Editörler :
04 Ocak 2019 23:23   

Güvenlik soruşturması

içkim kumarım hiçbir şeyim yok gayet efendiyim ama geçen ay çıldırma noktasına geldim.

çalıştığım özel bi firmada geçen ay müdür yardımcısıyla bi tartışmam oldu. yumruk salladım ama isabet etmedi. bu arkamdan memur olamaz artık diye dedikodu yaymış. içten içe korku saldı beni. Allah yardımı için bilen biri söylesin. işyerine gelen polislere beni kötüleyip atanmama engel olabilir mi? önümüzdeki ay güvenlik soruşturmam olabilir çünkü.

04 Ocak 2019 23:39

kahv6da2miz
Aday Memur
Sizden şikayetçi oldu mu ? Güv soruşturması için işyerine gelecek diye kesinlik yoktur belki evine gelecek? Böyle basit şeylerden memur olur olmaz diye bi kişiden edinilen bilgi ile karar vermezler. İşinizi rahat tutun Allah'ın izniyle bisey çıkmaz.
04 Ocak 2019 23:50

kerem436
Şef
Sizden şikayetçi oldu mu ? Güv soruşturması için işyerine gelecek diye kesinlik yoktur belki evine gelecek? Böyle basit şeylerden memur olur olmaz diye bi kişiden edinilen bilgi ile karar vermezler. İşinizi rahat tutun Allah'ın izniyle bisey çıkmaz.
kahv6da2miz, 2 hafta önce - Alıntıya git

yok benden şikayetçi olmadı. herhangi bir karakolluk durum da olmadı. darp söz konusu olmadı. sadece havaya yumruk salladım ve bağırma çağırma oldu karşılıklı.

arkamdan dedikodu yaymış memur olamaz falan diye. heralde gelen polislere beni kötüleyecek. en kötü ihtimal gelse polisler işyerine, atanmama engel olabilir mi?

04 Ocak 2019 23:58

kerem436
Şef
kahv6da2miz, 2 hafta önce - Alıntıya git

eğer olumsuz bi durum çıkarsa işten ayrılıp başka iş bulayım. son çalıştığım yer burası görünmesin en azından. iş değiştirmeye gerek var mı?

05 Ocak 2019 01:17

kahv6da2miz
Aday Memur

eğer olumsuz bi durum çıkarsa işten ayrılıp başka iş bulayım. son çalıştığım yer burası görünmesin en azından. iş değiştirmeye gerek var mı?

kerem436, 2 hafta önce - Alıntıya git
Bu kadar panik yapmayın bişey olmaz
Toplam 4 mesaj