Editörler : smtvs
04 Ocak 2019 09:40   

Rtük uzman yardımcılığı

RTÜK uzman yardımcılığı başvuracaklar sorular

09 Ocak 2019 23:47

b-ylmz
Aday Memur

Diploma için mezuniyet belgesini e devletten çıktı alsak kabul olur değil mi arkadaşlar?

10 Ocak 2019 15:24

kyrie2
Aday Memur

Diploma için mezuniyet belgesini e devletten çıktı alsak kabul olur değil mi arkadaşlar?

b-ylmz, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hocam ben daha başvurmadım mülakat sonucu beklediğim için ama isterseniz kurumu arayıp bir sorun. Ben elden başvuru yapacağım için diploma Aslı ile birlikte fotokopisini götürmeyi düşünüyorum
14 Ocak 2019 15:40

malitheman
Aday Memur

b-ylmz, 1 hafta önce - Alıntıya git

Olmuyormuş arakadaşım. Az önce aradım sordum. Diplomayı istiyorlamış. Ya diplomanın aslı (posta ile gönderirsen "insan kaynakları ve eğitim başkanlığı dairesine" dilekçe yazıp ekleyince diplomayı kendileri geri kargoluyolarmış), ya noter onaylı sureti ya da üniversiteden alacağın belge. ÖSYM'den alınan barkodlu belgeyi kabul etmiyorlarmış. 0312 297 53 28'den direk ulaşıp sizde sorun isterseniz bir kez daha.

14 Ocak 2019 16:49

Kamupsk
Aday Memur
İnternet üzerinden başvuru formunda hakkınızda bilgi alınacak kısmına öğretim görevlisi mi yazmak gerekiyor, yoksa herhangi kurumdan hatrı sayılır kişiler yazılabilir mi ? Bilgisi olan var mı arkadaşlar
Toplam 4 mesaj