı ol. Senin gibi ukala meslektaşlarımı görünce üzülüyorum.
ozerrrr, 7 ay önce - Alıntıya git

bunlar vatandaşa da böyle davranıyor işte

14 Nisan 2019 23:58

asbadayı
Yasaklı
Güncel
15 Nisan 2019 05:10

ozgurkrmn
Aday Memur
Güncel
asbadayı, 3 ay önce - Alıntıya git
heryere ne diye güncel yaziyorsun
Toplam 10 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?