Editörler : smtvs
30 Ocak 2019 13:34

ysfsr

* RTÜK'te hiçbir birimde hiçbir şekilde iş yoğunluğu kesinlikle yoktur. Aksini söyleyenlere inanmayın.

* RTÜK'ün sosyal imkanlarından kastınızın sadece yaz tatillerinde sosyal tesislerden yararlanmak olduğunu varsayıyorum. Kastınız başka ise lütfen yeniden sorunuz. Antalya Lara'da TRT'nin sosyal tesisleri var. TRT mensupları gibi eskiden yararlanılabiliyordu. Ancak mevcut sistemde artık TRT Cumhurbaşkanlığına bağlı, RTÜK ise daha alt düzeyde olan Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlandı. Artık bu imkan devam eder mi bilmiyorum.

* Kariyer anlamında ilerlemeden kastınız idarecilik ise bu ilerlemeyi kişisel ilişkilerinize göre her zaman sağlayabilirsiniz. Yoksa kariyer anlamda ilerlemedeki anlam işe başlayacağınız unvanın bir üstü olan üst kurul uzmanlığıdır ki bu da kurumdaki en üst dereceli meslek personelidir.

* Çalışacak olan kişiden özel bir beklenti bulunmamaktadır. Ancak kendi vicdanınız veya karakteriniz gereği gerek kendinizi gerekse de kurumu geliştirmek için her zaman aktif görev alabilirsiniz. Çünkü şu günlerde kurumun gücü gittikçe zayıflamaktadır.

* Ben çalıştığım kurumdan memnunum. Kurumun artı ve eksilerini sadece kendi kategorisinde yer alan diğer üst kurullarla kıyaslayabilirim. Diğer kurullara göre daha az akçeli işlerle ilgilenilir. Değişen ve dönüşen medya sektöründe öncü rol üstlenebilecek bir kurumdur. Tam tersi de olabilir. Eksileri ise kesinlikle iki farklı maaş sisteminin uygulanmasıdır. aynı unvanda çalıştığınız iş arkadaşınızın yaklaşık yarısı maaş alırsınız. Lakin bu durum tüm üst kurullar için geçerlidir.


aliturkmenn, 4 hafta önce - Alıntıya git

izin tahsislere bir uğra istersen kardeş

09 Şubat 2019 23:00

sarda
Aday Memur

Mülakata girecek arkadaşlar açıklandı. Öncelikle hayırlı olsun. Kurumda Üst Kurul Uzmanı olarak çalışıyorum. Aynı aşamalardan ben de geçtim. Ne hissettiğinizi tahmin edebiliyorum. Bu sebeple sınavlar, çalışma şartları, ücretler vb. her türlü sorunuzu buradan iletirseniz yardımcı olmaya çalışırım.


aliturkmenn, 4 hafta önce - Alıntıya git

Aliturkmenn Ali Türkmen sözlü sınavda Elektrik Elektronik Mühendislerine alan soruları hakkında bilginiz var mı?

12 Şubat 2019 00:09

adayhukuk

Arkadaşlar elinde notlar olan varsa paylaşabilir mi ve mülakat tecrübesi olan varsa özelden yazabilir mi bikaç sorun olacak

Toplam 23 mesaj
 
ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?